• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    ...jo todlé..... .... a chápu dobře,že to je tim nastavenim???
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PANKAAC: tohlecto ( [ LUCIEN @ Torchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat... ] )... byt teda v templu s drakelingama ty fialovy stropni svetla vypadaly dobre :) odpoved uz tu padla ( [ _KOFILA_ @ Torchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat... ] ); zvuk bude jina kapitola, nejspis jsem mel pusteny neco na jiny obrazovce :) (mam vyple michani, aby mi soucasne hrala jen jedna vec)
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    NAVARA: ne,povídej o co go...
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Level 100, je čas to vypnout a podívat se, jaké roční období je venku :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    tak musim bohuzel prohlasit, ze torchlight beha i na linuxu... sbohem volny case :(

    - drobny problem se zvukem (hraje jen uvodni znelka), zatim jsem neresil
    - velmi zhnouci pochodne uz tu nekdo zminoval :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    NECROMAN: Na levelu 90 jsem zatím neviděl ani jeden, jsou ale itemy co přidávají ke konkrétnímu skillu.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: to platilo do siestej
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S7ANLEY:
    ja vidim 8 € :o)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Torchlight na Steame za 4€ :)
    GAF
    GAF --- ---
    NAVARA: no držet tlačítko útoku místo mačkat. Střílíš sice do chumlu, ale střílíš, víšco...

    Jo jasně, jinak nic moc... :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NAVARA: kdyz drzis shift a klikas, tak stojis na miste a utocis, hodi se proti davu
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NAVARA:
    1) Ano, pouze ctyri, ale kdyz te nejake prestane bavit, muzes jej zrusit a nahradit jinym

    2) Jen pres offensive, defensive a charm skill (+ temer kazde kouzlo, u ktereho to ma smysl, ma 6 variant od I do VI, s tim ze VI je samozrejme nejsilnejsi varianta, ale potrebujes vyssi level, aby ses jej mohl naucit)

    3) Tezko rict
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    na chvili jsem si to doma pustil :) a mam par dotazu...

    - kouzel ze svitku mohu mit max 4?
    - jak levelovat kouzla na svitku, kdyz jsem koupil fireball 3, byl porad lev1 (resp. po vylepseni offensive magic sel na horu, ale stejne)
    - je nejaka moznost autoattacku? kdyz se na nepratele vyrojej moji impove, nevim v tom chaosu jestli vubec utocim :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Používate nejaké zaujímavé módy? Nechce sa mi prehrabávať tým zoznamom čo tam je a všetko skúšať...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    NECROMAN: Som zvedavý kto splní toto : Tormented - Die 500 times :D
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Torchlight na Steam za 7,99€ ;-)
    GAF
    GAF --- ---
    STRANGERD: no ale minimálně to přidává aspoň někdy. Dost na to, aby když tam enchantuju několikrát po sobě tu samou zbraň, tak mi to z původních třeba +4 ice dmg udělalo +30.

    Možná taky je potřeba, aby statistiky byl původní nebo naenchantované - nepřidává to statistiky těm gemovým tak často.

    Je to můj pocit, jestli to je pravda nevím.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    GAF: to neni pravda (vyzkouseno)
    GAF
    GAF --- ---
    PANKAAC: a navíc, teda aspoň mam ten pocit, enchantování tak nějak spíš přidává k tomu, co předmět už je zač a úplně nový vlastnosti přidá spíš málokdy.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    http://steamcommunity.com/stats/Torchlight/achievements
    Chci videt cloveka, kdo splni vsechno todle :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam