• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    LURA: Predbezne na 50%, uvidim jak se mi bude chtit :)
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: To by bylo bezva :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: ja budu vedet az v patek rano, takze dam vedet, zatim to vypada, ze ano, od sesti :-D
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    LURA: no já na 95% ne :-(
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    uzijte si to a zvavzpominejte na me v dobrem :))
    LURA
    LURA --- ---
    Všem, kterých se to týká (a ještě ho nemají), jsem poslala do pošty telefonní spojení.
    LURA
    LURA --- ---
    Takže rezervace je hotová, je na jméno LURA, zamluvila jsem to tak, že jsem řekla 10-12 míst (ony jsou tam židle i takové lavice, takže tam se kdyžtak poskládáme. Je to v nekuřácké části, ale kdo si bude chtít zapálit, tak hned vedle je i část kuřácká.
    Prosím vás, abyste přišli včas (Kromě Lucíi, která dřív nemůže), abychom se tam netrousili jako švábi na pivo, když jsou ta místa zamluvená a ať máme na sebe trochu času :-).
    Je to tedy Siddhártha café, Jakubská 8 (mezi Staromákem a nám. Republiky), pátek 18.hod. Domluvila jsem to na nápoje a zákusky, s tím, že nebudeme hromadně večeřet, pokud by ale někdo chtěl, tak samozřejmě není problém.
    Když tam přijdete, tak je to v té části, která je dál od vchodu (kdo nás nenajde, ptejte se na rezervaci na mé jméno)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ja s nejvetsi pravdepodobnosti ne, zase marodim a vzhledem k tomu, ze musim chodit do prace, tak sotva plazim ..

    skoda, rad bych vas videl ..
    LURA
    LURA --- ---
    A nevíme tedy, jak Mrnous, Kawalski a Romanami?
    LURA
    LURA --- ---
    Tak abych to shrnula:

    Gekko: 1 osoba
    Eclectica: 1 osoba
    Aki: 1-2 osoby
    La_bete: 2 osoby
    Mrs_B: 1 osoba (později)
    Annie: 1 osoba (asi)
    Lura: 2,5 osoby

    Takže zkusím rezervovat 10 míst, budou-li volná, s tím, že možná to bude trochu víc a případně se nějak přeskupíme nebo přidáme židli (příp. moje 1/2 osoby si může sednout na klín)...

    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Já to mám blízko z práce a i ta hodina je taková příznivá, tak se asi zastavim :)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    jsem tady spise ctenarkou nez nejak akcni prispevatolkou, ale tez bych se velmi rada stavila
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Já a Isobel taky na šestou...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: Někdo z nás dorazí určitě taky. Taky krátce po šesté. Bude nám stačit jedno místo. My se dohodneme. :)
    LURA
    LURA --- ---
    LURA: A možná přijdu i s Divíškem, ještě nevím jistě...
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Já taky dorazím, šestá hodina :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Já dorazím, šestá mi vyhovuje.
    LURA
    LURA --- ---
    Jen prosím, napište kdo určitě dorazí, kdo pravděpodobně a jestli vyhovuje ta šestá hodina. Aby se dal zarezervovat stůl.
    Aby se nestalo, že zamluvíme stůl pro x lidí a přijde jich půlka nebo naopak si někdo nebude mít kam sednout...
    LURA
    LURA --- ---
    GEKKO: Koneckonců se pak můžeme někam společně přesunout...
    GEKKO
    GEKKO --- ---
    Hmm.. tak bych si taky nejspíš dovolila dorazit, bude-li mi to dovoleno, osobně bych byla spíš pro něco příznivějšího mé studentské peněžence, ale budiž..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam