• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MRNOUS: chápu, to, že se člověk narodil "špatně", to v něm zkrátka zůstává...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: jojo, budw to i tím přemýšlením, kte kretému je pak člověk nucen ve větší míře.

    Například diskuse na lesbě mají opravdu slšnou úroveň.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: prosím tebe kdyby to bylo "zrůdností", tak se půjdu vyřádit do masakru :))

    S běžnými lidmi - to jako mimo LGBT "komunitu"?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: mozna protoze premysleji? davaji ti dalsi rozmer pohledu? nebo te jen pritahuji "zrudnosti" :ROFL
    ja si zase vcera v noci pri komunikaci se spolupracovnici uvedomil, ze ta moje snaha najit si v okoli bydliste kamarady je preducena k neuspechu, pokud hledma mezi "beznymi" lidmi...je to zvlastni, jako by clovek s prumernym intelektem vyrustajici v prumerne rodine nebyl schopen pochopit nektere veci....ale asi od lidi ocekavam vic, nez mam...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: pod to posledni se podepisuji, bohuzel casto nas okoli prijima mnohem lepe, nez my sami sebe :-/
    a ano, tady nejde o "spravnou" polohu, ale o tu nejdele a nejlehceji udrzitelnou, s ohledem na vlastni touhy, mozosti a na tlak okoli...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ECLECTICA: myslim, ze zadna poloha neni ta spravna .. je asi jen ta nejmin zla :) proste udrzitelna :) s tim, ze s nejblizsim okolim to mas vyresene, na zbytek relativne kasles, a pred sebou vicemene zaviras oci :))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: já chápu, že to musí být docela těžké, najít tu správnou polohu...

    Mimochodem, včera jsem přemýšlela, proč mám pocit, že si s "quer" lidmi obecně na jakési rovině rozumím: obecně bych to vztáhla na jakoukoli jinakost, člověk je daleko víc nucen si udělat jasno o tom, kdo je, víc přemýšlí o světe... ale možná je to jen moje iluze (nicméně zkušenoust je taková :)

    No a v diskusi vítám Mrňouska, čeklala jsem, jestli se objeví :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: tak tak ..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: a vis jak se citi clovek, co je neco mezi? no, nekdy se citim jako min nez odpad, nekdy to neresim, ovsem ta touhabyt zaraditelny do skatuljky pohlavi tam obcas je, i kdyz vetsinu casu na to clovek kasle....musi, nebo by z toho zesilel...za slunecnych dnu si z toho delam legraci, za bezesnych noci tomu snazim uniknout v jine realite...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: já maylím, že klidně každý můžete skončit jinak, někdo chce být chlap i s chlupama, někomu vyhhovje být něco mezi, někdo je spokojený s ženským tělem, ale navenek vystupuje jako muž... variant je spousta, uřčitě si vyberete ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: delam si licenci na trenera (taky potrebuju sadlo dolu a svaly nahoru), muzu ti pak dat slevu :))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: jak skoncime? tak ja doufam, ze v idealnim pripade s plastikou prsou a o 15 kilo sadla lehci a 10 kilo svalu tezsi, ale to predpoklada usetrit na plastiku a posilku s vlastnim trenerem, coz asi nehrozi...pravdepodobne skoncim jako miliony jinych lidi, zapomenut ;-) jen doufam, ze me nedaji nekam do zeme, ale opravdu spali a rozprasi na islandu :ROFL
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: koukam na tvuj profil, no nastesti to nejsi ty :-D jinak ja nemohu vedet, na co jsi ;-) jake stesti, ze ma seksualni preference saha od obzoru k obzoru a nemusi se omezovat na 50% populace :ROFL
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: lesbicky chat? no co bcyh tam delal, kdyz jsem na chlapy :))) tak snad ne :)

    no koukam, ze to mame podobne .. to jsem zvedav, jak skoncime :))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: ja jen doufam, ze nejsi mrňous z lesbickeho chatu :-D
    tak mrzeceni tela se clvoek muze vyhnout, spodek si hodne kluku operovat nenecha, ale me treba desi ta predstava zarostleho obliceje, hrudniku a dalsich casti tela, nesnasim chlupy a uz ted holim skoro vsechno...kdyby to tak slo mit muzske telo, ale nemit chlupy a vousy\, to bych do toho sel hned :lol:
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: vzhledem k tomu, ze ja se do knihovny nedostanu asi nikdy (byt cukrovi uz mam napeceno:)), tak bych byl velmi vdecny za pomoc :) ono kdyz jsemt ov ydrzel doted, vydrzim jeste :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: nj, ale zase kdo by podstoupil to "zmrzaceni tela", kdyz vysledny efekt nic moc ..

    ale pak zase ty hodiny, tik tik, noze cekaji .. se mi o nich obcas uz i zda :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: nemam tu knihu, leda v knihovne a tam se dostanu pocitam po novem roce, kdyz uz mam den volna, tak pecu cukrovi :-D tw, posleme zitra, zena ma scanner v praci ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    kdyz uz jsme u tech queer, tak ja budu queer i mezi transkama, ale znam minimalne jednoho dalsiho cloveka, co zustava v zenskem tele, protoze se neciti natolik chlapem, aby sel do premeny...tomu cloveku uz bude padesat, si nedovedu predstavit, ze se s tim budu prat dalsich 20 let :-/
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: tak prosim posli posli ..nemuzes oskenovat i ten seznam obojetnych jmen? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam