• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FRONEMA: Tak to netuším, chtělo by to dohledat nějaké statistiky.
    Jinak jestli chceš, tak se klidně o těch pocitech rozepiš, mně připadá, že míra potíží se svou identitou se taky liší případ od případu.

    Při té příležitosti přidávám link:
    http://www.translide.cz/
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ECLECTICA: dle mych zkusenosti je to prave naopak... ze je mnohem vic muzu co se citi byt zenami...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FRONEMA: jako že je víc žen, co touží být muži, než naopak?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KAWALSKI: to je vice nez zajimave..ja cely zivot chci byt muz a casto si rikam ze nezavisle od tvaru tela jsem vic muz nez zenska.. a vzdycky jsem si myslela ze takovych je mnohem min nez opacne... myslis ze je to tak?
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    ad slavny lesby... myslim ze kdyz proste lesba ses a mas to sama pro sebe a okoli vyreseny, tak je uplne jedno jestli te perou v novinach za to ze se libas s jardou nebo s jarunou...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KAWALSKI: No ja vim, zni to hrozne :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: a jak to zvládáš, to střídání rolí (soukromí vs. zákazníci)? Neprudím, jen by mě to zajímalo.

    Mimochodem, zdá se mi to, nebo společnost lépe přijímá poruchy pohlavní identity lépe, než minoritní sexuální orientaci?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    WEWERKA: no, ja o sobe nerekl, ze jsem TS v lesbickem vztahu, to b me snad nai nenapadlo :-O
    kdyz se lide zeptaji, rikam na rovinu , ze mam zenu a protoze o sobe mluvim v muzskem rode, vetsinou uz vedi, ze se citim jako muz, ale mam zenske telo. leda tak se zakazniky v praci mluvim v zenskem rode, ale ti se me zase neptaji na moje sexualni partnery, neb je vidim jen par minut :-D
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    BLACKSPIRIT: jistěže by nikdo neměl nikoho nutit ke zveřejnění své orientace, ale pravda, že třeba mladým lidem může takový idol pomoci překonat strach a žít v souladu se svými pocity...
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    myslím, že to říkáš jenom proto, že nejsi slavná lesba... ono totiž musí být docela už nepříjemné být slavná, to se na tebe dívá kdekdo a všichni věděj kdo si , drbou tě jak můžou a čas od času se na tebe snaží nalepit bulvár, který se snažíš setřást stejně jako dotěrného fanouška... takže pokud se snažít žít svůj život, je jasný že to není nic lehkýho ani pro hetero.. no a teď ještě jsou lidi, ktěří si myslí, že by si svou lesbickou orientaci měla zveřejnit abysi tím pomohla komunitě... uff... nemusíš bejt uplnej introvert, aby to bylo náročný... no a najít si partnerku s paparazzi v zadech... ani se nedivim, že do toho nikdo nejde, ale asi i z jinejch důvodů ,-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    SHEALA: to právě nevím, čeho se bojí. Ale ze statistického hlediska mi připadá nepravděpodobné, že by tu žádná nebyla.
    To já být slavná a lesba k tomu, tak se aspoň snažím toho nějak využít ve prospěch ostatních...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ECLECTICA: jakoze lesbi celebrity se boji, ze pokud se verejnost dozvi, ze sou lesby, ze je zavrhne ?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KOC256: já myslím, že to je ok, je o praktické, pokud by kdokoli chtěl přidat něco zajímavého. Mazání jsem si ale vyhradila jen a jen pro sebe. ;)


    Mno a co ty naše celebrity a "celebrity"? Nemyslíte, že by mladí gayové a lesby měli mít nějaký vzor? Ve střední generaci by se hlavně někdo vycomingoutovaný (brr, to je slovo) našel, hlavně mezi muži, ale co ty ženy? Myslíte si, že se bojí nějaké perzekuce? Snížení popularity?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    WEWERKA: zase na druhou stranu, takhle může předvést partnerské vztahy ve své pestrosti :)



    TMA
    TMA --- ---
    BLACKSPIRIT, ZUZKAOU: Tu dvojrozměrnou anketu normální/nenormální exitstují/neexistují jsem spáchal já.

    Doufal jsem, že se mi podaří rozdmýchat debatu nad tím, co je normální, abych pochopil, kam patřím v té jednorozměrné anketě s více možnostmi.

    Jsem si totiž vědom toho, že jsem divný (ba i divnej), dříve bych bez uzardění prohlásil queer (na to slovíčko jsem narazil někde u Shakespeara a zalíbilo se mi, tam bylo ovšem v základním významu "strange"). Letos či loni mi však došlo, že queer se používá pro LGBT. Rázem si nejsem jistý, zda se s klidným svědomím (a bez vedlejších efektů) mohu stále takto označovat.

    Anketa je uzavřena poté co zahlasovali dva lidé (ani jedním jsem nebyl já), můj úmysl s vymezením hranic normálního se nezdařil a já stále nevím, zda se pro mne v druhé anketě hodí spíše Co to vlastně znamená?, Nevím, Ne, Samozřejmě!, S touhle škatulkou na mě nechoďte, Ne, ale tahle oblast mě zajímá nebo Jiné.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KAWALSKI: Neni pro tebe lepsi rikat, ze jsi queer nez vysvetlovat, ze ted jsi TS v lesbickem vztahu, ale casem budes hetero post op TS? :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V pravach muzou vsichni upravovat nastenku. to asi neni OK ne?
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: I na Žižkově byla některá obsluha hetero - například můj nejstarší syn :-)
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    nerozumim ankete... prilis obecna otazka,, ktera vlastne znamena vsechno a nic... mozna fillozoficke tazani...??
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ehm - vědách pochpitelně...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam