• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    rozbalit záhlaví
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    PHOBOS99: kurva... to mi prijde fakt drsny, zrusit ty enchanty by mi prislo daleko lepsi, preci jen drahy jsou dost a zmizeni 10k zamrzi hodne, zatimco zniceni zbrane nasere tak mega moc ze to dva dny nezapnu :D
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    STRANGERD: woe zrusit enchanty znamena dmg=0
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    NECROMAN: zrusi enchanty? lol ja se bal ze znici zbran :)) dik za info, ted sem enchantoval nove nalezenou pusku petkrat a enmalo sem se bal... jinak ted za dve patra mi padly dve setovky a ctyri unikaty, potom co navysil find magic na cca 20% - je hezky videt, ze to funguje
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NECROMAN: tak to jsem mel paradni smulu:D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PHOBOS99: pri kazdem enchantu je asi 2% sance, ze to zrusi enchanty
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    PHOBOS99: no ja mam obecne na takovy picoviny smulu, takze sem spokojenej ze mam neco a zbrane mi postupne padly dobry tri, coz byl luxus
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NECROMAN: jak to ten parchant vyenchantoval? ja kdyz jsem jentak zkusil enchantnout jednu wandu, tak nejdriv nic a pak se cela wanda zrusila:/
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    STRANGERD: me to takhle pada bez jakychkoliv bonusu k magic findu...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    VLAKODLAK: precti si to forum...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    tak sem začal hrát alchymistu na hard, vcelku mi vadí, že už nejsem nesmrtelnej jako warrior na normal, ale aspon je to vetsi sranda :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    NECROMAN: ehm, jak se clovek dostane tak hluboko? to je ta druha lokace co se pak cloveku otevre?

    obtiznost ovlivni veci co padaji a expy?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    NECROMAN: Tak to už je ono :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: kone na levelu 85 000, kazdy zasah je skoro jiste instant death... zabiti unique kone prinese, ehm:

    a kdyz si tam clovek nasbira 2 miliony penez, to se to dobre enchantuje :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    STRANGERD: mozna dluzno podotknout, ze vzhledem k tomu ze mi to zkurvene furt pada projud kazdy patro tak jeden a pulkrat, coz samo tu sanci na drop zveda :))
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    ZELGARIS: no mne pada taky tak prumerne jeden na patro, ale to mi prijde hodne slusny... vetsinu samo taky s vanquisherem nepouziju, ale bude se to hodit na jiny chary - a zlato je taky dobry :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    STRANGERD: Mam uz taky treasure huntera na 10 ranku + jest epar itemu s increased magic find, ale ze by mi zlate padaly porad fakt rict nemuzu. Jsem rad, kdyz padne jednou za level a navic stejne casto neco, co ani neuziju.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    STRANGERD: jo a btw treasure hunter je uplne imba, furt mi padaj unikaty :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    IGRACEK: ja taky, ale dmg nedostavaj, tak je to jedno - explosive stejne sejme vsechno siroko daleko a kdyz pred tebou beha pet na aggressive a ctyri pet kostlivcu tak po tobe fakt nikdo nejde... obcas dokonce i sundaj bosse nez si toho vsimnu :))
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    STRANGERD: kostlivce od peta sem taky zkousel, ale hned sem to zrusil - pac pak porad strilim i po nich :]
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    lol tak na zacatku to na hard nebylo uplne nejjednodussi, ale co sem si oenchantoval pusku na 550 dps, zacal i s petem vyvovalat kostlivce a vsechny lecit a ziskal kolem 100% k pet/minion armor, dmg, speed a health je to trochu nuda :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam