• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    TMA
    TMA --- ---
    Nejspolehlivější způsob měření je utrhnout oba prsty, přivázat je k rovné tužce a pak je změřit šuplérou. Doporučuji používat jen u rukou, kterou už nebudete nikdy potřebovat.

    Teď vážněji: Má se to snad měřit od kloubu. Já jsm to zkusil tak, že mám v práci dva stoly do L. Ohnu prst tak, aby byl kolmo na hřbet ruky, ale jinak rovný, hřbet opřu o hranu jednoho stolu, prst o hranu druhého stolu a odměřím si. Vychází mi to cca. 116 a 121 mm.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    DIVA: tak to ti nevim, co je nejspodnejsi ryha....ta na zapesti? a z jednoho bodu nebo kolmo k zapesti? to by chtelo obrazek :-D
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    LA_BETE: ...nápis dancing queer...je vtipný:) hehe
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Nápis "Dancing queer" taky dobrý
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    já bych nosila tohle :-)
    Photobucket
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    DIVA
    DIVA --- ---
    KAWALSKI: od nejspodnější rýhy u dlaně pravítkem .)) řekla bych že "relativně" (srovnání okem) se nedá nic poznat .)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Díky za reakce.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MEDVIDEK: ja hcvilku provokoval s obrazkem tech kolecek s krizkem nebo sipkou, to byly tri kolecka propojene v sobe, sipka, krizek, krizek...a dost se mi liti ten znak pro ts lidi, ale obavam se, ze to nikdo mimo TS okruh nechape a tak b to ani tak nebyla provokace nebo hrde noseni, ale jen prazdna slama...
    jinak souhlas s lurou, nahod ruzne varianty a muzeme se bavit o tom, co se nam libi a co ne ;-)
    LURA
    LURA --- ---
    MEDVIDEK: Takhle dopředu těžko říct... Spíš bych musela vidět pár návrhů a říct, který z nich se mi líbí/nelíbí...
    Ale asi něco, co nějak odkazuje na tu výstavu, ne?
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Putovní mezinárodní queer výstava umění...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MEDVIDEK: nechaou tak uplne dotaz - jako umelecky ztvarnena qeer tematika? :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MEDVIDEK: umění? to nevím, ale když tak občas čtu všechny ty homofobní reakce na iDnes, různé duškovské variace apod, mám chuť chodit po ulici s tričkem "jsem lesba" bez ohlednu na svou orientaci ;)
    Ale setkala jsem se třeba s tímhle ve formě přívěšku:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Labrys#Modern_uses

    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Mohu zde s malý průzkumem? Kdyby jste měli nosit tričko s queer tématikou + umění.
    Co by jste na něm chtěli mít?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    h ha, z jakeho pohledu kontrolujete dylku tech prstu? kdyz kouknu na dlan, tak stejne dlouhe, kdyz kouknu na hrbet ruky, tak prstenicek cca o 1 cm delsi :ROFL
    jo a jsem na vsechno, co se hybe a nema to nadvahu :-D
    DIVA
    DIVA --- ---
    ukazováky delší o 1mm, rýhy řekla bych spíš plytké, a hetero .)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: Rýhy hluboké, ukazováček s prsteníčkem skoro stejně dlouhé, o milimetr převažuje ukazováček. Na mně to snad dokonce i sedí. :)
    LURA
    LURA --- ---
    LURA: ukazováčky, pochopitelně...
    LURA
    LURA --- ---
    MADIETTA: Však právě, proto říkám, že je spousta "zaručených metod", jak něco o někom zjistit. Ve skutečnosti jde o jiné věci, než tvar lebky, délky prstů, rýhy na prstech nebo levorukost ap.
    Pokud skutečně souvisejí delší prsteníčky s hladinou testosteronu v těhotenství, tak i kdyby poučka platila, nebude z logiky věci zřejmě platit pro submisivní lesby, ty by podle všeho měly mít ještě delší prsteníčky, než heteračky ;-)
    Prostě jsou to jen takový hračičky, stejně jako že u mužů délka nohy souvisí s délkou penisu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam