• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: cloveka muze ledacos prekvapit, ja treba podruhe zemrel na jednom teleportu, kde jsem se objevil u houfu asi 4 Bossu a jejich minionu. Nez jsem stacil utect, tak bylo po mne a ani houfne sesilani atomovek a piti lahvicek nepomohlo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jsem sice zatím na lvl 25 ale s monstry nemám žádný problém. stačí používat "atomovku" (Explosive Shot) dobrou pušku a zatím fakt NP.

    jestli je jen 35 regulerních pater tak mi přijde že finále bude muset být hodně drsné pokud se v patře 30 zatím nudím...
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    NECROMAN: na jednu zbran a stit uz myslim nefunguje dualwield damage bonus z talentu
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    S7ANLEY: Na normal jsem dohrál první melee postavu na 100, teď mám na hard asi level 50 Vanquisherku, ale přemýšlím o very hard Alchymistovi.

    NECROMAN: DMG bonusy ano, ale například crit bonusy, skilly, HP a mana steal ne. Se štítem jsem odehrál asi půlku hry, ale víc se podle mě hodí ty offensive bonusy, štít tě před smrtí nezachrání...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: Na akej úrovni to hraješ? Easy? :D 24 hodín je teda fakt málo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MITTRA: vzhledem k tomu, ze se ti bonusy pocitaji jen na danou zbran, tak to neni zas takova vyhra. Jako bys neustale menil hlavni zbran v jednom slotu. Jinak existuje i treti reseni, a to jedna zbran a stit :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    S7ANLEY: No bez toho by to nemělo smysl :)
    IGRACEK: Výmluvy! :) Level 0 - 100 mi zabral celkem cca 24 hodin čistýho času. To za měsíc musíš zvládnout s prací, brigádou, přítelkyní a dvěma milenkama zároveň :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: Vďaka za vysvetlenie, časom asi teda pristúpim na túto variantu. Vyskilloval si aj dual wield?
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    MITTRA: no vzhledem k tomu, ze mam praci a pritelkyni, sem se tak daleko nedostal :]

    LAAZI: kraj obrazovky je dost relativni pojem - podle toho v jakym hrajes rozliseni a jak moc to mas od/zazoomovany :]
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    IGRACEK: no co ja beham s akimbo bambitkama tak s tim dostrelim o kousek dal nez je kraj obrazovky, takze delsi dostrel mi prijde zbytecnej
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    IGRACEK: Ono rozhodovat tohle v první půlce hry asi nemá smysl, ale neumím si představit, že bych volil mušketu na vyšších levelech. Tu DMG a bonusové vlastnosti z druhé zbraně prostě budete potřebovat, jinak budete umírat. Vanquisherka je podle mě postavená tak, že musí ustřílet všechno, než se to k ní dostane, takže alespoň 10x enchantované dvě unique pistole budete potřebovat. Nemluvě o velmi vysoké crit chance a crit dmg, neboť mobové na levelech 70+ v pohodě ustojí i ránu přes 10k DMG. S melee charem na normál dávám kolem 80k crit a je to tak akorát a to spoustu ran vydržím, takže Vanquisher na vyšší obtížnost asi bude potřebovat ještě více.
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    co se tyce muskety vs. dva kvery, ja jednoznacne volim musketu - mnohem vetsi dostrel
    DWAY
    DWAY --- ---
    LOJZEE: a nebo to hrej s vypnutym monitorem, to vetsinou celkem zvyssi obtiznost ;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KOC256: Cca 35 pater a potom Shadow Vault (zde nekolikrat snad jiz zminovany nekonecny dungeon)

    LOJZEE: Tak rozjed very hard hardcore postavu, kdy ti to i tak prijde lehke ^_^
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    LOJZEE: no minioni jsou podle me treba i ty kostry ktery vyvolavas ze svitkovejch kouzel a mozna i pet
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    na very hard za alchymistu vyvolavace ve tretim patre uz celkem ptiruhuje, ale konecne je ta hra nejaka vyzva.

    zajima me, jestli minion (kuli skillu, co pridava dmg+arm minionum) jsou i ti golemove od 10lvlu nebo jen impove?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: 2. shift a klik na predmet
    KOC256
    KOC256 --- ---
    a jeste dva pred spanim :)

    1/ da se nejak hromadne identifikovat cely inventar?
    2/ nekdy vidim ze kocka ma ve svem inventari neco co jakoby sebrala sama nebo jsem nejak to dostal rovnou k ni... netusi nekdo tu magickou zkratku?

    A jeste mozna nalezeny BUG... pokud dam posazenou vec kocce do inventare tak pri hoveru na ni se socket tvari jako prazdny... :) jak zase dam predmet k sobe tak je tam zase gem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    tak po dohrani uz to je nuda kdyz mas vseho dost a uz jsi kazdou priseru zabil. me prave spise bavi balancovat s tim co mam...

    to byla treba nevyhoda diabla kde jsem se bal posazet cokoliv chiped kameny bo pak to bylo znehodnocene takze ted ma moje postava ze vsech kamenu 5 flawless a uz mi jsou k hovnu :(

    jj ten skill mam na snizovani ceny (rogue -> barter) na 3lvl mam 18% slevu takze to jde ale i tak mno :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: na enchanty se hodi ten perk, ktery snizuje cenu, stejne tak v pozdejsi fazi treba po dohrani, kdyz uz clovek ma hafo penez, to neni spatna volba
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam