• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ted sem u nej transformoval 4 unique itemy a vznikla u nej kostka...co jako dal?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    jak funguje ten transmuter ve meste ve druhym aktu ? hodim si transmutovat tri zakladni mana lahvicki a u nej naskoci jedna giant. jak ji ale dostanu do inventare nebo co
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    Torchlight 2 E01:Tak jdeme na to... - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=uB7MRAJ9IYs

    docela pobavilo :)
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    SONNY1344: tez jsem nemel s inzenyrem problemy... zkus zainvestovat do forcefieldu, chvili vydrzi a pak staci odbehnout a znovu nahodit:)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    SONNY1344: jo trochu jsem mel problemy ve tretim aktu, ty litajici vybuchujici mrdky mi davaly zabrat, chce to naboostit poison resist a preskolil jsem na kanon, nastesti jsem od zacatku hazel jednou za cas body do Blast Cannon, taky se mi oplatilo neutracet skill body hned jak je dostanes
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    tak můj inženýr se stal na 39. levelu na veterána prakticky nehratelnej, a to si myslím že je postavenej docela dobře.. nejspíš budu muset sklopit uši a začít znova na normální obtížnost, protože probíhat lokace 2-3x kvůli přeexpení se mi fakt nechce..

    máte někdo s obtížností veterán podobný zkušenosti?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    nejakej update ohledne editoru?
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    já kupoval ve druhým aktu setový předměty od kováře, nejspíš ještě před splněním questů
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    zalozka se stitem, tam ma veci vic, treba ten exorcist set se tam da koupit.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    jo tahle, ta ale miva tak obojky na psa a semtam nejaky sutr
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    DANCHEZ: je to typka, myslim ze se ti tam objevi az kdyz udelas nejakej quest, pak ve tretim aktu je uz od zacatku. ma nad sebou takovej ten vacek.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    KU_RE: ja vecne nemam prachy, enchantuju co to jde:) ale dobrej tip, on neni nejak oznaceny ikonkou obchodnika?
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    DANCHEZ: nevim jsetli vis, ale v od druhyho aktu dal je v campu Collector of fine things, ktera setovky prodava:]
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    stejnyma nemyslim identicky, ale ze stejneho setu
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    netusim, stejny setovky (minimalne ktery bych vyuzil) mi moc nepadaj, ale je fakt ze je casto "nicim" u transmutera (dve setovky ti vygeneruji jednu random setovku)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    DANCHEZ: me by spis zajimalo jestli se tam pocitaj ty setovy bonusy pak. kdyz mam treba dva identicky setovy prsteny, mam dve veci ze setu nebo ne?
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    DANCHEZ: daj daj, mas portal do mapworks odkudkoli.
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    DANCHEZ: new game + jsem ještě nerozjel. Dával jsem dneska jen jednu nějakou tu mapku. Neni čas...
    ale + asi rozjedu asap
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    jj, jinak nemas uz rozjetou new game + ? daji se tam koupit dungeon mapy jako na konci u tech "robotu"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam