• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies



    sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

    rozbalit záhlaví
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Já ze zkušenosti došla k tomu, že alespoň u mě použití nějaké kosmetiky vyvolává potřebu použití další kosmetiky. Takže když zůstanu u čisté vody a občas mýdlo nebo sprchový gel a šampon, tak se kůže regeneruje sama. Když začnu používat nějaká "mazátka", tak si na ně tělo zvykne a přestane se snažit. Výjimkou jsou extrémní situace, kdy jsem třeba od oleje nebo nějaké barvy a umeju si ruce ředidlem a teprve pak vodou, tak to si je pak mažu zmíněnou Indulonou, protože jsou hodně vysušené.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: zavidim, ja si donedavna myslel, ze v mem veku me pouzivani kosmetiky mine a ted? jeste mi neni 30a uz se neobejdu kremu na cele telo :-/ kor v tomhle pocasi bych jinak mel kuzi jako smirgl :-/
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Taky většinou jen fén, ale na ruce někdy používám Indulonu, takže to se asi počítá za hydratační krém a na túru ještě jelení lůj (=balzám na rty) :-)
    Pilník nesnáším - dělá mi to podobně nevolno, jako škrábání vidličkou po talíři a nebo ježdění polystyrenem po skle :-(
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: balzám na rty používám barevný jen když se chci namalovat. To si pak přejedu ooči řasenkou, naplácám výše zmíněný balzám a připadám si zmalovaná, až se skoro stydím :)))

    To je náhodou vtipné, jak má každý v tomhle směru jiná měřítka :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: ty dokazes zit bez balzamu na rty? :-O delam si legraci, i kdyz po pravde ja bz nej nevyjdu na ulici, stejne jako se rano neobejdu bz fenu, gelu a hydratacniho kemu, ale tak chapu, ze nekdo to nepotrebuje, obzvlaste ti s dlouhymi vlasy...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LISTIKUS: no vidíš, a já z toho používám jen fén :))
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    ROMANAMI: No ja nevim, ale fen, pilnik, gel na vlasy, balzam na rty, hydratační krem mi příjde jako normální hygienické potřeby.
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    JUDIY: aha :-)
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    ROMANAMI: myslim, že to byla jedna reklama na nějaký deodorant v tV a říkali tam testováno na opravdových mužích....velmi zábavné:)))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    JUDIY: opravdoví muži
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    ROMANAMI: te nerozumim...co nevis??:)))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ROMANAMI: už asi vím :-) to jsou ti co přispívali do diskuze pod tímto článkem :-))
    [ ECLECTICA @ Queer studies ]
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    JUDIY: co to je ? to neznám :-) kde se to dá najít ?
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    JUDIY: ale jinak se pořád mluví o menšině, ale když vezmeme v potaz celou queer problematiku, je to opravdu až tak zásadní menšina ?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    ROMANAMI: testováno na OPRAVDOVÝCH MUŽÍCH:))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    JUDIY: jo tak to nevím :-))) že by se na kosmetice začalo uvádět "Testováno na mužích" ? :-)))
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    ROMANAMI: a ono jim to způsobuje(používání kosmetiky) takové problémy, že vymírají?:))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    TMA: syn to letos videl poprve, v 5ti letech, a hned to komentoval, ze se maluje jako zenska :-D
    TMA
    TMA --- ---
    ROMANAMI: Letos poprvé jsem si všiml, Ivan, vdovy syn, z Mrazíka, mužný bohatýr měl namalovaná víčka očnímy stíny.
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    Muži vymírají, každý desátý tajně používá ženská líčidla a zkrášlovadla
    http://www.novinky.cz/zena/styl/189928-muzi-vymiraji-kazdy-desaty-tajne-pouziva-zenska-licidla-a-zkraslovadla.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam