• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: To sa ti musi dobre behať po dungeonoch s týmto :D

    Ja zatiaľ behám stýmto :

    Nie je to nič moc, obi2 enchant po 3-krát. Občas padne crit za 13K a s explosive shotom sa to celkom dá ;-)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MITTRA: Takhle nějak to musí vypadat :) Jen těch zničenejch unique, než se to povedlo...

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    S7ANLEY: viz NECROMAN: , druha vec, co jsem vubec vygambloval :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    NECROMAN: No enchant se taky používá hlavně na unique ne? Na nic jiného to nemá smysl. Neumim si představit, že bych to dohrál na 100 bez aspoň 10x enchatnuté unique zbraně. Když ti potvora ustojí 50k hit, není jiné volby :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    PANKAAC: Presne :D

    NECROMAN: Asi máš šťastie, mne zatial z gamblingu padli 3 veci. A to mám nagamblené skoro okolo stovky.
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    no a pak ten vygemblenej item voenchantit ... :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    S7ANLEY: enchant je na prd, za cenu dvou enchatnu dost casto dostanu o dost lepsi vec z gamblu. Plati to aspon u me skoro jiste na zbrane, kde namisto +3% speed v enchantu dostanu nejakou unique +200 dmg +5 enchantu vec, kdyz se zadari.
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    ZELGARIS: Mě se tohle stává hlavě když quest item sebere pet a já ho pošlu do města aniž bych se nějak detailněji koukl co to u sebe vlastně má ;-)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ZELGARIS: Je to možné :-D Predávam v kuse, treba $ na enchanting :)))
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    S7ANLEY: Se taky mohlo stat, ze ti dropla a ty jsi ji prodal, coz se me osobne treba nejednou stalo.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    S7ANLEY: Abadon a hneď dá Q aktuálneho lvl kde si, paráda ;-)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Kua, v nekonečnom dungeone lvl 5 nemôžem splniť Garov quest, pretože ta vec čo hľadám nide nie je :/
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    NECROMAN: Tak meni to tvurci zamer takze je to cheat, to je jasny, ale s obtiznosti to nema nic spolecneho, respec se hodi i na eazy kdyz si chces misto defenzivniho wara s 1h a stitem zahrat chvili nejakeho berserka s 2h sekerou pripadne dualwield nebo si zkusit ranged wara, takove pokusy ti bohuzel hra v puvodni nezmenene podobe neumoznuje.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Je to zásah do hry to je pravda, ale môžeš aspoň vyskúšať ktorý build ti viac sedí. Ja osobne som len odobral skilly, ktoré som omylom naklikol a idem ďalej tak ako som chcel ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LAAZI: podle me zmena jak skillu, tak vlastnosti uz je zasah do mechanismu hry. Kdo chce snadnejsi hru, tak at hraje na easy ;)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    NECROMAN: Chces rict, ze respecovani talentu neni cheat a respecovani vlastnosti uz je cheat nebo ze respecovani obecne je cheat nebos myslel, ze chci nakej trainer, ve kterym bych si mohl naklikat str na hodnotu 3029423048.3 ? To nechci, chci to co linknul S7ANLEY diky S7ANLEY.

    (By se takovy odkazy mohly davat na nastenku, to by bylo uplne cool imho.)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LAAZI: CHEATER !!! :)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    ZELGARIS: docela by se hodil mod kterej respecne nejenom talenty ale i str/dex/mag/def
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ZELGARIS: Dík, mrknem na ten respec potion ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam