• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Torchlight na Steam za 7,99€ ;-)
    GAF
    GAF --- ---
    STRANGERD: no ale minimálně to přidává aspoň někdy. Dost na to, aby když tam enchantuju několikrát po sobě tu samou zbraň, tak mi to z původních třeba +4 ice dmg udělalo +30.

    Možná taky je potřeba, aby statistiky byl původní nebo naenchantované - nepřidává to statistiky těm gemovým tak často.

    Je to můj pocit, jestli to je pravda nevím.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    GAF: to neni pravda (vyzkouseno)
    GAF
    GAF --- ---
    PANKAAC: a navíc, teda aspoň mam ten pocit, enchantování tak nějak spíš přidává k tomu, co předmět už je zač a úplně nový vlastnosti přidá spíš málokdy.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    http://steamcommunity.com/stats/Torchlight/achievements
    Chci videt cloveka, kdo splni vsechno todle :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Existuji ve hre nejake predmety typu +1 ke vsem dovednostem Vanquishera a pod? Treba uz mam level 10 Explosive shot a ukazuje to, ze 11 level bude mit tolik a tolik zraneni, ale co vse ho muze dale navysit?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyz jsem mluvil o tech achievmentech, je tam i achievment, ktery clovek ziska, kdyz si 20x disenchantuje nejakou vec ^_^
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    VLAKODLAK: ...no tak to je perlička na dortu XDDD taky už sem to párkrát absoloval...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Jestli mate nekdo steam verzi Torchlight, tak novy update, 60 achievmentu a napojeni na steam cloud.
    UBU
    UBU --- ---
    BJUSKID: kdyžtak mi hoď tvuj mail do pošty
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    a co teprve odebrání enchantů
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    ...no,představi si těch deset enchantů naráz za těch 70 kolíků. já myslim,že schopnosti jako life stolen,či degradace armoru nejsou až tak špatné a o critical hit,či přidání 2 socket míst nemluvě. a magic find a increase a exp.gain.. no jéje
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PANKAAC: enchanty jsem moc neresil... kdyz mam 70 tisic, enchant stoji 6 tisic a vetsinou prida jen neco jako +20 damage, +10 live stolen, nebo nic... tak to podle me moc nemelo cenu.
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    NECROMAN: a to se mi zdá,že je nějak mállo voenchantěná,ne???
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dohrano na normal. Postava na levlu 42. Zejmena tato puska, co jsem vygambloval na levlu 39. me potesila :)
    Btw. meli jste recht, ten Explosive shot je dobra vec, ted ho mam na levlu 10 a nevim, do ceho cpat body dal.
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    ZELGARIS: ...zajímavé...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    UBU: to by bylo super
    UBU
    UBU --- ---
    BJUSKID: vrátíš :-) Někde na fóru na to byl odkaz, mam ten prográmek zazálohovanej doma, kdyžtak večer pošlu.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---

    ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam