• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    JAGA: j, něco takovýho by se mi taky líbilo. Mám pocit, že by se tím i mohl zredukovat pocit trapnosti i pro zůčastněné :-)

    prostě mám pocit, že až do toho praštím (ne, že by to zas až tak akutně hrozilo) tak bych se ráda vymanila z těch zažitých představ, ale zas na druhou stranu bych v tom měla ráda nějákou "tradici". A taky si odmítám na sebe vzít kostýmek (jak to některé L slečny dělají) :-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LA_BETE: Pane jo. Já jsem nikdy nepředpokládala, že bych vůbec dostala šanci se vdát, ale když nad tím přemýšlím....
    Záleží asi s kým bych do toho partnerství šla.
    LURA
    LURA --- ---
    Zajímavý film ze života se Sigourney v roli matky: [ LURA @ Queer cinema loves Phillip Morris ]
    JAGA
    JAGA --- ---
    Já jsem se vdávala už strašně dávno a přišlo mi to hrozně trapný - ty vtípky o chomoutech, komunální humor, příšernej proslov oddávajícího... fraška. Teď už bych se nevdávala, ale kdyby, ladila bych to asi do novopohanských rituálů (příroda, hudba, tanec, obřady co nejvíc odlišný od těch na radnici...)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Mám jednu takovou otázku, především pro dámy. V případě svatby (registrování) jak jste to udělaly/ nebo jakou o tom máte představu (o tom obřadu)? Mám pocit že standartní svatba je stavěná pro heterosexuální páry, příjde mi hloupé to "kopírovat".
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    AKI_NO8: dobře ty
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MADIETTA: No....ono upravenější nemusí být vždycky výhodou. Nicméně tohle je jedna z věcí, za kterou děkuji "normální" společnosti, která si zvykla v multimédiích a i díky nim vnímat takhle, až dejme tomu, přelíčené, normálně tedy ženy, jako něco přitažlivého.
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    SAIL_OR: vypadá jako Emmet ze seriálu Queer as Folk
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MADIETTA: orientace drag queens/drag kings může být různá :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MADIETTA: mně by snad takové "tunění" způsobilo i duševní trauma. :)
    Ale pánovi to sluší, to je fakt :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SAIL_OR: moc pěkná/ý :-) To úžasné nalíčení!

    omluvte mou naivitu, ale myslela jsem si, že drag queen = teplý/á? Nebo jsou i hetero?

    Jinak se teda vždycky při pohledu na tyto bytosti trochu zahanbím, neboť jsou rozhodně upravenější a ženštější než já :-D
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    JAGA: teď jsem si bohužel uvědomila, že 17. už něco mám...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    JAGA:
    Jsem temná, jsem zákeřná. Po nocích se plížím ulicemi a napadám bezbrané taxikáře, kteří si se mnou musejí cestou domů povídat. :D
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    JAGA:
    LA_BETE:
    Já sem o tom přemýšlela. Docela by mě to lákalo, ale nechce se mi tam jít samotné jen tak. Tak pokud by někdo ze zdejších šel, ráda bych se připojila.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    JAGA: dáme si na klopu žlutý špendlík :-)
    JAGA
    JAGA --- ---
    AKI_NO8: Teda ty řádíš! Bezvadně, jen houšť!
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    LURA: haha tak to jsem lesba, mam oba prstenicky delsi nez ukazovak.. no, nejsem :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Dneska celkem zajímavý zážitek. Namalovaná, moje oblíbená delší černá paruka, černé oblečení, od lakových kalhot, síťované triko s topem, takovým metalovo/cyberpunkovým kabátem a ustřiženýma rukavicema konče. Dark-power jak vyšitá. :)
    Pan taxikář byl roztomilej. Hudba na plný pecky, potancovával u volantu a pohazoval na mě očkem. Než mi ujel hlas, tak to vypadalo, že nemá ani nějak potuchu. Ale srovnal se s tim celkem rychle. :)
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    včera jsem se zamilovala do týhle drag queen (je to pochopitelně buzna, škoda)



    http://austrianfashionnet.thepop.com/tag/tamara-mascara/

    má super styl a osobnost z ní vyzařuje asi jako z transsexuálního výbuchu slunce z transylvánie
    JAGA
    JAGA --- ---
    LA_BETE: Já mám 17. dubna sice literární dílnu, takže tu odpolední diskusi nestihnu, ale ráda bych se mrkla na ty koncerty kolem 19. - 20. hodiny. Nechcete si tam dát - lidičky z téhle skupiny - nějaký sraz? Prozradit si nějaká poznávací znamení?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam