• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: a to je co? :-D
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: add bězní lidé: to jsou ti, se kerymi bezne prichazis do kontaktu. sousedi, matky na hristi, pokud jsi matka, spolupracovnici, proste lide okolo tebe ( tedy, ja tu bydlim 2.5 roku a kamaradku jsem si nasel jen jednu a ta se odstehovala do prahy, jinak jsem tu nepotkal nikoho, s kym by se dalo kamaradit :-/ )
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Hm, někdy mi transsexualita přijde jednodušší než "všechnosexualita", s tou se nedá dělat nic ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    btw, treba moje zena bere diagnozu transsexuality jako neco strasne tezkeho, zivotni zkousku a ranu osudu, kterou kdyz clovek prekona, tak na sebe ma byt strasne pysny, jaky ze je to chlapak/sikovna zenska....me naopak to prijde jako takova obycejna telesna komplikace, ktera ma reseni, nic zas tak tezkeho....to treba byt slepy nebo nemit nohy ci ruce mi prijde o mnoho horsi ranou osudu, to se lecit neda...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZIVA: vidis, bezpohlavni, to me nikdy nenapadlo....ja se vzdycky citil jako muz, no, spis kluk, kteremu sice vadi, ze ma zenske telo, ale nemohu rict, ze bych to telo nenavidel, po te seks.strance funguje naprosto odkonale, coz je proad lepsi, nez nefungujici muzske :-D
    nekdy si prijdu take oboupohlavni, treba kdyz si uvedomim, jake mam zenske mysleni, uvazovani a asi i nazory...
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    ad vnimani sam sebe neco mezi: jo, tak o tom taky neco vim. a easy nebo prijeemne to vubec neni, prijdu si oboupohlavni, coz se nekdy prevraci do bezpohlavni.
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MRNOUS: přijetí sebe sama je největší životní úkol..... je těžké si odpustit, přijmout se bez podmínek a zůstat v souladu sama se sebou. Zrovna čtu úžasnou knihu o Milarepovi - je to pro mne důkaz, že to jde a je to možné zvládnout, jen si i po letechpřipadám pořád jako no samém začátku.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MRNOUS: chápu, to, že se člověk narodil "špatně", to v něm zkrátka zůstává...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: jojo, budw to i tím přemýšlením, kte kretému je pak člověk nucen ve větší míře.

    Například diskuse na lesbě mají opravdu slšnou úroveň.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: prosím tebe kdyby to bylo "zrůdností", tak se půjdu vyřádit do masakru :))

    S běžnými lidmi - to jako mimo LGBT "komunitu"?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: mozna protoze premysleji? davaji ti dalsi rozmer pohledu? nebo te jen pritahuji "zrudnosti" :ROFL
    ja si zase vcera v noci pri komunikaci se spolupracovnici uvedomil, ze ta moje snaha najit si v okoli bydliste kamarady je preducena k neuspechu, pokud hledma mezi "beznymi" lidmi...je to zvlastni, jako by clovek s prumernym intelektem vyrustajici v prumerne rodine nebyl schopen pochopit nektere veci....ale asi od lidi ocekavam vic, nez mam...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: pod to posledni se podepisuji, bohuzel casto nas okoli prijima mnohem lepe, nez my sami sebe :-/
    a ano, tady nejde o "spravnou" polohu, ale o tu nejdele a nejlehceji udrzitelnou, s ohledem na vlastni touhy, mozosti a na tlak okoli...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ECLECTICA: myslim, ze zadna poloha neni ta spravna .. je asi jen ta nejmin zla :) proste udrzitelna :) s tim, ze s nejblizsim okolim to mas vyresene, na zbytek relativne kasles, a pred sebou vicemene zaviras oci :))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: já chápu, že to musí být docela těžké, najít tu správnou polohu...

    Mimochodem, včera jsem přemýšlela, proč mám pocit, že si s "quer" lidmi obecně na jakési rovině rozumím: obecně bych to vztáhla na jakoukoli jinakost, člověk je daleko víc nucen si udělat jasno o tom, kdo je, víc přemýšlí o světe... ale možná je to jen moje iluze (nicméně zkušenoust je taková :)

    No a v diskusi vítám Mrňouska, čeklala jsem, jestli se objeví :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: tak tak ..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: a vis jak se citi clovek, co je neco mezi? no, nekdy se citim jako min nez odpad, nekdy to neresim, ovsem ta touhabyt zaraditelny do skatuljky pohlavi tam obcas je, i kdyz vetsinu casu na to clovek kasle....musi, nebo by z toho zesilel...za slunecnych dnu si z toho delam legraci, za bezesnych noci tomu snazim uniknout v jine realite...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: já maylím, že klidně každý můžete skončit jinak, někdo chce být chlap i s chlupama, někomu vyhhovje být něco mezi, někdo je spokojený s ženským tělem, ale navenek vystupuje jako muž... variant je spousta, uřčitě si vyberete ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: delam si licenci na trenera (taky potrebuju sadlo dolu a svaly nahoru), muzu ti pak dat slevu :))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: jak skoncime? tak ja doufam, ze v idealnim pripade s plastikou prsou a o 15 kilo sadla lehci a 10 kilo svalu tezsi, ale to predpoklada usetrit na plastiku a posilku s vlastnim trenerem, coz asi nehrozi...pravdepodobne skoncim jako miliony jinych lidi, zapomenut ;-) jen doufam, ze me nedaji nekam do zeme, ale opravdu spali a rozprasi na islandu :ROFL
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: koukam na tvuj profil, no nastesti to nejsi ty :-D jinak ja nemohu vedet, na co jsi ;-) jake stesti, ze ma seksualni preference saha od obzoru k obzoru a nemusi se omezovat na 50% populace :ROFL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam