• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LURA
    LURA --- ---
    TMA: Tady nejde primárně o to, že je na obrázku homosexuální pár, ale o to, že jsou tam nějací polonazí pánové. Takže zřejmě by bylo vhodnější zvolit jiný obrázek více vystihující téma, např. tento:
    TMA
    TMA --- ---
    ECLECTICA: Není to právě její definující znak?
    GAGOO: Aby to byla paralela, tak by to musel být článek o přídavcích pro HT páry.

    Nechci hájit volbu obrázku, ale: registrované partnerství není typicky uzavíráno heterosexuálními páry, takže se pro vizualizaci tématu zobrazení homosexuality svým způsobem hodí. Čili zobrazení homosexuality je dobou aproximací zobrazení registrovaného partnerství. Absolutně mne nenapadá, jak zobrazit ideu adopce.

    Další možnost bylo jako ilustrační obrázek tam dát Kocába. Ale to není tak chytlavý obrázek, ten by tak nezaujal.
    GAGOO
    GAGOO --- ---
    Přesně - umíte si představit že by článek o dětských přídavcích byl uvozen fotkou nadrbaného polonahého HT páru? že je to blbost? ano je! Tak proč tam na idnesu nechaj strašit ty polonahý eféby...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: fotka ale zase spojuje homosexualitu především se sexem. Nemyslím si, že ji vybrali schválně, jen jim jaksi nedochází souvislosti, které by měly.
    GAGOO
    GAGOO --- ---
    LURA: a omlouvám se za zkomolený nick...
    GAGOO
    GAGOO --- ---
    LURA: ó nikoliv Lauro čtěte mezi řádky....
    Na idnesu je to víceméně už takový folklór že o GLBT píšou více či méně skrytí homofobové... přijde mi to stejně kách jako by nechali pana Stworu psát o šoa...
    LURA
    LURA --- ---
    GAGOO: Tak tohle mi nijak nepřišlo... Možná máš pravdu, ale já slovo "partner" chápu v obecném smyslu pro obě pohlaví a fotka v záhlaví je podle mě jen první, na kterou někdo narazil a dál se tím nezabýval...
    GAGOO
    GAGOO --- ---
    jo vím že píš jak prase ale jsem opět vytočená...
    GAGOO
    GAGOO --- ---
    Bacha - ten článek je vyložene negativní PR konstrukt
    -začíná to fotkou polonahých pánů /proč? asi/ a následně je text mluvnicky koncipován tak, aby se výlučně mluvilo o pertnerech, nikoliv partnerkách které budou tvořit 99% osob dotčených tímto zákonem...

    - pan Kratochvíl je nejspíš ten pan kratocvlíl který z nedostatku lepší zábavy "škrábe" pro evangelické bratrstvo...

    Zcela stejně jako tento pán píše pan Bartoš /taky nahý chlapi v záhlaví a taky text vyloženě k namíchnutí majority"
    Oba jsou víceméně křesťanští ultras - ale jsou na to od krapánek lesa...

    Na tyhle latentní gájošky co se nesrovnaly s vlastní homosexualitou si dávejme majzla...
    LURA
    LURA --- ---
    LUBOB: Stejně by to bylo jen oficiální potvrzení již existující situace. Podle mě je správné, když má partner žijící v registrovaném parterství právo adoptovat dítě svého partnera, když se fakticky podílí na jeho výchově a výživě. Co se týče adopcí jednotlivců, tak tam může adoptovat již dnes kdokoliv, bez ohledu na sexuální orientaci, ale pokud nežije v registrovaném partnerství - což je blbost, protože pak je člověk postaven před volbu buď uzavřít registrované partnerství nebo adoptovat dítě...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    LURA: jo, tohle by bylo fajn
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    doufam, ze deti kocabovi jednou podekuji:-)
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Já ze zkušenosti došla k tomu, že alespoň u mě použití nějaké kosmetiky vyvolává potřebu použití další kosmetiky. Takže když zůstanu u čisté vody a občas mýdlo nebo sprchový gel a šampon, tak se kůže regeneruje sama. Když začnu používat nějaká "mazátka", tak si na ně tělo zvykne a přestane se snažit. Výjimkou jsou extrémní situace, kdy jsem třeba od oleje nebo nějaké barvy a umeju si ruce ředidlem a teprve pak vodou, tak to si je pak mažu zmíněnou Indulonou, protože jsou hodně vysušené.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    KAWALSKI: hmmm bychom se k sobe taaaaaaaaaak hodili =oD
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LISTIKUS: tak ja spavny hclap take nejsem, na telo nivea baby, na oblicej nejaky hydratacni šmejd moji zeny, na nehty zasadne nuzky, pac nosim kratoucke nehty, a mam extra kratke vlasy, take kazde rnao umyt, vyfenovat a nagelovat do bodlinek, prelakoat lakem na vlasy...jinak jeste uziju antiperspirant, bez toho nedam ranu, i kdyz se temer nepotim, tak mam rad tu vuni...a nakonec parfem, jak jinak :-D
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    tak ja fen nepoužígvam, protože mam kratké vlasy, ale třeba raději pilnik než nužky, protože s nužkama v ruce jsem víc nebezpečněj jak okolí tak sobě. Na rty používam placentu a na ruce a na obličej mam neutrogenu bo chodim plavat a ta trochu aspon přetluče ten pach chloru.
    Ale je pravda že jsem gay ( teda větší část dne ), tak asi nebudu považovanej za toho spravného chlapa
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: já si v jednom "holčičkovském záchvatu" koupila celou manikůru. Dodnes mi leží opuštěná na poličce v koupelně :)
    A představa opravdu mizerně stráveného života? Mít"nehtové studio", brr :))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: zavidim, ja si donedavna myslel, ze v mem veku me pouzivani kosmetiky mine a ted? jeste mi neni 30a uz se neobejdu kremu na cele telo :-/ kor v tomhle pocasi bych jinak mel kuzi jako smirgl :-/
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Taky většinou jen fén, ale na ruce někdy používám Indulonu, takže to se asi počítá za hydratační krém a na túru ještě jelení lůj (=balzám na rty) :-)
    Pilník nesnáším - dělá mi to podobně nevolno, jako škrábání vidličkou po talíři a nebo ježdění polystyrenem po skle :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam