• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    tak sem okusil jeden mod a nutnost...

    Inventory mod

    This mod makes more space of your inventory available. It moves Town Portal and Identify scrolls to Spells tab, same applies to potions, except fish potions which are moved to Fishes tab. It has also risen maxstack value to 200.
    IMPORTANT: Before applying this mod to existing characters move all items in their possessions that this mod changes (scrolls and potions) to the stash or you'll lose them!

    http://www.runicgamesfansite.com/torchlightmods/node/197

    mod installer zde http://forums.runicgames.com/viewtopic.php?f=6&t=3049#p33660

    se do toho musim vubec nak vic ponorit.. nemam cas parit, je to se mnou spatny :]
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GAF: to priznani chci slyset od DaveSade :)
    GAF
    GAF --- ---
    DRUI: já si říkal, jak bral inspiraci ten, co jim dělal hudbu tak hodně podobnou a přitom nenápadně se lišící od Diabla.

    Pamatujete :D ?

    PS: já byl jednim z těch, co na Diablo I nadávali, že to kazí žánr a vůbec je to sprostá oblbovací hra a teď na něj kvůli atmosféře nedám dopustit. Přiznávám se.

    monastery.mp3 (5786354 B)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak jsem projel 120ti minutove demo :)
    vypada to hratelne :) a 410Kc za plnou verzi taky neni moc... mno popremyslim :)
    DRUI
    DRUI --- ---
    TOXICMAN: Soundtrack delal stejnej clovek jako u Diabla 1 ;)
    GAF
    GAF --- ---
    Už na druhý úrovni mam s lučištnicí zbraň a schopnost, kdy mi furt dobývá mana a sestřelim klidně všechny jednou ranou. Mně se to líbí.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    zkousim demo, ale nejak nemuzu v tom first floor najit co po me chce ten dedula v prvnim questu :(
    jinak klon diabla hehe :) i kus soundtracku mi prisel uplne stejnej ;)
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    asi tak nak..

    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Mne to pravidelne pada na msvc++ error a to vzdy v jednom konkretnim miste. Zkousel jsem vsechno co se dalo z fora vycist a stejne to nepomohlo. Dost me to mrzi (patch samozrejme mam)...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    HAVANA: no zatim hraju jenom za jednoho charactera, ale melo by to tak bejt

    http://www.slum.cz/clanky/diablo-3-ne-torchlight/

    Chuť do rozehrání nové hry pak určitě zvyšuje fakt, že jednotlivá patra jsou náhodně generována. Přesto ale samotné lokace vypadají hezky. Generátor má k dispozici poměrně značné množství dílů a dílků, které se mu daří spojovat do zajímavých levelů. Samozřejmě, stejně jako v prvním Diablu, i tady platí, že některé klíčové lokace jsou pevně dané. I nepřátelé jsou do lokací umísťováni náhodně, ovšem jen z typů monster určených pro dané patro. Obtížnost nepřátel se tak nezvyšuje s úrovní hráče. Pokud se tedy na 20. levelu rozhodnete vejít do prvního patra, potkáte tam opět krysy s krumpáčem, kostlivce a pavouky s pár životy. Rozmísťování nepřátel se generátoru také daří velmi dobře, takže tempo hry se poměrně často střídá. Lokace s pár kostlivci střídají místnosti plné nepřátel a naopak. Hra tak rychle neupadá jen do klikacího stereotypu.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    genrujou se novy mapy kdyz hrajes odzacatku za jinyho pandulaka ?
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    PRAASHEK: no toho tydyta sem nasel ze zacatku druhyho nebo tretiho levelu [a podle questlogu je to on], ale rika jenom neco jako 'rest a while, I will finish some job here' - ale rika to porad :[

    TACHIBANA_UKYO: urcite vyzkousej, aspon mas o duvod vic to rozchodit ;]
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    vypada to zajimave.
    jestli rozjedu virtualbox,asi to zkusim...:]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jinak v prvním patře je nějakej paesant, to není von
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo, to dělám dycky, když máme oba plnej inventář. do města můžu i pomocí town portal sroll.

    ten týpek se k tobě přidá snad hned, to asi myslíš jinýho (k tobě se přidá ten známej ženské, co potkáš před vchodem)
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    PRAASHEK: no bambitky sou uplne bozi!

    PRAASHEK: ja to zatim hral jenom chvilku, s tim typem sem sice uz mluvil, ale nechce se mnou jit.. tzn se k nemu vratit az pozdeji?

    ad vraceni do mesta - SUPER vec je, ze muzes nalozit peta a poslat ho do mesta - on to tam proda a vrati se :]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jedu teď se dvěma bambitkama, jedna je dost libová
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dík za info, to je dobrý vědět, já vykydlil toho bose (jak předtím zabije toho týpka, co mu jdeš pomoct a chvilku s tebou předtím chodí) a jedu dál podzemí, do města jsem se eště nevracel
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    PRAASHEK: jdou, ve meste [napravo, kde stoji kun] jsou dva naky goblochove - jeden nici itemy a vyndava z toho kameny, druhej nici kameny a zustane Ti item

    ale objevili se mi tam az +/- kdyz sem prosel treti level tech dolu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam