• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    rozbalit záhlaví
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LAAZI: magic pridava do many ? ja mel pocit ze ne, pac v popisku to myslim neni...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    LAAZI: Ja práve idem explosive shot archerku, čiže Ranged mastery expertise , Explosive Shot a Critical Strike. Ak nebudem summovať, tak do magicu nemusím ísť, do zatiaľ zvládam z potionov. Čiže idem cpať chvíľu do defense :-D
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    S7ANLEY: me summonuje pet :)
    mam teda strelenkyni na normal jenom a tam sem cpal vseko do dexterity
    na hard bych asi daval i do defense uz kvuli requirementum tezsich brneni
    mozna neco malinko i do magic, ale mana se da imho vzdycky uchlastat / nastrilet
    (pripadne myslim muzes jet dualwield kouzelny zbrane a davat do magic misto do dex)
    a mozna bych sel do tech stunovacich pasti
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    S7ANLEY: ja taky schvalne nic nesummonuju:
    a] pak strilim zbytecne po vlastnich [coz delam i kdyz zmenim peta]
    b] at je nakej challenge! :]
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    LAAZI: Čiže asi pridám nejaké body aj do defense, nech sa to zvýši.

    LAAZI: Nechcel som summonovať nič, ale asi budem musieť ísť po kostričkách. Hoci mám fakt malo mana, asi bude potrebné niečo pridať aj do Magicu, hm.
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    ale jinak u pistolkyne je imho obrana spis o tom ze k tobe ti creepove nedojdou pac je po ceste rozstrilis, seknou se na ruznejch tech pastech / vyvolanejch nestvurkach
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    S7ANLEY: no kdyz zmacknes C tak ti to pise u atributu defense kolik to absorbuje zraneni + je nejaka sance na kompletni vyblokovani utoku + rezisty proti elementalnim utokum + nejaky specialni vlastnosti na vecech jako reflect
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    NECROMAN: Asi skúsim, ale môj problém je ako je riešená obrana? Armor z equipu + atribut defense = koľko ubráni z útoku alebo ako? Pretože dostávať od malých creepov dmg za 250 - 300 je moc :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    S7ANLEY: obcas se hodi gambleni, muj uplne 2. predmet, co jsem zkusil gamblit, byla ta Tesla puska, jak jsem sem postnul. dmg 1000 v dobe, kdy moje nej zbran mela cca 600 :)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    jinak abych se vratil k tomu dualwieldu tak podle me dualwield pistole musi davat vetsi damage nez musketa
    protoze mas talent kterej ti na 10/10 da +60% damage kdyz mas dualwield
    coz znamena ze kdyz mas pistoli co ma rekneme 500 damage, tak bys musel mit pusku co ma 800 damage + neco navic za ty staty z offhandu
    coz na +- stejnym levelu nemas
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ako ste to zvládali za Vanquisher na very hard? Ja dostávam slušný kotol. Som Floor 21 a aktuálne lvl 19 a maxujem Explosive Shot a je to kua dosť o potionoch :-D :-D
    Žiaden slušný luk ani puška či pištoľ zatiaľ nepadli, tak som si musel enchantovať jeden unique bow :

    Dúfam, že čím skôr padne niečo konečne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    dik za echo... no nez pojedu na chatu tak to urcite udelam :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: da se to prepnout do offline modu (coz ale musis udelat pripojen a predem)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    takze bez netu si nezahraji ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: uhadl jsi :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S7ANLEY:
    no ja mel zapnute jeste neco paralelne... takze uz to jede rychleji :) nez si dam sprchu mam to doma... doufam :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S7ANLEY:
    to je jako vyhoda? ja myslel ze si kupuji CD-KEY a ne nejakou priblblou aplikaci kde me to nechaji stahnout... doufam ze hrani nebude potrebovat abych pokazde zpoustel sqeleho steam klienta :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Tak môžeš inštalačky pomazať, teraz to máš na steame. :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Ta rýchlosť je teraz dosť pomala. Konečne som si dal inštalovať GT4 ale 16GB zo steamu ide vážne hrôzostrašne pomaly. :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    jo hlavne ze jsem to uz mel instalnute a taky jsem si to uz potahal bokem znova :) a ted znovu :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Dosťahuje, updatne a hraješ ;-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: ted budes muset chvili cekat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam