• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    AKI_NO8: otevírací doba je tuším někdy od jedenácti dopoledne minimálně do jedné v noci určitě.... Je pravda, že nahoře je to s kouřem problém a dole je zas tma a moc tam nechodí obsluha...
    TMA
    TMA --- ---
    KAWALSKI: zrovna čajovna na cestě bývá občas tak zakouřená, že není vidět na druhý konec místnosti. Přecijen, když se tam sejde naráz sedm vodních dýmek, tak trošku zakouřeno bývá.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: Sice kouřim, ale zas takovej závislák nejsem. Takže, pro mě taky příjde v úvahu.
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Jelikož nekouřím a naopak mám trochu problém s průduškami, tak je mi právě ta čajovna milejší... Třeba v Eřře bylo zahuleno na můj vkus až moc, i když jinak to tam bylo super.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    me napadla cajovna na ceste, mistnost is muzeme rezervovat celou, ma dvere a jsou tam zvikli na spooooustu veci :ROFL nebo duhova cajovna, sice mzenila majitele, ale porad to je strasne prijemne misot, taktez vlastni mistnost nebude problem a ja tam potkal uz otlik divnych lidi, ze problem nebude...jen tedy jestli nekdo kouri, tak je cajovna na nic :-/
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ANNIE: To vypadá dobře. Akorát jsem nenašla fotky a nedočetla se otevírací dobu. Radši bych z jistých důvodů trochu za šera. :)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    A nebo je na sraz také dobré místo Café Erra v Konviktské (http://erra.cafe.sweb.cz/home.html). Tam si nikdo prstem taky určitě ukazovat nebude a je tam příjemné posezení... Něco jako druhý domov, v podstatě :)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: no vida tak až stanovíte přesnější termín tak můžeme cinknout té Gudrun a zamluvit si místo v té vinárně u Urbanů, tam jsou na našince už zvyklí, takže se nikdo nemusí stydět :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: a pokud by se to povedlo nekdy mezi 19-23 kvetnem v praze, tak bych se mohl pridat take ;-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: To by mě celkem zajímaalo, pokud bych se mohla přidat. Obzvlášť, pokud by to bylo trochu privátnějšího charakteru, abych se nestyděla jít fakt za sebe.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LA_BETE: já bych hlavně udělala už nějaké to posezení :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    A:"Slečno, je Vám dobře?"
    B:"Kdybych nechodila pravidelně čůrat ve stoje, tak bych řekla, že mám dneska krámy."
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    LURA
    LURA --- ---
    LA_BETE: Hm, je tu v klubu jedna moc hezká a sympatická, co jsem ji nedávno potkala :-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    neuděláme si taky nějákou miss queer? :-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    z diskuze pod tím

    "to je nejmodernější varianta, narodíš se jako muž, jseš heterosexuální, necháš si ale změnit pohlaví, a tak se staneš transkou, pak ale budeš mít sex jenom se ženami, a tak budeš exheterosexuální lesbická transka, nakonec tě ale přestane sex bavit a skončíš tedy jako asexuální extranshomoexheterosexuál; no a pak můžeš soutěžit a propagovat svojí menšinu" :-)
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    LA_BETE: wow! Haruna je výborná, japonsky potrhlá, fakt jí mám ráda..... tak to je hezká zpráva...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    mimo tema...vcera jsme si prozil den v zenske roli, vylozene zenske, kamosske rande s klukem, ktery me jako zenu poznal a vnima a reknu vma, ze to bylo super, kupodivu :-d on nastesti nesnasi vyzivave odhalujicui oblecnei, takze upnute tricko s decentnim vystihem, damske sportovni kalhoty a nacesane vlasky a jake to s obema delalo divy :ROFL a co se divim, vubec mi to nevadilo, byt za zenskou :-D
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Miss International Queen 2009 - Ai Haruna – Nejkrásnější transsexuál na světě - podívejte se! (fotogalerie) na Kulturní novinky – Žena.cz
    http://zena.centrum.cz/volny-cas/kulturni-novinky/2009/11/4/galerie/nejkrasnejsi-transsexual-na-svete-podivejte-se/
    LURA
    LURA --- ---
    Já myslím, že je z té epizody, ale jistě ti to nepovím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam