• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: ehm, odpoved zni: časově ;-) ve stredu budu vedet vic, v patek stoprocentne dam rano vedet, jestli ano nebo ne ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: ono to neni o tom, ze za zenskou nemohu, ale o tom, ze kdyz budu s NÍM, tak mame v beroune uz domluveny sraz s jinym clovekem :-/ navic v zenskych hadrech ( coz u me znamena veliky vystrih, upnute tricicko, velmi damsky uces a tak ) o sobe mluvit v muzske osobe, bych se hanbou stydel :ROFL mi je prirozenejsi obleknout si do queer spolecnosti neco, co mi sedne ( tedy ksiltovku, panske tricko, mikinu a dziny )
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: A za ženskou přijít nemůžeš z principu nebo nemůžeš časově?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: ty vobludo jedna :(
    LURA: to zastavani bylo mysleno v nadsazce, neobj ;-) me ten prvni sraz take mrzi :( ted uvidime, ono to neni tak uplne na me, kde nakonec budu, pokud prespim u NĚJ, tak budu za zenskou a na sraz bohuzel, pokud kdekoli jinde, prijdu jako kawalski ;-)
    WEWERKA: povinnost? :ROFL gagoo podle toho, jak bude mit praci+jestli pujdu ja, spis s itm nepocitam ;-) uz jen proto, ze kdyby tam byla, tak bych si musel davat pozor na tlamicku :ROFL
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: no mně smsku neposílej, protože já se té akce zůčastnit nemohu, v pátek nemívám čas :-(
    LURA
    LURA --- ---
    ROMANAMI: Tady není potřeba zastávání se, já ho z ničeho neviním, přece - jen, že se s ním chci taky potkat, když to předtím nevyšlo...
    Vůbec to byl tenkrát dost blbě domluvený sraz.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Takze kam nakonec jdete? :) Kdyby to bylo nezakourene misto, mozna bych taky dorazila. Videt Kawalskiho je asi povinnost (gagoo dorazi taky?)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: dik za podporu :-D zatim to vypada, ze asi dorazim, ale urcite to budu vecet az v patek :-/ tedy dejte adresu a cas a bud ano nebo ne, dam romanami vedet predem smskou, kdyztak ;-) a pokud prijedu, tak opet s potkanama, proste nemam kam je dat :-/
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    LURA: se musím Kawiho zastat, na sraz se mnou a pár dalšími dorazil i s chlupáči :-))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    a já taky :-)))
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    já chci taky vidět kabát :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: ale nee, proste prijd, jak se budes citit nejlepe, to byl tak trochu...ehm....žert ;-) i kdyz priznaam, ze je proste krasnej, zavidim
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: Aha, takže si mám vzít kabát. :) Dobře, sice chce vyčisti, ale co bych pro tebe neudělala. :)
    To mi připomíná, že dneska jsem viděla v metru dívčinu, která měla uplně ten samej.
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: To by bylo fajn :-)
    Když už jsi nedorazil tenkrát, jak byl sraz na Arbesáku...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: no to mi povidej, ja bych taky sel hlavne kvuli....tvemu kabatu :-D uvidime, pokud bude mit mejlenec zkousku, tak se moej akce nekona a prijdu ;-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: Jééééé, zrovna tebe bych ráda viděla.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ISOBEL: Ráda.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ja se predem omluvuju, na pul sestou mam neco jineho mimo prahu :(
    LURA
    LURA --- ---
    Já taky, pokud to bude po šesté hodině a pokud možno v nějakém nezakouřeném prostoru...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ISOBEL: Já jsem pro.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam