• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    no vida zrovna před chvílí jsem o tom s Eclecticou mluvily :-))))
    http://www.fiftyfifty.cz/Transvestita-nebo-transsexual-8742456.php
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: to obdivuji u žen i mužů - sama se líčit neumím a lodičky jsou spíš mučící nástroj než ochrana nohy před drsnou dlažbou velkoměst :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: nojo, ale vysvětluj to někomu na ulici, když se oblečeš do šatů a nalíčíš se, žejo...
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    a navíc nevidím na své maličkosti nic tak světoborného, abych to musela hlásat celému světu, jsem prostě obyčejný exemplář rodu Homo Sapiens
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    to není o stydění se, jen jaksi nerada o sobě mluvím, resp. to neumím, nejsem extrovert :-)))
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: aha ... tak to chápu ....
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    NEKDO_CIZI: ona spíš potřebuje maličko naťuknout, než aby se rozpovídala sama :)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: a u odpovědí se stydět nebude??
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Říkala jsem si, čím to, že tu máme dva FtM a žádnou Mtf:
    A ona tu jedna je, ovšem latentní a maličko stydlivá. Nicméně ráda zodpoví na jakékoli dotazy, a to předevšim ohledně transvestitismu a podobně. Takže se ptejte :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAWALSKI: rozhodně vydržím ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: pokud pockas do soboty, tak ano ;-) casova tisen, za 3 minuty odchazim mimo net ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: add roubal, fifkove se to stao take a myslim, ze v dnesni dobe uz to je vice mene docela dobre propracovane. kdo si je jisty a jiste vystupuje, ma cestu co nejvic zkracenou, kdo tape, ten si itm projde svym vlastnim tempem. jak je to mimo prahu, to netusim.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAWALSKI: aha, tak to mi uniklo. Byl by odkaz?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: add sekvence dna ( neumim citovat ucity prispevek, sorry ), tak transsexualita preci uz objasnena byla, alespon v hrubem obraze.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: add fascinace nadrogynnimi bytostmi, jsme na otm stejne. moje zeny byly vzdy klucici typy zen, kdyz uz ne primo MtF. moji muzi byli vzdy jemni vsude oholeni chlapci ( kdyz vynecham cernochy, tam je to jen hora svalu s penisem ). veeeelmi obecne receno mam rad butch lesby nebo zzenstile gaye, i kdyz priznavam, ze jemne nezne dlouhovlase pihovate zrzecky miluji nejvic :lol:
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TMA: tohle s těma anomáliema je přesně to, co jsem chtěl vědět. Díky.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    ZUZKAOU: ano ano, založíme odboj =o)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    sorry heteroseuálové myslím mohou uzavřít registrovany partnerství
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    ECLECTICA: to myslim ale že je špatne, heterosexuálové přece mohou uzavřit manželství a netuším jakým způsobem připravujou stát o daně, nemluvě o to že GL plati daně
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ECLECTICA: no tak to že je registrované partnerství jen pro homopáry je svým způsobem diskriminace ... Jen pokud musím trvat na tom, že je to něco jiného, než manželství, tak holt vymyslím takovouhle nelogičnost.

    Asi bych neměla nejmenší problém s tím, kdyby existoval jeden úřední akt, který vytváří rodinu a bylo by šumák kolik dospělých osob a jakého pohlaví by ho uzavřelo. Církevní svatby ať jsou pak platné v rámci dané věrouky - takže pro křesťany hetero, pro muslimy polygamie atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam