• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Nevim, jestli stoji za to, ale zajimave vypada Airbender a az ho dokonci, tak Decimator, protoze ten bude mit i vlastni 3d model
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Zkoušeli jste někdo stahnout jine classy ?stoji nejaky za to?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: Dohral jsem to poprve za Necra, potom za Amazonku a kick-Assasinku, jen na normal, pak uz me to nebavilo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    kouzelnik ? :D

    Ja taky hral za nekra ale na hell jsem se zapichl v druhem aktu a proste uz to neslo dale. imunita vuci magic me uplne zneaktivnila :(
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    NECROMAN: netusim jeste sem to nekutil :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: jasne, ale v originale, a hadej za jakou postavu ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    hral jsi D2 ? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BJUSKID: no to by me zajimalo, jak prekladaji vsechny ty predpony a pripony zbrani a zbroji, zejmena co se tyka rodu. "Odolny zelezny palice moci" a pod :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Konečne Ordrak down :-D
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak nakonec jsem rozjel very hard hardcore Alchymistu, uvidíme :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Neznášam keď sa človek trhá, aby mal poriadný luk a tam príde disenchant! Fuck :D
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Daj si to na Very Hard a potom uvidíme ako sa ti bude hrať, či to tu budeš tak ospevovať :-D Je pravda, že Medea nebola až taká ťažká. Hoci mala okolo 50k Hp možno viac :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    ja zatim spise umiral z blbosti. proste klidecek boj ale pokud jdu do dalsiho klidecku s 10% HP tak proste jedna tavka a jsem KO :)

    Na konci toho cca 29f byla nejaka bossyne se svoji partou... napochodovali tam v takovem zastupu a ona obcas delala svoji kopii. to jsme cumel ale ona nedokazala mi vzit ani HP. Nevim zda porad utocila na kocku a nebo co ale proste to byla tezka nuda no :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: cloveka muze ledacos prekvapit, ja treba podruhe zemrel na jednom teleportu, kde jsem se objevil u houfu asi 4 Bossu a jejich minionu. Nez jsem stacil utect, tak bylo po mne a ani houfne sesilani atomovek a piti lahvicek nepomohlo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jsem sice zatím na lvl 25 ale s monstry nemám žádný problém. stačí používat "atomovku" (Explosive Shot) dobrou pušku a zatím fakt NP.

    jestli je jen 35 regulerních pater tak mi přijde že finále bude muset být hodně drsné pokud se v patře 30 zatím nudím...
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    NECROMAN: na jednu zbran a stit uz myslim nefunguje dualwield damage bonus z talentu
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    S7ANLEY: Na normal jsem dohrál první melee postavu na 100, teď mám na hard asi level 50 Vanquisherku, ale přemýšlím o very hard Alchymistovi.

    NECROMAN: DMG bonusy ano, ale například crit bonusy, skilly, HP a mana steal ne. Se štítem jsem odehrál asi půlku hry, ale víc se podle mě hodí ty offensive bonusy, štít tě před smrtí nezachrání...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: Na akej úrovni to hraješ? Easy? :D 24 hodín je teda fakt málo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MITTRA: vzhledem k tomu, ze se ti bonusy pocitaji jen na danou zbran, tak to neni zas takova vyhra. Jako bys neustale menil hlavni zbran v jednom slotu. Jinak existuje i treti reseni, a to jedna zbran a stit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam