• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: Veľký respect! Ja som pri Ordrakovi skapal snaď 30 krát :/
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    NECROMAN: Nebude, retire :( Při představě, že s nim budu hrat dal a on mi na 50 chcípne mi šednou vlasy. Používal jsem ember lance a měl jsem na maxu crit, armor expertise, magic weapon expertise a ember shield. Výbava žádná sláva, ale šel jsem hlavně po max magic, což přidává do dmg ember lance a do efektivity ember shield. Asi třikrát mi zachránilo život sosání života (cca 150 za hit), když mě nějakej zmetek málem instnul :) BTW dal jsem to až napotřetí. První pokusnej králik zemřel na devátym na blbost a druhej na osmnáctym na následky alkoholu - nikdy nehrajte harcore opilí! :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MITTRA: bude screen vybavy/pouzitych skillu? ;)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Achievement Hardcore God unlocked! ...a už nikdy víc. Mám zápěstí starce, tik v oku a poslintanou klávesnici :)

    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ok, tak som vyriešil som problém. Pre tých čo skúšali cheaty, no chcú pokračovať.
    Mal som save, kde som mal nacheatovanú zbraň.

    Tento program Vám pomôže. http://forums.runicgames.com/viewtopic.php?f=20&t=9899&p=92861 .
    Čiže som len predal pištoľ a hrajem ďalej ;-)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: A ktorý to je program? :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja zacheatoval jednou. A to kdyz jsem si omylem poslal v meste postavu do duchodu tak jsem si stahl jednoucelovy program ktery mi ji obnovil...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Presne to sa aj stalo, naechantil som si zbraň, nabehol do dungeonu a tak som rovno retirol postavu, lebo ma to nebavilo :-D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    tak me by to snad ani s cheatovanim nebyvilo. taky bych chtel moci jednoduse hybat s pointy v dovednostech ale proste jsem to jednou naklikal jak jsem to naklikal a nazdar bazar...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ZELGARIS: Jo. Mne teda zakázalo shared stash.

    LAAZI: Jo jo nacheatoval som si ju poriadne :p Ale som si ráno spomenul, že mám backup save čiže to tam asi hodím späť a hrám ďalej ;-)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    NAVARA: Tak to uz je ale uplny hacking, jak se to zapina?
    ale kazdopadne se mi nechce pocitat na kolik si to muzu nastavit to si radeji vypiju ten respec pot a naklikam si to :)
    S7ANLEY: to sis jakoze opravdu nejak fatalne upravil postavu nebo jen naznacujes, co by se asi stalo kdybys pouzil konzoli?
    ZELGARIS: co znamena "nezakaze ti to shared stash"?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NAVARA: Treba proto, ze pri pouziti modu to z tebe neudela cheatera jako pri pouziti konzole a nezakaze ti to shared stash?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    NAVARA: Tak som si pocheatoval a môžem si rozohrať novú postavu :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LAAZI: cheater mozna, ale divnej urcite... proc si poustet trainer, kdyz mas ve hre vestavenou konzoli, kde si muzes vse nastavit?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    NECROMAN: To si mal neskutočná luck, možno na normálne padajú z gamblu lepšie veci, aby newbieci prežili :)))
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: To sa ti musi dobre behať po dungeonoch s týmto :D

    Ja zatiaľ behám stýmto :

    Nie je to nič moc, obi2 enchant po 3-krát. Občas padne crit za 13K a s explosive shotom sa to celkom dá ;-)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MITTRA: Takhle nějak to musí vypadat :) Jen těch zničenejch unique, než se to povedlo...

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    S7ANLEY: viz NECROMAN: , druha vec, co jsem vubec vygambloval :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    NECROMAN: No enchant se taky používá hlavně na unique ne? Na nic jiného to nemá smysl. Neumim si představit, že bych to dohrál na 100 bez aspoň 10x enchatnuté unique zbraně. Když ti potvora ustojí 50k hit, není jiné volby :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam