• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    S7ANLEY: Jestli myslis respec potion od tiamata (jednoho z autoru), tak ten funguje, ale lidi na foru si docela vychvaluji i ty dalsi respec mody.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Máte niekto overený mód na prerozdelenie skillov? :-)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    ZELGARIS: WTF???

    KOC256: hele ten elementalni stit je imho dobrej to pouzivam s tancikem furt a zveda to myslim rezisty cim vyssi level tim vic
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Doporucuji si precist manual ke hre...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    KOC256: taky sem to nevedel :] kliknout na lupu dole na liste
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Brachovi se nejak podarilo docilit toho ze ve hre je jakovy klavesa ALT zapnuta stale )vsechny itemy maji nonstop popisek) a na zmacknuti ALTu se skryvaji. nevite jak to vratiz zpet?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S7ANLEY:
    tak ja je zase tak moc nepouzival :) jediny ktery mi cosik pridal bylo nejake zrychleni (ale ne ta bota) a tsam to byl kua nepomer 8sec zrychleni a 60sec cekani :(
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Skoro si začal riešiť spelly, na konci hry :p
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K cemu jsou ty levely tech kouzelnych svitku? mel jsem nejake kouzlo na "I" a zralo mi X many. koupil jsem si to same na "V" a jediny efekt to melo ten ze zera vice many za stejne poteseni... a porad pise level I next level ...

    Jedine u ceho jsem si vsiml rozdilu bylo uzdravovani ale nejaka ta ochrana elementalu ci co to bylo nebo jsem mel takesik torbnado to bylo jen k vzteku :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    NECROMAN: když to dojedes s jednou postavou tak se to otevre na furt
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: mozna v trialu, ale ve full tam nikam vlezt nejde, afaik.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    zatim nevim jak vypada otevreny hrbitov... ale dam ruku do ohne ze jsem v 120min trilau vlezl do podzemi pres tu kryptu na hrbitove a ne pres mines...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: neni to blbost, kdyz se ti hrbitov otevre az po konci hry?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PANKAAC:
    to mi pripomelo to ze ja jsem uplne ze zacatku vynechal dul... ja sel pres hrbitov pres tu kryptu do podzemi... a az jak jsem na to nalakal kamose tak jsem videl ze ma low level a je nekde kde jsem vubec nebyl... :) a porad mi v Q visely dva questy :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    PANKAAC: Clovek by rekl, ze bude nekonecny asi proto, ze nebude koncit, nemyslis?^_^
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    he včera sem udělal to samý--- sejmul ordraka,ted mam otevřenej ten hřbitov---Proč nekonečnej???
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KOC256: V Torchilghtu na hrbitove.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    asi blby dotaz... ale prave jsem zabil ordraka a kde jakoze ma byt ten nekonecny dungeon? jinak mi schazi jeste sposta quetu mam jiz splnenych dle journalo 49 a to jsem spise neplnil nez ze bych se nejak extra snazil...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Presne jak rika S7ANLEY, melo by ti naskocit okno (stalo se mi to cca minutu zpatky, pac jsem vcera hral taky v hospode offline).
    Jinak ta feature ma i jmeno - Steam Cloud - ulozene hry a nekdy i nastaveni a dalsi blbosti z her se ukladaji k nim na servery, at muzes hrat pak odkudkoliv a pokracovat tam, kde jsi skoncil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    protoze zitra jedu na chatuz kde neni net tak jsem to zkusil...

    NECROMAN:
    no radeji se doberu nudy pri hrani spatne postavy nez ztratit 15lvl

    S7ANLEY:
    je to mozne ale fakt si neuvedomuji ze bych neco odklikl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam