• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    T_RAVEN: nejseš dostatečně trpělivej :) trvá to pár sekunda. no začal jsem to hrát právě v okně a je to fajne (hlavně skrz rychlost alttab :)
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    WILDENBURY_SQ: ja teda dycky kdyz dam alt-tab tak to spadne, resp. hudba hraje v pozadi ale kdyz na to prepnu zpatky tak nic, na liste se tvari ze ma focus ale neprepne se .... musim se prepnout zpatky a shodit ji .... ikdyz mozna nejsem dostatecne trpelivej ....

    PRAASHEK: takovej sem mel revolver, mel myslim kolem 150dmg, x3 fire a unending firepower, sice jen na 3 rany ale mel nejaky procenta i na reload ... vydrzel mi hodne dlouho nez sem ho nahradil tim co mam ted ....

    jinak s nabojema sem nikdy problem nemel, zridkadky se smg .... je fakt ze kdyby nebyly naboje fakt na kazdym rohu clovek by si tech regeneraci povazoval vic, me ale nikdy nechybely ....

    tedy moje nejoblibenejsi:

    nema sice az tak velkej damage (ve srovnani s ostatnima revolverama na tom samym levelu) ale s x4 a vlastnostma od lilith mam zaruceny ze skoro kazdej vystrel bouchne :)


    to samy se sniperkou, damage by mohl bejt lepsi ale nenasel sem zatim nic tak dobryho s x4 kvantifikatorem (vetsinou zklame accuracy ktera byva i pod 95 coz je na dalku uz dost znad)


    s timhle je desna zabava, sice po par vystrelech vyplejtva energii ale nestrili takovy ty klasicky koule ale blesky, takze ma nulovy zpozdeni od vystrelu k cili a k tomu super accuracy .... trochu to znevyhodnuje hodne malej zoom, odhadem snad i pod 1


    a tenhle je posledni ze staleho inventare, ma snad nejlepsi pomer damage / fire rate s cim sem mel tu cest (nepocitaje utocny pusky co strilej davky po trech) a strili to tak podivne do oblouku a jeste se odrazi od sten .... pozdej pridam screen
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WILDENBURY_SQ: smazime na kolejni siti
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: A tyhle cinnosti delat nemuzes, kdyz hrajes po siti? :))
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Je k borderum nekde neco jako soundtrack?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jak jako, ja se naramne bavim a vono to najednou skonci, vyleze nejakej chapadloun a zenska v ty rozvrzany televizi furt neco mekta... Mmm, mrmly, mrmly..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    když já jsem takovej svobodnej hráč. kdykoliv skončit, kdykoliv dát něco k jídlu, pití, uvařit, vylít kýbl hoven na sousedy, co bydlí o patro níž...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    A co ta sit, fakt jako nic?!?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: No ten je uplne zlej, na strileni jako vpoho, ale Meelee damage +200% :) +500% obcas ten skill ... +najit jeste nejakej mod +dalsi meelee damage. Skoda, ze meelee taky nejde levelovat jako ostatni zbrane.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a stejně je furt málo slotů... :) +3
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ha a ten repairkit pro modrýho robota v místě, kde hledáte klíč k dolu, je fakt kousek. ale musel jsem to projít párkrát, než mi to došlo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Orange (yellow?) Claptrap movie/game star :)

    http://www.youtube.com/watch?v=oRbK0jtbFLA&feature=related
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw. ten zombie addon je prdel :) ale vracím se zas k původní hře a addon dám později...teď eště nahodit DLC č. 2 kvůli storageroom
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WILDENBURY_SQ: co je to za revolver ouplně nahoře (s tím kudlobajonetem)?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no přiznám, že jednou mně to spadlo v rámci alt+tab, ale tuším, že za tím byla jiná spuštěná aplikace :) (protože alttaboval jsem předtím celkem pravidelně)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Pojdte se pokusit to rozjet po ty siti.. Muzem udelat barter a hrat spolu. Hele co tu ceka na nejakyho SMGistu :)

    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    PRAASHEK: parada, díky
    WILDENBURY_SQ: pár chybek už jsem potkal, ale znovuspuštění hry to zatim vždy vyřešilo (nesmrtelnej bandita, neslo mi pouzit komunikator u doktora zeda)

    ovládání auta je děsivý, kdyby jste někdo přišel na to, jak to překopat, budu vděčnej
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    A Borderlands musim taky pochvalit EXTREMNI stabilitu. Ani jednou se to nekouslo, ani jednou problem.. A to ze bezne delam neco do skoly, na netu, zatezuju komp.. A na liste mam shozeny bordery, pak chvili hraju, pak to zas schodim, pak pocitac 6 hodin spi.. Furt to jede, nic se nekouse. To tu dlouho nebylo :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: Ja ho mam jako dobijitko naboju, kdyz je nejhur.. Jinak pouzivam nejaky masher, damage asi 53 x 7 .. A ted mam nejaky revolver snad + 200% meelee damage, coz je v kombinaci s Mordeho skillem, kterej pridava myslim 50% damage meelee a nejakou sanci na deadly strike (500% damage) docela narez :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam