• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    kdybych jen věděla jak vás všechny naložit tak vás fakt zavezu k těm Urbanům do Lhoty, tichá, laciná útulná vinárka s perfektní kuchyní, http://www.urbanu-cz.ch.vu/
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    a navíc jsem chudý student :-/
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    no já nevím. je to tam nějak moc hogo-fogo. Budem tam vypadat asi jako pěst na oko :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Pro ty, co se chtějí zúčastnit: ozvěte se prosím do zítřejšího rána (8.00), aby bylo jasné, kolik míst je třeba zarezervovat.
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Díky. Pokud bychom tam ale šli, bylo by potřeba zjistit, kolik lidí OPRAVDU přijde a v kolik, aby se dal zarezervovat stůl.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: já jsem jednoznačně pro.
    LURA
    LURA --- ---
    LURA: Jo a ještě mají u těch jejich stránek zvuk - já osobně ho vypínám...
    LURA
    LURA --- ---
    Tak já tady mám návrh - ještě jiný, než je ta Duhová čajovna.
    Uznávám, že je to návrh trochu netradiční, ale objevila jsem nedávno zajímavé místo, a to Siddhartha café v Jakubské ulici: http://www.buddha-bar-hotel.cz/ (pokud tedy budou mít volné místo). Když na liště rozkliknete siddhartha cafe, tak v pak v levém sloupečku dole je i virtuální prohlídka.
    Není to tam sice úplně nejlevnější, ale taky to záleží na tom, co si člověk dá. Já ochutnala malinové tiramisu a creme brule, což oboje stojí 90,-Kč. Musím ale říct, že za takový božský požitek jsem ochotná tenhle peníz dát (aneb raději méně a kvalitního, než hromada, ale nechutná). Dále mají různé míchané drinky a taky čerstvý mátový čaj (ten nevím, kolik stojí) a velice milou a přátelskou obsluhu a byla jsem informována slečnou manažerkou, že jsou "gay friendly". Oni jsou tak nějak friendly celkově, přišla jsem tam a cítila jsem se tam fakt jako u přátel na návštěvě...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: No, já si právě nejsem moc jistá. A zrovna u těhle lidí bych nerada, kdyby se to rozkecalo.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: Jo, Aki, my jim to kdyžtak vysvětlíme :)
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Já bych byla pro Duhovku určitě. A pokud to bude opravdu domluvené, tak skoro 100% přijdu.

    AKI_NO8: Když si zarezervujeme svůj koutek, tak by to nevadilo, ne? A on by tě možná namalovanou stejně nikdo nepoznal. Nebo je to taky příležitost vyzkoušet reakce okolí, když budeš mít naši podporu :-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: No, ještě ste navrhovali jedno místo. Já zatim byla ve společnosti takhle jenom na tom QueerEye.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    AKI_NO8: ok, a kde bys s tím neměla problém? On je už nejvyšší čas něco zamluvit.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: Já bych šla. Ale do duhovky se mi kvůli jisté komunitě, se kterou se znám, nechce líčit a oblékat.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Co ta Duhová čajovna? A kdo je ochote závazně říct, že půjde?
    LURA
    LURA --- ---
    Tak vážení/vážené, jak to vidíte s tím srazem???
    Nechci nějak prudit, ale už je středa a jestli pojedu na sraz 160km daleko, tak si potřebuju domluvit ještě další aktivity a tudíž bych už ráda zjistila, jestli má smysl do té Prahy jezdit...
    Za mě je to tak, že mohu někam dorazit kolem cca 18. hodiny.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MRNOUS: To já to mám doma bez divké zvěře. Když nepočítám sebe. :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: bych vas vsechny pozval ke me, ale nemuzu, mam full house - sedm kusu divoke zvere :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: tento pátek, jen se resi kde a v kolik ;-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    a kdyze to bude? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam