• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANKonverzace v ruštině
    RYBRCOUL
    RYBRCOUL --- ---
    JOSEF_K: já ty nahrávky mám v mp3, kvalita není 100% - asi je to přetažený z kazety, ale použít se to určitě dá.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    ASHRAK: Už jsem to tady jednou nadhodil, zda je někdo nemá, ale zůstalo to bez odezvy a nikde jinde jsem je taky nesehnal:(.

    btw: Jak jsi to napsal latinkou, tak mě napadla jen Radůza zpěvačka a přemýšlel jsem, co tím hergot myslíš:))). Tu v compu mám a jediná ruská věc je ta přehrávka od Vysockého (парус), což mi taky moc nepomůže:)).
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    JOSEF_K: Tak si máš pořídit nahrávky k Ráduze ;)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    GOSHEWAN: Není to taková sranda, jak to vypadá. Já se učím samoučně z učebnice радуга a sice už mi nedělá problémy azbuka, ale nějak kloudně se domluvit zatím nezvládám (učím se cca 4 měsíce) a ani ruštině o moc lépe nerozumím, což možná bude tím, že mám jen nahrávky Vysockého v dost mizerné kvalitě, takže bych tomu možná nerozuměl ani česky:). Každopádně hodně štěstí...
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Jsem, jinak bych se neptal (:
    REEFER
    REEFER --- ---
    kdyz neni chut chodit na kurz, ses si jistej, ze bude chut se ucit sam doma?
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Zdravím, nemá někdo zkušenosti s nějakou literaturou pro začátečníky - samouky? Chci se začít učit rusky a nemám moc chuť a ani moc čas chodit někam na kurzy a tak se ptám radši tady, jestli nevíte o nějaké osvědčené knížce, ze které bych to mohl pochytit sám... ?
    ANIT
    ANIT --- ---
    :DDDDDDDD
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    ANIT: Чебурашка mně косяк vykuril, poetomu :(
    :)
    ANIT
    ANIT --- ---
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    PERPLEX: :)

    ANIT: :(
    ANIT
    ANIT --- ---
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    Чебурашка и косяк :>))
    http://www.obormot.com/files/fun/CheburashkaIKosyak.swf
    MAKAK47HS
    MAKAK47HS --- ---
    x- nu ne znaju . kak to , let pat tak nazad.ja letel iz seremetjevo v pragu bez roditelej. u mena bylo kakojeto podtverzdenije cto ja mogu letet odin, no bylo ono zavereno ceskym notariusom. kogda ja prochodil pasportnyj kontrol, baba posmotrela na mena vzgladom udivlennoj ovci.pozvala vtoruju babu.ta skazala cto takogo nemozet byt.cto mena ne pustat.mena vyveli k zdace bagaza.minut 10 ja tam stojal i ne znal cto delat.vdrug ko mne podbezal kakojto cuvak.,. tipa cto u mena za problema i vse takojo, jest li u mena i dengi.dengi u mena byli .. cuvak chotel 100 dollarov, ja nadiktoval jemu ima i familije,datu.roz. roditelej , minut cerez 5 on mne prines kakujuto bumagu , i ja spakojno letel v pragl.. tolko ot matusky mne dostalos za lochovstvo .)
    CROSS
    CROSS --- ---
    (MAKAK47HS: не зависит от Шереметево а от авиаперевозчика.)
    MAKAK47HS
    MAKAK47HS --- ---
    mne ochen bylo zalko ostavlat v Rossii vsech ,imho 20 ,moz bolshe tomov strugackoch, no v seremetjevo strogo vzymajut pereves v gruze,i po nechujevym cenam..:))
    LAAMA
    LAAMA --- ---
    Zdarec lidi, chtel bych se doma naucit rusky. Nevite o nakym linku na ucebnice nebo neco takovyho??
    NAST
    NAST --- ---
    u mneja deset; tomov ih proizvedenij imeetsja ,,
    MAKAK47HS
    MAKAK47HS --- ---
    da. ja davolno bolshoj fan strugackich.paru raz ja zadumavalsa nad tim kakoj u nich by byl uspech , mozet byt i dalshe cem v evrope,jestli by za perevody vzalis tolkovyje ludi... no kto dast na eto deneg?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam