• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  LA_BETEQueer studies  sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

  rozbalit záhlaví
  LA_BETE
  LA_BETE --- ---
  M4RC: mohli by tam nechat se před nimi producírovat nahou sexbombu a kontrolovat jestli jí zvlhne :-)
  KAWALSKI
  KAWALSKI --- ---
  M4RC: šlo ;-)
  M4RC
  M4RC --- ---
  LURA: nešlo by podobné měření dělat teoreticky i u žen...? Samozřejmě se stejnou ne/průkazností....
  LURA
  LURA --- ---
  LA_BETE: Já si o tom myslím to, že to je komplikované. Když se na to podívám z té druhé stránky - tedy z hlediska státu, do které má dotyčný namířeno, tak je poměrně legitimní, že má-li někdo poskytnout azyl, měl by být přesvědčený o tom, že žádost není falešná. Protože jinak každý Ferda, kterému se doma nelíbí, zažádá o azyl s odůvodněním, že je gay. Na stranu druhou, když pominu fakt, že to je poměrně ponižující (a ne tak úplně průkazné), tak neexistuje shodná metoda měření pro ženy, protože jaksi penis nemají. Takže když zažádá ze stejného důvodu žena, musí stát buď věřit nebo rovnou odmítnout...
  LURA
  LURA --- ---
  LA_BETE: To je tedy dokonalý blábol... Nevím, čím byla paní v minulém životě, ale víc, než na housenku bource morušového bych to neviděla :-))
  Nad tím se snad ani nedá vážně zamýšlet. Dokonce jsem tam nenašla ani natolik myšlenkově souvislý text, aby mě dokázal naštvat. A na pobavení je to zase moc smutné. Dotyčná je zřejmě se svými dary nebes natolik v jiných sférách, že dokonce nepostřehne rozdíl mezi lesbou a transsexuálkou.
  LA_BETE
  LA_BETE --- ---
  Česko měří uprchlíkům penisy, je podezřelé z porušení lidských práv - iDNES.cz
  http://zpravy.idnes.cz/ceske-urady-meri-uprchlikum-penisy-eu-obvinila-zemi-z-homofobie-pwu-/domaci.asp?c=A101208_103729_domaci_kot

  je to článek z iDnesu, takže brát s rezervou, ale nějak nevím, co si o tom mám myslet
  JAGA
  JAGA --- ---
  LA_BETE: Jak jsem koukala, tak celý ten web "Dary z nebe" má sloužit hojení ran po rozvodu, autorka věří na minulé životy, tvrdí, že každá heterosexuálka se musí smířit s tím, že muži jsou hrozní.... prostě chaotický blábol. Jo, anebo je zakuklená lesba, která si to ale nikdy nepřiznala - ale jasně říká, že žena ženě vždy a ve všem rozumí líp. Což by podle mě neřekla, kdyby byla heterosexuálka jako poleno, protože právě ta mužská odlišnost - ta nevyzpytatelnost a nemožnost absolutního splynutí duší - je přece sexy.
  ANNIE
  ANNIE --- ---
  NICOLE: delaji, ale delaji stejne spatne veci jako heterosexualove. Charakterove vlastnosti se od orientace, podle me, odvozovat nedaji. A to ona presne dela...
  NICOLE
  NICOLE --- ---
  LA_BETE: neni to chytre, ale spousta lidi neni chytra. Nekdo ji ublizil a ona je nastvana. No a co? Oni homosexualove nedelaji spatne veci?
  LA_BETE
  LA_BETE --- ---
  můžete jí tam napsat nějaké pěkné "duchovní" příspěvky :-)
  ANNIE
  ANNIE --- ---
  ERUANNELE: no, me ta douska o toleranci na konci pripada tak trochu krecovita. Podle me od toho zas tak daleko neni......
  ERUANNELE
  ERUANNELE --- ---
  Mě ani nenaštval, tahle paní nás aspoň nechce zavřít do plynových komor nebo postřílet, jak to často plánují pod články na aktualne.cz a podobně.
  ANNIE
  ANNIE --- ---
  ach jo. Ti zli geyove a lesbicky, jejichz duse se narodily do spatnych tel a ti nebozaci ted ublizuji okoli, protoze se s tim nedokazi vyrovnat.

  Ale jasne, vsichni jsme tolerantni.

  Jako jasne, ta pani asi nebude uplne dusevne vyrovnana, coz ovsem nenznamena, ze me ten clanek nenastval :)
  ERUANNELE
  ERUANNELE --- ---
  LA_BETE: Kvalitní čtivo takhle k obědu ;)
  KAWALSKI
  KAWALSKI --- ---
  LA_BETE: nevim, co si o otm webu myslet, procetla jsem cele a prijde mi to, jako by si nejaka neprilis inteligentni zenska vylevala svoje narky nad svetem a vlastnim zpackanym zivotem na netu a delala to skrze hanobeni jinych lidi :-/
  LA_BETE
  LA_BETE --- ---
  LUBOB
  LUBOB --- ---
  AKI_NO8: he he, thumb up :-)
  AKI_NO8
  AKI_NO8 --- ---
  Odpoledne už je tma
  a venku skoro mráz,
  a tak lidi s hnutým DNA,
  příjdou na queer sraz. :)
  LA_BETE
  LA_BETE --- ---
  Nojo, srazovat, srazovat :-)
  AKI_NO8
  AKI_NO8 --- ---
  Tak koukám....venku tma už kolem páté...bych se zase někam odvážila vyjít takhle navečer sama za sebe a někde se srazit.
  LA_BETE
  LA_BETE --- ---
  LA_BETE
  LA_BETE --- ---
  Homosexualita ve Švédsku: od trestného činu k církevním sňatkům - Vitalia.cz
  http://www.vitalia.cz/clanky/homosexualita-ve-svedsku-od-trestneho-cinu-k-cirkevnim-snatkum/
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam