• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    DIVA
    DIVA --- ---
    ukazováky delší o 1mm, rýhy řekla bych spíš plytké, a hetero .)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: Rýhy hluboké, ukazováček s prsteníčkem skoro stejně dlouhé, o milimetr převažuje ukazováček. Na mně to snad dokonce i sedí. :)
    LURA
    LURA --- ---
    LURA: ukazováčky, pochopitelně...
    LURA
    LURA --- ---
    MADIETTA: Však právě, proto říkám, že je spousta "zaručených metod", jak něco o někom zjistit. Ve skutečnosti jde o jiné věci, než tvar lebky, délky prstů, rýhy na prstech nebo levorukost ap.
    Pokud skutečně souvisejí delší prsteníčky s hladinou testosteronu v těhotenství, tak i kdyby poučka platila, nebude z logiky věci zřejmě platit pro submisivní lesby, ty by podle všeho měly mít ještě delší prsteníčky, než heteračky ;-)
    Prostě jsou to jen takový hračičky, stejně jako že u mužů délka nohy souvisí s délkou penisu...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LURA: oba prsteníčky mám výrazně delší než ukazováčky, ale jsem hetero jak řemen. :-D
    LURA
    LURA --- ---
    LA_BETE: Tak slibujou ho od 25.3., doufejme, že to tak bude :-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    LURA: no,je na to dost plakátů, tak by mohlo :-)
    LURA
    LURA --- ---
    LA_BETE: Proč to v ten pátek musejí dávat současně :-(
    Vyberu jedno z toho (asi si hodím korunou) a pak možná ještě dám noční "Příboj". Ale možná, že bude lepší jít na Tel Aviv, protože Morris půjde snad už i normálně v kinech. Jenže to jsem si myslela loni taky...
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    LURA: já bych taky šla na obojí :-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: Určitě by potom byla reakce jiná. Ale to už je potom o mé osobě a ne o jejich pohledu na věc jako takovému. Včera to byla jejich naprosto spontální reakce. Žádné zamyšlení, žádná úvaha, nechápeme to - zadupeme to. A po včerejšku asi nebudu mít náladu vůbec v práci se o něčem takovém bavit.
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA:
    ECLECTICA: Jsem pro společnou výpravu, ty Široce otevřené oči bych chtěla vidět taky. Jen to musím všechno nějak časově naplánovat - přece jen to do Prahe nemám za rohem ;-)

    Já mám na obou rukou prsteníček delší (na levé výrazněji) a můj muž má delší ukazováčky, tak hlavně, že se doplňujeme :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: Já chci vidět Široce otevřené oči. Uteklo mi to loni ve Varech,
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: myslela jsem ty drobné drážky na prstech, co se zkoumají při snímání otisků.

    LURA: na jedné ruce mám ty prsty stejně dlouhé, na druhé mám ukazovák delší :)

    LURA: co nějakou společnou výpravu?
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Chystám :-) Ráda bych alespoň ten Tel Aviv a konečně Phillipa Morrise, jinak uvidím, jak mi vyjde čas...
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Myslím, že hlubší rýhy tam má každý, kdo manuálně pracuje, bez ohledu na další věci...
    Takových "zaručených" informací je spousta. Třeba, že muži a lesby mají na ruce delší prsteníček, než ukazováček (údajně hladina testosteronu v těhotenství)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Nechystáte se někdo na FebioFest?
    Tady je přehled filmů, co dávají v sekci Jiný břeh:
    http://www.febiofest.cz/cs/katalog-filmu?filter_category=3&filter_country=0&filter_fulltext=&filter_reziser=
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    AKI_NO8: obecně si myslím, že když lidé nakonec někoho podobného potkají osobně, protože se ukáže, že je to jejich přítel nebo známý, začnou se k celé věci stavět jinak. Přeju, ať jsi taky příjemně překvapená :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    _BENNY: já to vítám. Rozhodně se neobávám, že tom "rozvrátí společnost a vyhyneme" (narážka na oblíbený argument proti homoseualitě), k podobnému řešení přistoupí snad méně než promile populace, těm to ale výrazně usnadní život. A taky by se mohlo přestat s časnými operacemi intersexuálů.

    Jiak žádám všecny místní MtF a Ftm (pakliže chtějí), zda by se nekoukli na prsty - translidé na nich mají údajně hlubší rýhy - a neprozradili, kterou rukou píšou. Stejně jako je víc levorukých homosexuálů, mělo by totéž platit i pro TG.
    LURA
    LURA --- ---
    _BENNY: Nelíbí se mi ten název "bezpohlavní", protože bezpohlavní není, jen "nespecifikovaného pohlaví"...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Nejsem muž, ani žena. Skot je první bezpohlavní osobou na světě - www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/nejsem-muz-ani-zena-skot-je-prvni-bezpohlavni-osobou-na-svete-pu0-/lide.asp?c=A100316_173303_lide_mtr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam