• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Mám jednu takovou otázku, především pro dámy. V případě svatby (registrování) jak jste to udělaly/ nebo jakou o tom máte představu (o tom obřadu)? Mám pocit že standartní svatba je stavěná pro heterosexuální páry, příjde mi hloupé to "kopírovat".
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    AKI_NO8: dobře ty
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MADIETTA: No....ono upravenější nemusí být vždycky výhodou. Nicméně tohle je jedna z věcí, za kterou děkuji "normální" společnosti, která si zvykla v multimédiích a i díky nim vnímat takhle, až dejme tomu, přelíčené, normálně tedy ženy, jako něco přitažlivého.
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    SAIL_OR: vypadá jako Emmet ze seriálu Queer as Folk
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MADIETTA: orientace drag queens/drag kings může být různá :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MADIETTA: mně by snad takové "tunění" způsobilo i duševní trauma. :)
    Ale pánovi to sluší, to je fakt :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SAIL_OR: moc pěkná/ý :-) To úžasné nalíčení!

    omluvte mou naivitu, ale myslela jsem si, že drag queen = teplý/á? Nebo jsou i hetero?

    Jinak se teda vždycky při pohledu na tyto bytosti trochu zahanbím, neboť jsou rozhodně upravenější a ženštější než já :-D
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    JAGA: teď jsem si bohužel uvědomila, že 17. už něco mám...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    JAGA:
    Jsem temná, jsem zákeřná. Po nocích se plížím ulicemi a napadám bezbrané taxikáře, kteří si se mnou musejí cestou domů povídat. :D
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    JAGA:
    LA_BETE:
    Já sem o tom přemýšlela. Docela by mě to lákalo, ale nechce se mi tam jít samotné jen tak. Tak pokud by někdo ze zdejších šel, ráda bych se připojila.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    JAGA: dáme si na klopu žlutý špendlík :-)
    JAGA
    JAGA --- ---
    AKI_NO8: Teda ty řádíš! Bezvadně, jen houšť!
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    LURA: haha tak to jsem lesba, mam oba prstenicky delsi nez ukazovak.. no, nejsem :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Dneska celkem zajímavý zážitek. Namalovaná, moje oblíbená delší černá paruka, černé oblečení, od lakových kalhot, síťované triko s topem, takovým metalovo/cyberpunkovým kabátem a ustřiženýma rukavicema konče. Dark-power jak vyšitá. :)
    Pan taxikář byl roztomilej. Hudba na plný pecky, potancovával u volantu a pohazoval na mě očkem. Než mi ujel hlas, tak to vypadalo, že nemá ani nějak potuchu. Ale srovnal se s tim celkem rychle. :)
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    včera jsem se zamilovala do týhle drag queen (je to pochopitelně buzna, škoda)



    http://austrianfashionnet.thepop.com/tag/tamara-mascara/

    má super styl a osobnost z ní vyzařuje asi jako z transsexuálního výbuchu slunce z transylvánie
    JAGA
    JAGA --- ---
    LA_BETE: Já mám 17. dubna sice literární dílnu, takže tu odpolední diskusi nestihnu, ale ráda bych se mrkla na ty koncerty kolem 19. - 20. hodiny. Nechcete si tam dát - lidičky z téhle skupiny - nějaký sraz? Prozradit si nějaká poznávací znamení?
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    TMA: :)))))))) tak to mě dneska opravdu pobavilo
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    JAGA: jo, vypadá to zajímavě
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    to uz jsou na to recenze? :-)
    JAGA
    JAGA --- ---
    Úžasný festival v NoD 17. dubna: www.queereye.cz!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam