• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    LALINA
    LALINA --- ---
    WAMP_ELF: jak často? od kolika let je človek podle tebe starší?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    ANNA: babička je blbej příklad, starší lidi jsou často vysavače automatický, prostě to potřebujou. Schváleno přírodou..
    LALINA
    LALINA --- ---
    ANNA: bravo :-)
    ANNA
    ANNA --- ---
    SHMAIDA: no, jak to tak čtu... třeba s tvojí babičkou - na jednu stanu říkáš, že je zlatej člověk, na druhou, že z tebe vysává energii a cítíš se po návštěvách fyzicky vyčerpaná.
    zvlášť u rodiny a lidí, se kterejma se cítíme nějak svázaný a zavázaný jim, může být imho problém, že se k nim pozitivně vztahujeme na základě "povinnosti". "babička je tak hodná a hlavně - je to moje babička - tu přece nemůžu odmítat" se pak může dostat do rozporu s celkovym pocitem z té interakce, kterým je vyčerpání. lidi imho mívají tendenci si v rámci obecného blaha škodit, snad že se nechtějí "provinit" vůči svému superegu (takovéto "mělo by se", jehož příkazů si člověk nemusí ani vědomě všimnout).
    moje zkušenost je taková, že pokud člověka od druhých něco sere či vysává, jde o záležitost, kterou dotyčný sám nemá pořešenou. např. otravuje mě opakování stále stejných historek, babiččina pasivní moc (je hodná, rozdává se, ale jako by se jí na oplátku museli všichni odvděčovat podle jakéhosi nepsaného zákona, který je těžké odmítnout)... co já vím, třeba mi vadí, že se pro to senilní tlachání nedostanu k pozornosti já, že mám hrůzu z nudy stáří, že mi vadí "skrytá" manipulace, že v tom vidím to, co je pro mě nepřijatelné (ale co dříme i ve mně). pak se nemůžu divit, že to moje vědomí nebude dobře snášet a bude se chtít zotavit ve spánku nebo otupělosti.

    konec hlášení:))
    MASOO
    MASOO --- ---
    SHMAIDA: presne...nemam co dodat

    snad jen, ze kolegyne v praci muze "zaridit", aby te vyhodili
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    myslím, že úplně nejtěžší na tom "posílání někam" je to, když jde o někoho blízkýho... když je to kolegyně v práci, která je mi stejně ukradená, tak ať se vykecá nebo ať si táhne do pryč... ale když jde o rodinu nebo o kamarádku... tak je to horší... a ještě horší je to v momentě, kdy tě ty lidi vlastně vůbec neposlouchaj, nevnímaj... to si člověk může vysvětlovat co chce a stejně je to jedno :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    DIVA: no tak to urcite, ale o tom tady snad ani nepolemizujeme ne?;)
    navic kdyz potom, jak se stalo me, se "zbavis" problemu, tak to jeste neznamena stesti a klid, samozrejme je to zas muj pristup, ale me to treba mrzi, kdyz sem musela nekoho poslat nekam...
    DIVA
    DIVA --- ---
    MASOO: každý svého štěstí strůjcem .)
    MASOO
    MASOO --- ---
    HC_: ano

    DIVA: taky, ale to je neomlouva
    DIVA
    DIVA --- ---
    well, taky bych řekla že je to víc "vina" těch pasivních dárců .)
    HC_
    HC_ --- ---
    imho vysavani energie je hodne o prekracovani nasich hranic, mnohdy si to ani neuvedomime, ze se to deje, je to hlavne o tom, jestli se nechame, jestli dame hranici, ze tudy ne, upiri vysavaji jen ty, co jim to dovoli...
    DIVA
    DIVA --- ---
    YBUKO: imo ho to musí minimálně slušně vykolejit .))
    MASOO
    MASOO --- ---
    IXTREMIST: reaguji pouze na tento prispevek, dalsi nejak nemam silu cist:
    1. - 3. ano i to je pravda a dobry postup!

    za tu svou posledni situaci sem si mohla vicemene sama, ze sem se, jednoduse receno, nechala vysavat a pustila sem si to k sobe, ale tam bohuzel racionalizace nepomohla a vysvetleni taky ne, to vlastne ani neprobehlo, protoze na nej nedoslo...
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: mě to napřed taky naběhlo, že oddělene, ale potom jsem to zkusila tak i tak--- spojený ruce jsou jakoby se ta energie hromadila, ozivila...uuuh,m az jsem byla prekvapená, co to dělá... Mudry některý znám, ale fígl s patama jsem neznala, díky:-)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    LALINA: vyzkousej, ale meli by byt odelene, mudra obou spojenych rukou je na trosku jinou praci nez uzavreni obalu... ted si presne nevzpomenu, ale muzu to zjistit
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    LALINA: ještě jsem to nezkusila :))) napadlo mě to, protože vizualizace mi fungujou docela dobře u jinejch věcí...


    LALINA: moc hezky si to napsala, děkuju za to!
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHMAIDA: když ti funguje vizualizace, tak fajn....

    a ještě mu můžeš poslat pozdrav od moře .-)))) třeba ho začne zajímat, jak to děláš, že jsi tak zářivá, hřejivá a klídku a zkusí te napodobit, vždyt mnoho lidí upíří jenom proto, že zatím nepřišli na nic lepšího .-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHMAIDA:
    KRYSQA:

    no to záleží na nátuře. Někdo je přesvědčenej, že k tomu musí nastudovat aspon dva metry knih, nekdo zase sází na semináře, kurzy apod...a někdo se najednou ocitne ve stavu, že mu to sepne a nemusí dělat z tohohle nic a zmení se behem okamžiku.
    Způsobů , technik a možností jsou mraky..Bohužel dneska asi už docela modní artikl a taky docela drahý...Ale to všechno lze a človeka to postupně privádí k tomu vývinu a vývoji...
    Obecne jde o to, aby jednoho dne nastal okamžik, kdy si človek řekne, pochopí, blikne mu v hlavě "satori" aháá : já se musím zbavit vzorců, který nejsou moje, který do me naprogramovala výchova, škola, rodiče, kamoši, reklama, media a cokoli dalšího. A tedko se podívam, co teda je opravdu moje.
    A za to se postavím, to očistím od nánosů, rehabilituju to a budu to používat... TOTO JSEM JA..ostatní s díky vrátím tem, kterí mi to , třebas i v dobrý víře, vnutili:-)
    Neznamená to, že nutně hned je všechno jinak, většinou si musí nový člověk svoji novou identitu, svoji vlastni cestu prosadit a obhájit, ale o to v životě jde...
    Víte, jak se rodí motýl...co ho stojí námahy, než se vydostane s té kukly ven a nez se mu narovnají a vypnou ty křídla... Ale stát se to musí... jinak by celej život jen lezl po zemi a nikdy by nelítal...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    no a co třeba jen prostá vizualizace? když sedím vedle upíra, co to do mě hustí, prostě si sama sebe představit v bublině, která mě chrání a na kterou naráží ten jeho sosáček :) on si tam něco řeší a mě je fajn, je mi tam teplo, mám tam světlo a to mi dává dost síly na to, abych mu odolávala
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KRYSQA: stačí si projít diskuse na nyxu, je jich tady hodně, kde se řeší energie a práce s nima, meditace apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam