• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies



    sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

    rozbalit záhlaví
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: budeme v otm oba, taky si na pripadny dlasi sraz nekoho privedu a GAGOO to nebude...
    AKI_NO8: sobotu makam, ale v nedeli jsem v praze ;-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    AKI_NO8: Respektive 29.5
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Jééé a koukám, že příští sobotu je Climax v Roxy. Chris Sadler a Elite ! Nepůjde někdo?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Já v pátek večer moc nemůžu, nebo spíš, budu se případně muset domluvit a asi bych s sebou případně někoho přivedla.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: No, já sem si říkala, že bych třeba dala posed u mě, pokud bychom se nějak vešli a byl by zájem.
    LURA
    LURA --- ---
    Vážené osazenstvo zdejšího klubu - když jsme měli sraz, mluvilo se nějak i tom, že bychom se třeba mohli vidět i příští týden. My jedeme v pátek do Prahy, neb budou volby.
    Co je pro mě ale zajímavé a kam se chystám vypravit, tak je můj domovský sbor CČE ve Vršovicích, kde od vystoupí od 21. hod kapela Lipless Lincoln and the Sinners (http://lipless.xf.cz) v rámci této akce: (http://www.nockostelu.cz/).
    Kapelu určitě doporučuju vaší pozornosti, jsou dobře praštěný a je z "místních zdrojů" - hrají v ní dva synové našeho faráře a další kluci od nás.
    Tady jsou informace o akci (a ukázky písniček) na Bandzone: http://bandzone.cz/liplesslincolnandthesinners - např. doporučuji píseň "Stehna, bříško a zadeček", ale všechno je to dobrý :-))
    KACULIN
    KACULIN --- ---
    primitivové a hlupáci se najdou vždy a všude
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    ECLECTICA: to mě včera zvedlo ze židle
    KACULIN
    KACULIN --- ---
    MRNOUS: tak gratuluju, krásnej foťák :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KACULIN: jj, Pihan - Mistrovstvi prace s DSLR

    a ja si domu prinesl Nikon D90, uplne se bojim to rozbalit, jak to bylo drahy :)
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    LURA: tak jo, super! já uplně miluju cokoliv s mačča příchutí a tady je toho tak málo :(
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    ha! Tady se to zvrhlo ve (foto)grafickou debatu. Super :)

    Jinak teda rada jsem vas vcera potkala osobne a omlouvam se brzky odchod, ale neslo to jinak....
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    SAIL_OR:
    KACULIN:
    Jo já si tam ty blbosti klidně dodělám. :)
    Sice si to zas budu muset projít trochu znova, ale mohlo by se něco hezkého vyklubat.
    KACULIN
    KACULIN --- ---
    Ja grafiku taky neovládám, leda by sis s tím chtěla vyhrát sama.
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    AKI_NO8: cyberpunk je fér, ale postprocesy a grafický komedie bohužel neumím:)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    AKI_NO8: Dobře, tak ne no. :/
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Mimo to.....když už sme tady s pány fotografy....pokud bychom s někým zjistili, že nás to baví a něco z toho vzniká, měla jsem takovou myšlenku zkusit i různě fotky dokreslovat digitálníma technikama. Myslim třeba čachrování s klíčováním fotek a lidského těla. Hrozně mě lákají třeba různé cyberpunkové témata, tak si zkusit ze sebe udělat třeba polorobota atpod.
    KACULIN
    KACULIN --- ---
    MRNOUS: to ne nejaka velka knizka, copak to je, Pihan?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MRNOUS: No a já půjdu do dorgérie poohlédnou po nějakém malování. :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    AKI_NO8: tak ja jdu do Foto Skoda oblihnout nejaky ten nastroj:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam