• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    LUBOB: samozřejmě.)
    budu se snažit nadhazovat dnes tématické otázky pokud bude potřeba, chci informovat o akcích, přednáškách a diskuzích které se budou konat a budou spojené s tématikou, přihazovat nové knižní a filmové tituly zabývající se tématikou popřípadě diskutovat o nich....ráda bych zaběhla i do feministické teologie, která mě osobně dost zajímá.....byla bych ráda aby se na tomto všem podíleli všichni, kteří budou v diskuzi a zajímají se o problematiku...
    tak co si o tom myslíš???
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JUDIY: nez ti tam pripojim svuj hlas, muzes mi aspon strucne rict, jak budes klub moderovat & spravcovat, aby to bylo na urovni?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    JAGA: naprosto s tebou souhlasím, budu ráda, když se zapojí i člověk, který se nepovažuje za genderového aktivistu, ale bude schopen vést diskuzi bez zbytečných urážek, zesměšňování a sexismů...jde přece o to se nad touto problematikou zamýšlet!
    JAGA
    JAGA --- ---
    JUDIY: Kéž by se tahle diskuse rozběhla! Já jsem utrpěla poměrně trauma, když jsem se pokoušela zapojit do existujících nyxovských "odborných" diskusí o feminismu a genderu, protože tam není možné debatovat věcně, je to ze značné části ventil pro vulgarismy a negativní emoce. Takže jsem to radši přestala sledovat.
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    [ nyx :: kluby :: spolecenske vedy ]
    hlasujte prosím pokud opravdu chceme diskutovat trochu na úrovni:)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: byl by to boj s větrnými mlýny. Kdyby se měli takhle vyjadřovat veřejně, tak to neřeknou, ale pod štítem anonymity internetu to z nich jde ven :-(
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: já tam párkrát přispěla, ale nějak na to nemám sílu (a ani čas...)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: Hmmm tak ta diskuze je opravdu výživná, zanechala jsem tam pár reakcí, pár příspěvků označila za nevhodné, aby se finálně naprdla a řekla si, co se budu rozčilovat nad lidskou demencí a omezeností :-(
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    ECLECTICA: Mam pocit, že tyhle diskuze maji určité pozitivum. A to aby se člověk zamyslel zda opravdu nepreferuje pozitivní diskriminaci, zda daná menšina žádá o pomoc společnost až tehdy, kdy ji opravdu potřebuje a hlavně do jaké miry je člověk pokrytec ( sama menšina někdy trpí předsudky )
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: jak pro koho, viz příspěvky pod článkem... :/
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: já chci taky účinnou laserovou operaci resp, depilaci za 60 € :-)))))))))) To je tedy zase povedený článeček :-), když pominu fakt, že se o nás alespoň mluví a tím pádem nejsme pro okolí takoví exoti
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    http://ona.idnes.cz/zpoved-transsexualky-tata-mi-konecne-zacal-rikat-moje-holcicko-pv7-/ona_telo.asp?c=A100121_143946_ona_telo_ves

    Tu diskusi jsem snad ani neměla číst :(
    (Nakonec mi to nedalo, a alespoň jsem tam přispěla).
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    JUDIY: na slogan sme pysni :)

    dotazy a komenty k QFF Mezipatrum kdyztak na mne
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    pokud jste nestihly queer film fest....nebo stihly jen málo, jako já....tak se jukněte na vše v pohodlí domova.....krásnýreklamní slogan:)
    http://www.ceskatelevize.cz/specialy/mezipatra/
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    JUDIY: ne tak neni, ale časopis se bude dát sehnat:)
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    LISTIKUS: ohledně tohohle(indiáni a homosexualita) je velice zajímavý článek v posledním vydání Bloody mary...myslím, že je i na jejích stránkách http://bloodymary.blog.cz/
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: tak :)

    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: Sasha že? :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: to bylo dneska? a já myslela, že včera... už mě tam kdosi zval (ale ne odsud) :)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    no my dneska máme takové malinkaté setkáníčko ve Lhotě u Dolních Břežan
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam