• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S7ANLEY:
    to je jako vyhoda? ja myslel ze si kupuji CD-KEY a ne nejakou priblblou aplikaci kde me to nechaji stahnout... doufam ze hrani nebude potrebovat abych pokazde zpoustel sqeleho steam klienta :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Tak môžeš inštalačky pomazať, teraz to máš na steame. :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Ta rýchlosť je teraz dosť pomala. Konečne som si dal inštalovať GT4 ale 16GB zo steamu ide vážne hrôzostrašne pomaly. :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    jo hlavne ze jsem to uz mel instalnute a taky jsem si to uz potahal bokem znova :) a ted znovu :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Dosťahuje, updatne a hraješ ;-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: ted budes muset chvili cekat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Ako si to platil? Kartou? Ak jo, tak už len choď to My Games a stiahni si to :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak jsem to mozna zakrikl a neco mi unika...

    prosel jsem tim nakupem a na konci to podekovalo a poslalo nejaky confirmation code... ale to bude asi k platbe...

    kdy mi dojde ten code na TL ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S7ANLEY:
    tak jsem si ho koupil :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Opäť za 3,99€ na steame ;-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PLECH: nejnovejsi co je v gentoo - 1.1.29, zvuk jsem prave jeste vubec neresil, tak to zatim nepovazuji za chybu :) nemam nastavene mixovani, takze jestli byl zrovna pustenej nejakej flash apod...
    PLECH
    PLECH --- ---
    NAVARA: Normálně nejnovější Wine jedeš? Hraju pod tim bez sebemenšího problému, zvuk funguje... Nastav si v nastavení Wineu, aby používal základní OSS driver, nebude ti při tom současně fachat zvuk z jinejch programů, ale mohlo by ti to pomoct. Mně to vyřešilo problém s nasekanym zvukem ve hrách...
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    ...jo todlé..... .... a chápu dobře,že to je tim nastavenim???
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PANKAAC: tohlecto ( [ LUCIEN @ Torchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat... ] )... byt teda v templu s drakelingama ty fialovy stropni svetla vypadaly dobre :) odpoved uz tu padla ( [ _KOFILA_ @ Torchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat... ] ); zvuk bude jina kapitola, nejspis jsem mel pusteny neco na jiny obrazovce :) (mam vyple michani, aby mi soucasne hrala jen jedna vec)
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    NAVARA: ne,povídej o co go...
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Level 100, je čas to vypnout a podívat se, jaké roční období je venku :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    tak musim bohuzel prohlasit, ze torchlight beha i na linuxu... sbohem volny case :(

    - drobny problem se zvukem (hraje jen uvodni znelka), zatim jsem neresil
    - velmi zhnouci pochodne uz tu nekdo zminoval :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    NECROMAN: Na levelu 90 jsem zatím neviděl ani jeden, jsou ale itemy co přidávají ke konkrétnímu skillu.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: to platilo do siestej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam