• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    PETITLU: to znám. Je to těžký ale dá se s tím žít. Já to řeším tak že si vždy najdu čas se znovu usebrat abych měl z čeho dávat. Je k tomu potřeba mít možnost přerušit kontakt a žít svůj život. Beru to jako nevyhnutelnost. Nedokázal bych se odvrátit přeci jen jde o rodinu.
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    vcelku blbý je když máte upíra v rodině a je to někdo ke komu byste měli mít vážně vřelej vztah...babička a mamina už k tomu taky nemá daleko:/
    HEBORIK
    HEBORIK --- ---
    za paty, palce a prostredniky :-) díky: http://librata.sweb.cz/Knihovna/Darecky%20pro%20Melian/Diom%20Fortune%20-%20Psychicka%20sebeobrana/df_01_04.htm

    ... poprvé vydáno 1930, nějaký ten archaismus hravě zvládnete, pravda?
    MIRWEN
    MIRWEN --- ---
    ANGALO: upír nemusí být blbec... Často to jsou nemocní, unavení, nešťastní lidé, které život nějak zešrotoval... A nebo naopak ambiciozní jedinci bez zábran.... Oba typy dokážou "vysát" stejně dosucha... Rozdíl je v tom, že těm prvním to občas dovolím....
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    no jak říká klasik Nejhorší setkání je setkání s blbcem :-) Kdo potkal psychického upíra a nějakou dobu se nechal vysávat ví že moc horších věcí není...
    EGEL
    EGEL --- ---
    ANGALO: zkus na to pohlédnout trošku zvejšky. tak nějak z hlediska archetypu. na emo kktiny se vykašli :) těch typů vysávání energie je několik. už jsem to tu psal :))) řek bych, že to je velmi dobře popsáno v celestinských proroctvích.
    ANGALO
    ANGALO --- ---
    Nechci působit jako skeptik, ale podle toho, co tu čtu, není rozdílu mezi "upírem" a blbcem. Nebo je "upír" nějaký specifický typ blbce?
    EGEL
    EGEL --- ---
    GATTA_NERA: tak to úplně není. Někde dřív sem psal typy sosani energie. Nejsem teď na kompu tak se mi nece zkus se mrknout kocure sama;)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MOREEN: to nevím, já to (snad ) nedělám, ale chápu, že když oběť nemá dostatek sil, tak se sama stane upírem
    MOREEN
    MOREEN --- ---
    GATTA_NERA: Hm, fakt je, že když umíš dávat, tak brát.. Je jen opačnej postup. Otázka je, proč to dělat? :-))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    BAMBULA: podle zákona zachování energie by se to tak mohlo stát, když tě vysají natolik, že nemáš sílu to zvládnout sama, sosáš z ostatních
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MOREEN: mě jednou vysával jeden člověk přes internet, potkala jsme ho na seznamce, dokonce tak působil i na kamaráda, který jednou sledoval chat. ještě pár týdnů po zablokování uživatele jsem doma cítila nepříjemný pocit, jakoby mě po netu hledal.
    Já jsme bohužel taková houba a neumím si udělat 100% ochranu, takže mě umí vycítit, ale já je taky a když se to stane, odrážím jim to zpátky
    MOREEN
    MOREEN --- ---
    GATTA_NERA: v opačným smyslu, volala jsem kamarádovi, že mi děsně blbě, tak mi řekl co mám udělat a v rámci jednoho města mě nabíjel energií.. :-))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    stalo se vám někdy že se ne vás napojil "upír" přes internet? U mě jeden člověk, kterého jsme osobně neviděla, ale snažil se mě dohnat i když jsem ho skoro všude zablokovala
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    pro mě jsou energetičtí upíři staří lidé nashromáždění v jednom místě, pracuju v nemocnici a děsně mě štvou lidi, co se mě snaží chytat za ruce, to je snad zvyk všech důchodců, jen jedna seniorka za 3 roky praxe mi energii dodala....
    Je těžký se pak zbavit toho nepříjemného pocit z ruky, když nestihnu rychle uhnout...
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    Myslíte, že je možný se díky působení upíra dostat na tak nízkou hladinu energie, že se z vás stane taky upír?
    MOREEN
    MOREEN --- ---
    hm... když to beru osobně... znám dva lidi, kteří jsou trošku mimo škatulky. Beru to z pohledu vnímání energií, jejich toku a předávání. Např. kamarád je jak šutr. A to doslova. Normálně se dá určitá forma proudění cítit, u něj nic. On to o sobě ví, a sám říká, že upírem je. Ale "sosá", jen když nutně potřebuje, nebo když mu to někdo dovolí.. Např. já. Což mě taky vedlo k tomu, že jsem se začala chránit(hlavně kameny), protože jsem v určitých situacích jak kamna - sálám na všechny strany. No a kamarádka, když se nehlídá, tak se mi během pěti minut začne motat hlava... a to prosím nemusíme říct ani slovo. :-)
    Takže jistě - je to částečně o tom, co si člověk pustí k tělu a jestli se nechá, ale z vlastní zkušenosti vim, že někteří lidi jsou regulérní upíři.. v tomhle smyslu. :-))
    GAF
    GAF --- ---
    LALINA: podle mě od 57,1366488 let.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    TERBOOK: to se člověk nestačí divit, co se všechno děje ... a to těhotenství je taky stopro potvrzený, není to náhodou nějakej výmysl?

    souhlasím s tím, co tady bylo řečeno, kluk si to musí zkusit a namlátit si hubu ... když někdo nechce pomoct, těžko pomáhat ... bezvládný tělo ze země sama nesebereš ...

    a s ním o tom pořádně někdo mluvil, myslím ve smyslu ne: nedělej to, podívej se, jak je bláznivá... ale jak se má on... jak se cejtí on, jestli se mu to líbí ... prostě jestli někdo pátral o tom, co jemu se honí hlavou a jestli jen neprobíhá taková ta záchranářská akce, protože všichni přece vidíme, jak je nebezpečná ... čímž rozhodně neříkám, že není nebezpečná, otázka je, jestli jemu se to náhodou opravdu nelíbí ... jestli prostě není od přírody submisivní ....

    jinak těžko říct, tohle je asi na vyšetření psychiatrem
    TERBOOK
    TERBOOK --- ---
    SHKRK: nejhorsi kombinace bodu 1 a 2
    KOKES: no, asi nic no, uz jsme se snazili dost... ale tak nak porad premejslim o tom, co by mu mohlo otevrit oci.. ale asi nic...
    EGEL: jo no, tak snad se z toho dna pak taky vyhrabe... jina moznost asi opravdu neni.. ale je sileny to celou tu dobu sledovat jak se to vyviji porad k horsimu a k horsimu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam