• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    AKI_NO8: ok, a kde bys s tím neměla problém? On je už nejvyšší čas něco zamluvit.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: Já bych šla. Ale do duhovky se mi kvůli jisté komunitě, se kterou se znám, nechce líčit a oblékat.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Co ta Duhová čajovna? A kdo je ochote závazně říct, že půjde?
    LURA
    LURA --- ---
    Tak vážení/vážené, jak to vidíte s tím srazem???
    Nechci nějak prudit, ale už je středa a jestli pojedu na sraz 160km daleko, tak si potřebuju domluvit ještě další aktivity a tudíž bych už ráda zjistila, jestli má smysl do té Prahy jezdit...
    Za mě je to tak, že mohu někam dorazit kolem cca 18. hodiny.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MRNOUS: To já to mám doma bez divké zvěře. Když nepočítám sebe. :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: bych vas vsechny pozval ke me, ale nemuzu, mam full house - sedm kusu divoke zvere :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: tento pátek, jen se resi kde a v kolik ;-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    a kdyze to bude? :)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    no já s tím taky počítám. chtělo by to upřesnit kde a v kolik...
    mě by se to hodilo ideálně kolem 6
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LA_BETE: já s tím počítám, jenpořáád nevím, kde to vlastně bude :)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    co teda ten sraz?
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---


    ukradeno ze vtipů
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: vic nez bych si pral :-/
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: poslyš ty to máš nějaký divoký :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: ehm, odpoved zni: časově ;-) ve stredu budu vedet vic, v patek stoprocentne dam rano vedet, jestli ano nebo ne ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: ono to neni o tom, ze za zenskou nemohu, ale o tom, ze kdyz budu s NÍM, tak mame v beroune uz domluveny sraz s jinym clovekem :-/ navic v zenskych hadrech ( coz u me znamena veliky vystrih, upnute tricicko, velmi damsky uces a tak ) o sobe mluvit v muzske osobe, bych se hanbou stydel :ROFL mi je prirozenejsi obleknout si do queer spolecnosti neco, co mi sedne ( tedy ksiltovku, panske tricko, mikinu a dziny )
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: A za ženskou přijít nemůžeš z principu nebo nemůžeš časově?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: ty vobludo jedna :(
    LURA: to zastavani bylo mysleno v nadsazce, neobj ;-) me ten prvni sraz take mrzi :( ted uvidime, ono to neni tak uplne na me, kde nakonec budu, pokud prespim u NĚJ, tak budu za zenskou a na sraz bohuzel, pokud kdekoli jinde, prijdu jako kawalski ;-)
    WEWERKA: povinnost? :ROFL gagoo podle toho, jak bude mit praci+jestli pujdu ja, spis s itm nepocitam ;-) uz jen proto, ze kdyby tam byla, tak bych si musel davat pozor na tlamicku :ROFL
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: no mně smsku neposílej, protože já se té akce zůčastnit nemohu, v pátek nemívám čas :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam