• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---


    trocha té coming out tématiky :-)
    thx to BLOODRAT
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    středa nééé, prosim, to mam jiny sraz :( patek?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LA_BETE: Zatim nic nemám, tak klidně.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    ok, tak co ve středu?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LA_BETE: Ono asi pokud někdo nehodí nějaké pevné datum, tak budeme všichni čekat. :)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    mě by se to ideálně hodilo někdy v týdnu (krom čtvrtka)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Takže sraz v duhové čajovně (duhové místo pro duhový sraz :-) Otázkou zbývá tedy kdy...
    LURA
    LURA --- ---
    Dneska jsme šli k památníku a cestou jsme se bavily se sousedkou. Divíšek a její dcera si mezitím domluvili, že se vezmou. Tak jsme se dostaly na téma vztahy, manželství ap. A ona povídá, že tuhle se dostala do debaty o smíšených manželstvích a že nechápe, proč má někdo starost o to, jak žije někdo druhý, když mu do toho nic není. Že si myslí, že je to každého věc. A že když bude její dcera šťastná s holkou, bude s holkou a když s černochem, bude s černochem. A že je jí úplně jedno, co na to řeknou lidi...
    Tak to potěšilo, další rozumný člověk u nás na vsi :-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---


    thx to NO_ON
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    tak místo se už pomalu rýsuje, teď ještě kdy...
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    oh my, úryvek z připravovanýho filmu I Want Your Love od režiséra Travise Matthewse

    článek na buttu http://www.buttmagazine.com/?p=7423

    video http://www.nakedsword.com/features/iwyl.aspx

    je to takový sladký, hl. první půlka:)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: v duhove se dymky kouri, ale treba kdyz jsme tasm byli s kamosem a potkanama, tak nam dali k dispozici celou svatyni, otevreli okna, donesli navecer ruzne lampicky, abychom mohli hrat carcassonne a kdyz pak prisel jeden manik, tak mu nedovolili dymku :-D proste naprosto luxusni obsluha, i o pohodli zvirat se zajimali :-D druhy den uz slabsi, ale tak to tam mela akci nejaka skupina lidi, to uz se clvoek prizpusobil jim
    LURA
    LURA --- ---
    TMA: Vodní dýmky mi překvapivě nevadí, je to nějaký jiný kouř, který není tak dráždivý...
    A v duhové se myslím nekouří vůbec.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ANNIE: Super. To bych to mohla nějak zvládnout. A o ty cigára nejde. Hlavně když bude dobrá společnost a pití.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    TMA: navic pokud byhcom to udelali jako sraz, tak se zamluvi ta mistnost vedle zahcodu a tma by nikdo dalsi potom nemohl prijit , natoz kourit ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    TMA: asi tak hcodime v ruznou dobu, ja ji nikdy zakourenou nezazil, jen asi dvakrat byl jeden clvoek v tej predsince prez zachodem ;-)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    AKI_NO8: otevírací doba je tuším někdy od jedenácti dopoledne minimálně do jedné v noci určitě.... Je pravda, že nahoře je to s kouřem problém a dole je zas tma a moc tam nechodí obsluha...
    TMA
    TMA --- ---
    KAWALSKI: zrovna čajovna na cestě bývá občas tak zakouřená, že není vidět na druhý konec místnosti. Přecijen, když se tam sejde naráz sedm vodních dýmek, tak trošku zakouřeno bývá.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: Sice kouřim, ale zas takovej závislák nejsem. Takže, pro mě taky příjde v úvahu.
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Jelikož nekouřím a naopak mám trochu problém s průduškami, tak je mi právě ta čajovna milejší... Třeba v Eřře bylo zahuleno na můj vkus až moc, i když jinak to tam bylo super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam