• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    DR_K: uka pistolku :)
    DR_K
    DR_K --- ---
    jo, taky mi padla docela pekna zlata pistolka, sice jen dvanact naboju v zasobniku, ale s modem "ammo is no longer the issue" a predevsim s 2x sanci podpalit - a hori zatim tak nejak vsichni ;)) k tomu jsem si hodil nakej peknej mod na pistolnika, nacpal vsecky body do gunslingera a prosel s tim konec zakladniho pribehu jako prd ;] takze jak se nekdo ptal na gunslingera, ano, docela se mi libi
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    CHOBOT: Ten mi zrovna moc tvrdej neprisel, hodil jsem vezicku a na jeden zasobnik za samopalu od ATLASu padl jak podtatej.
    To vic vydrzeli zombici co meli na zadech tu skroin se zbranema, asi proto ze se u nich blbe miri na hlavu.

    Jinak raketomet peknej, grat - s elementem x4 by byl fakt ultimatni ! :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    OTAVA: jedinej boss, kterej mi dělal problém, byl ten strašák z hlavou z dýně

    pak mi padl raketomet s dmg pres 1k, kterej jsem s lítostí předal kolegovi brickovi, kterej v něm má díky skillu ve větvi "blaster" místo jedný rakety pět :D na to padne všechno
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Aha, tak toho T.K jsem jeste nenasel, dammed !
    Jinak bych mel tech mozku stovky.
    Nasel jsem gun ktery mi s mymi vlastnostmi dava 176 naboju v zasobniku, pomerne slusnou damage. S modem na ammo regen jsem schopen strilet prakticky neustale bez ubytku munice. Krom tohole gunu byl ostrov Dr Z(N)eda na 43 levelu nuda, zadna potvora vcetne final bose mi netrvala dele nz 10 sekund. Tesim se na 2nd pass.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Doufam ze za ty mozky dostanu neco peknyho kdyz uz kvuli tomu zitra neudelam zkousku z Mikroekonomie.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    OTAVA: na ostrove je schovanej nemrtvej T. K. Baha...ten je po tobe chce

    napis si na borderlands wiki do vyhledávání "Brains!" :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    k cemu jsou mozky ?

    Mam asi nejvetsi mozkovy trust siroko daleko ...
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: jop - a hlavni zaporak je Lahola...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak to bude určitě dobrý! :) je hlavní hrdina aspoň Fantomas?
    DR_K
    DR_K --- ---
    a predevsim hlavniho hrdinu dabuje mike patton! ;) coz pochopitelne neni nijak poznat a docetl jsem se to az v zaverecnych titulcich ;]
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: tak je to takova arkadka, ale rozhodne neurazi. Docela jsem koukal jak je tam zmakly pohyb pomoci toho haku (cekal jsem, ze ovladani bude strasny porod, ale ono to nejak funguje). To co u toho cloveka drzi, jsou efektni likvidace skupinek vojaku za pouziti mechanicke ruky (at uz po nich hazes vsechno co neni privazane vcetne aut apod., tak vylozene pohravani si s nima na primo), nektere prijemne lokace na presun (proskoky ruznyma jeskynema) a vcelku pekne jsou zpracovani bossove. Delka hry je tak akorat aby to neprestalo nudit. Zkraje jsem trochu nadaval nad takovyma obrnenyma mechama - to jsou fakt orisky (echt kdyz dojdou granaty a musis je vyresit vicemene rucne), ale casem se s nima taky naucis "vychazet". Hlavne to neni klasicka 3rd person tombriderovka, ale ten hak tomu dodava trochu jiny smrnc. Ackoli levely jsou dost linearni (a omezeni prostoru za pomoci jakesi radiace je misty trochu tupy), nijak zvlast to na zabave neubira (tady proste nejde o volny svet a RPG system - ackoli existuje system odmen, kdy se ti casem upgradujou vlastnosti, pripadne odemykaji vychytavky s hakem). Neni to hit roku, ale prijemna odreagovavacka a nevidim duvod, proc bych nedoporucil... Nakonec staci mrknout na YT a clovek si udela dost verny obrazek. Multiplayer musi byt zajimavy zazitek... ;]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: hele a to bionic commando stojí za to? :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    IMPROVIZACE: to s upravou zbrani jsem psal asi ja, ale je to cheatovani - a TO JE PODVOOOD! ,D Kazdopadne si pak zkurvite adrenalin z normalni hry a radost z nalezene guny (naklikat si to umi kazdy idiot).
    Nicmene zacinam byt namotany na ty mody - vedle vsichni tecou z Mass Effectu, ale me ty extremni kecacky moc nebavi a co jsem kdysy videl u kumpana jednicku, az tak vyvredly jsem z nebyl. CoD, Crysis, Prototype, Bionic commando, Call of Juarez, vsichni Stalkeri a kdovi co jeste vsechno od vanoc projeto komplet, z nouze jsem vcera rozjel Wolfensteina, ale to taky neni uplne to "ono" ... tak treba zas brzo rozchodim Borderlandy a pripojim se s vama zpatky do diskuze ;]
    (ale nebudu ty lvly busit tyden znova jak idiot - rovnou priznavam, ze jestli me potkate, tak budu mit svuj poctive vydreny lvl 47, liquidku snajperku s bloody chimerou koltem - a hotovo!) .]
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Stahnul jsem si ten zombie island ale nevidim ho nikde v teleportu, co muze byt spatne ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no zkusím se nad tím zamyslet až budu střízlivý (takže to pár dní potrvá)
    DR_K
    DR_K --- ---
    PRAASHEK: padne to na nulu a muzes ty body rozdelit znova podle svych predstav ;) akorat bacha, nejprve pak musis klepnout na samotnou tu dovednost 0/1, az pak jde rozdelovat body - na chvilku mne to zarazilo ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WILDENBURY_SQ: aha...a co se stane, když dám "reset" :)?

    DR_K
    DR_K --- ---
    WILDENBURY_SQ: ha, rikal jsem si, ze neco takoveho by tam nekde byt mohlo, ale neobjevil jsem ;)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    IMPROVIZACE: ovšem teleportovat se do lokací se můžeš až po nějakym Q, mam dojem že po zabití skagzilly
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    PRAASHEK: j zejtra se na to podivam.. dik za info.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam