• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    DANCHEZ: do pici.. to maj vejvar litr na kazdym kusu! mozna by stalo za to zjistit, jak moc maj moderovanou diskuzi a napsat jim tam, ze sou to zlodeji :]
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    to jsou fakt cubky :D To je palka jako prase..
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    NAVARA: aha, tak co to na tom paradisu prodavaj? stazeny ze steamu a vypaleny?:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DANCHEZ:
    Q: How do I get a physical CD or boxed version?
    A: Torchlight will be in stores on January 5th, 2010. Pre-orders will start on Encore USA’s site and Amazon.com in mid-December. The boxed version will not have any DRM.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    NAVARA: o steamu vim, ale libila by se mi boxovana verze
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DANCHEZ: rofl :D podobni smradi nezaslouzi nic jineho, nez zkrachovat a pokud mozno tak fatalne, aby se poctivou praci zacit zivit museli - a jak premrstene ceny na CR meli, na vlastni kuzi seznali...


    je za 16EUR nebo 20USD...

    http://www.torchlightgame.com/
    http://store.steampowered.com/app/41500/
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    kde u nas koupit torchlight?
    protoze todle je docela wtf http://www.gamesparadise.cz/produkty/pc-hry/akcni/torchlight
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Divam se, jak hraje spolubydlici, ma asi 100 tisic, jde do mesta, ocaruje jednu vec a vygambli 2 a v tom si vsimame, ze ma jen asi 6 stovek. Asi nejaky bug, kdyz gamble i enchant nestal kazdy vic jak 5 tisic :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: Rád by som, robí mi to čierne screenshoty. Idem to preinštalovať.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    S7ANLEY: pics or it didn't happen! :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: Mám pripravený unique sword pre Destoyera, ktorý má 1100dps bez enchantov :-D Zatiaľ tam je len +300 fire dmg, ale keď tento meč poriadne naenchantim bude to zaujímavé :-D
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    NECROMAN: Enchanting shrine jen dělí šanci na neúspěch dvěma, jinak je to stejná potvora jako enchanter ve městě. Kdo si hraje s ohněm, musí počítat, že se spálí :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MITTRA: kolega na enchanting shrine prisel o ocarovanou Unique Staffku, docela to zamrzelo :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Zkoušel jste někdo hrát na nějakou vyšší obtížnost alchymistu nebo vanquisherku na vysokych levelech? Zajímalo by mě, jestli nemají problémy s DMG. Destroyer má výhodu, že jeho skilly používají DMG obou zbraní a ještě jim přidají nějaká procenta navíc, takže se to dá. Ale vanquisherka ani alchymista nic takového nemají a DMG ze skillů, která se počítá z nějaké vlastnosti, podle mě nemůže dosáhnout takové úrovně, aby byli schopni na vyšších levelech něco zabít...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S7ANLEY:
    ja tak na 10% koncim. zrovna dneska jsem si rekl jeste jednou a koncim a pak me to mrzelo :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    S7ANLEY: Enchantuju vždycky max na 20%, pak už jen čekám na enchanting shrines. Takhle jsem vymakal ty meče, co jsem tu nedávno házel screenshot na ekvivalent 40% ve městě. Ale u předchozích cca 10 unique zbraní jsem takový štěstí neměl :) Nejvíc mě mrzí jedna sekyrka. Ta měla 10% crit chance a i po disenchantu dávala 900 dps!
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Néé, smrt si ho vzala příliš mladého! :) Nahráno cca 1:15, level 19 a byl jsem už v poslednim patře dwarwen stronghold. To mělo šanci snížit předchozí čas dobře o hodinu. A ty dva unique meče... No vždycky se holt nezadaří :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ako ste zatiaľ maximálne enchantovali? Ja po 28%, tak na 30% mi to celé padlo :/ :D
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: Tak to jo ;-)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    S7ANLEY: Právě že neměl. Používal jsem jen to co napadalo cestou z potvor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam