• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    STRANGERD: jo tak.. to jo. ja uz se lek, ze tam je nakej autoattack, ze bych to zapnul a sel na kafe :]]]
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    IGRACEK: no kdyz normalne strilis, specialek, kterejma delas valnou vetsinu dmg, se to netyka
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    STRANGERD: e? ja si to zrovna dneska zkousel.. karabina mela nejvetsi dostrel, luk stredni a malej kver nejkratsi

    jakej autoattack?
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    LAAZI: pusky maj nejvetsi, ale plati to jen pro auto attack, takze je to sumak
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kuse jsou taky OK, ted zrovna pobiham s jednou s 960 DPS.
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    btw maj pusky vetsi dostrel nez pistole nebo je to stejny?
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    LAAZI: nj blbost rikat dmg, zalezi na obtiznosti a lvlu potvory :) tak jako tak kdyz to chci hrat opatrne tak jen chodim a hazit 2*explosive vsude kde by nekdo mohl bejt jeste nez se mi ty potvory zobrazi a vetsinu pak uz najdu jen mrtvoly...
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    STRANGERD: no tak ja crituju za 7.5k tim ricochetem do nejakych obyc mobu na ten normal
    sice explosive shot muze bejt fajn (asi teda respecnu a vyzkousim), ale nema to ten fun factor kdyz omylem odrazeny projektil zabije 8 mobu v nejakem rohu ktery ani nevis ze tam byl a tak
    a prej se stitem dualwield nefunguje od nejakeho patche

    a jakoze premejslim jak se pocita ten 60%tni bonus, jakoze pokud se aplikuje az na finalni damage (rekneme z critu), tak to imho bude davat vetsi rany nez puska, nebo to by ta puska musela mit opravdu o hodne vetsi zakladni damage nez pistole
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    STRANGERD: hh tak kecam, respecnul sem vcera nez sem to vypnul a nasel novou pusku, ted mi to lita za 4.9k :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    LAAZI: dve bambitky sou slaby prave kvuli tomu jak pises, specialni strely jdou jen z hlavni zbrane; pokud dual wield tak s hulkou (mivaj dobrej +crit dmg, +crit a +dmg) jeste lepsi je to pry ale se stitem - kazdopadne ale ten dual wield talent se ti na lvlu 32 nevyplati, to uz mas lepsi si naboostovat nejakou magii a ten skill co pasivne regeneruje manu, vedle adventurera, treasure huntera a eventuelne barteru... pusky jsou imo nejjednodussi moznost a tudiz na low lvlech asi nejlepsi; btw zkus si stahnout respec mod a vyzkouset explosive shot, ricochet se s tim neda rovnat - na tri strely vycistim cokoliv, bosse na jednu full manu - crituju za cca 3.5k
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    sem se na tom ted 2 dny zasek, takove male mile a prekvapive navykove je to

    nahral sem zatim tu pani bambitkama na lvl 32 vsecko sem cpal do dexterity a ranged weapons, ricochet, dualwield a crit, nicmene by me zajimalo jesli se vlastne vyplati behat se dvema bambitkama
    vetsinou pouzivam jenom ricochet a zatim sem to pochopil tak ze tim padem strilim jenom z mainhandu a teda ta druha pistole je tam vlastne jenom kvuli stats a kvuli tomu aby fungoval ten talent co zvysuje damage kdyz mam dualwield
    teda by me zajimalo jestli bych daval vetsi damaz s musketou nebo s bambitkama diky tomu talentu nebo to vyjde nastejno
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    STRANGERD: vsak ja to nevedel, zkusil, posral to, schodil tl na listu, backupnul save a delal, ze se nic nestalo:D

    ale uz me ta hra zacina poradne srat... diablo jsem vydrzel hrat docela dlouho, nez mi doslo, jak velka je to ztrata casu, ale u tl to prichazi mnohem driv (asi uz jsem poucenej)... asi dohraju pribeh a koncim:)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    PHOBOS99: kurva... to mi prijde fakt drsny, zrusit ty enchanty by mi prislo daleko lepsi, preci jen drahy jsou dost a zmizeni 10k zamrzi hodne, zatimco zniceni zbrane nasere tak mega moc ze to dva dny nezapnu :D
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    STRANGERD: woe zrusit enchanty znamena dmg=0
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    NECROMAN: zrusi enchanty? lol ja se bal ze znici zbran :)) dik za info, ted sem enchantoval nove nalezenou pusku petkrat a enmalo sem se bal... jinak ted za dve patra mi padly dve setovky a ctyri unikaty, potom co navysil find magic na cca 20% - je hezky videt, ze to funguje
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NECROMAN: tak to jsem mel paradni smulu:D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PHOBOS99: pri kazdem enchantu je asi 2% sance, ze to zrusi enchanty
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    PHOBOS99: no ja mam obecne na takovy picoviny smulu, takze sem spokojenej ze mam neco a zbrane mi postupne padly dobry tri, coz byl luxus
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NECROMAN: jak to ten parchant vyenchantoval? ja kdyz jsem jentak zkusil enchantnout jednu wandu, tak nejdriv nic a pak se cela wanda zrusila:/
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    STRANGERD: me to takhle pada bez jakychkoliv bonusu k magic findu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam