• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: a rekl bys, ze te to konzistente tlaci stale tim jednim smerem k transformaci? :)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    KAWALSKI: Ja tam nebyla, ale podle fotek evidentne jo... Ale myslim, ze neni duvod k panice, me pripada, ze vystupuji celkem casto...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Vlastně, jelikož vás vůbec neznám podle obličeje....byl tam někdo ze zdejších, koho jsem třeba viděla a nevěděla, že je to on/ona/ono?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: ja si rikal, ze mam zasadni otazky jasne, uz tolikrat, ze to ani nepocitam, pokazde se tam "objevi" neco dalsiho, co my ty odpovedi prekope uplne vzhuru nohama :-/ clovek pak bojuje mezi svoji potrebou a touhou na jedne strane a zodpovednosti a zavazkama na strane druhe :-/
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ANNIE: dany tam byl? na nodu? :-O kua a ja to prosvihnul :(
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    AKI_NO8: dala bych organizátorům čas... oni se většinou nedávají ze dne na den... zatím jsem jen koukala na fb, že jsou nějaké fotky z vystoupení Drag addicts...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    AKI_NO8: mno, ja bych tak rek, ze je jen jedna cesta, a to k transformaci .. drive ci pozdeji tam clovek musi :))
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    BTW, nevíte někdo, jak by to mohlo být s fotkama z NODu? Nějak nemůžu najít ani na stránkách NODu ani na QueerEye.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MRNOUS: Už jsem si říkala, že mám základní otázky jasné a vím kudy se vydat. Teď už zas ale nevím....
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    AKI_NO8: z jakych blbosti?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Vím, že to bude znít hrozně sentimentálně a je to pro tohle auditko zdánlivě vlastně uplně o ničem, ale začínám si říkat, jestli se z těch blbostí někdy vyhrabu. Díky té akci v NODu byly pro mne poslední dva dny naprosto báječně, ale objevilo se tolik nových otázek a mám opět v hlavě obrovský zmatek.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    AKI_NO8: tak to v tom případě jo. Hell asi nebude rozhodně balzám na nervy :-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LA_BETE: Dýchánek dneska rozhodně potřebuji. Probírám se ze včerejšího večera, takže když si sednu, bude aspoň zdánlivě klid a budu si moct dát pití, aniž bych musela procházet ječícím davem, tak mi to bude vyhovovat.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    LA_BETE: to stoprocentne :) Me na tom programu Queer eye teda fakt nezaujalo nic.... respektive znamejsi jmena uz tam dat nemohly...
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    AKI_NO8: já myslím, že to tak drsný nebude. Rozhodně tam bude větší zábava než na rádoby uměleckém pozitivním multi-kulti dýchánku :-) (nic ve zlém)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    KAWALSKI: já tam taky půjdu více méně v civilu, žádný úlet
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: na me taky, neboj :ROFL tedy, chtel bych to videt, ale citil bych se tam k uzoufani normalne, kor kdyz nemam co na sebe v podobnem duchu :ROFL
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ANNIE: Super. Něco podobného jsem potřebovala slyšet. Díky.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: Ok, tak ne. Ale síla to na mě nejspíš pořád je i s lístkama. :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: tak listky do hellu by nebyl problem sehnat ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam