• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    PRAASHEK: aha.. taze hned v ty prvni lokaci kousek od outpostu je vlez do jedny areny ale ja tam nesel.. to je ono jo?
    s tema zbranema to muze bejt nakej muj omyl.. nicmene mam za to ze sem nekde cet jeste nez sem zacal hrat ze nekdo psal ze si upravil zbrane a stoji to za to a tak podobne...


    CHOBOT: aha pravda ze barvu obleceni sem si upravil na zacatku a to sem zadnej skill nemel.. nicmene dobry vedet.)-..
    teleport mam pocit ze sem akorat aktivoval.. jeste sem ho teda nezkousel.. ale podle toho co mi tam nekdo zvatlal je muzu pouzivat..
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    IMPROVIZACE: vlezy do instancí addonů jsou - stejně jako později teleporty mezi lokacema - v u-stanicich, je to to samy, v cem si upravujes barvu obleceni a nulujes skilly

    PRAASHEK: snad jen ten willowtree, o kterym mluvil jacoob ne?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IMPROVIZACE: jsou tam troje dveřá v underdome, každý do jiný arény.
    ad upravování zbraní - nechápu...to někde jde? :)
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    ja hraju chvili sem lvl23..
    nenasel sem zadnej terminal o kterym mluvite..
    pokud se zbrane upravujou jinde nez v terminalu tak to sem taky nenasel..
    mam nainstalovany oboje DLC.. do nedova zombielandu sem uz vlez jenom kouknout pac sem to potkal.. nicmene do underdome riotu sem vlez nenasel... da se poznat ze to mam dobre nainstalovany?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: my to este nehrajem, himlfagotkrucifix!!! :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dal někdo tu arénu v mad moxxi´s? :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    DR_K: Muzes predelat u terminalu za par šupů.

    SAMGARR: Hraju, mam celej strom snipera a trictvrte pistolnika a zlo .. :))

    Ale walkthrough 2 - zombieland .. Zlo. 2x vas poblijou a jste tuhy, stit mam asi 720 + quickhealing, health snad 600 a lvl asi 40. Strasny zlo. Vylejzaj z děr; na dalku je odsnajpim, jak se dostanu blizko defileri, je konec.
    DR_K
    DR_K --- ---
    hraju za mordecaie - idiota, neb jsem si ze zacatku radne nerozmyslel vyvoj a mam par bodu ve vsem a dohromady nic ;)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Hrajete nekdo za mordecaie - gunslightera? Me se zatim ta specializace na pistolky nezda moc dobra, resp, na zadnou dobrou pistolku jsem poradne nenarazil:(
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    PRAASHEK: z rolanda zadnyho shock troopera delat nebudu, tam mam jen neco, co zvysuje kapacitu zasobniku a dava body do metal storm + ocividne bugla utocna puska, se vsim vsudy kapacita zasobniku 200, tak pet kulek (pomala kadence) trva, nez zabiju prvniho moba - nacez se zapne metal storm a 190 kulek je ze zasobniku venku behem cca 3 vterin a nasledny prebiti je instantni :D
    (hlavne nedův ostrov byl zábavnej - jen jsem se točil dokola a koukal jak to padá)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CHOBOT: mám tři a jsou parádní! obzvlášť ve spojení se schock trooper modem kurva dávám :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    PRAASHEK: :))

    mad moxxi si nechávám až na víkend

    jinak na eridiansky zbraně jsem se těšil jak malej kluk, první vypadla až z jednoho parchanta z crimson lance (o tý ani nemluvim, ta je úplně na houby), ovšem překvapilo mě, že i ostatní eridianský zbraně jsou dost k ničemu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    snad to lze rozluštěla i bez použití čárek :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hele dali jste někdo všechny ty vlny v první aréně v underdome? jsem byl ve druhém kole a páté vlně a konec ale i tak to bylo dost na dlouho, dát to komplet asi bude celkem Nárožný
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw. v kterém shopu nakupujete hry? jsem se setkal s takovýma rozdílama v cenách, že se raději ptám
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: na ja, vlastně už si uvědomuju, že sis to užil :) no hru si (teď už vím) stopro koupím, ale prej teda fajne funguje i coop/multi cracklá verze
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: ad post v nextgen foru - jj - Borderlands projete, 47lvl - vsak jsem psal i tady - mj i o tom tweakovani zbrani (pze uz nebylo co na praci) ;]
    Mastite toho singla po siti? Maznul jsem si ale savy pri reinstallu PC, musel bych si ve willowtree naklikat neco podobneho s cim jsem skoncil...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dali jste někdo ty arény (u mad moxxi)? je tam pět kol s pěti vlnama (aspoň teda v té No. 1) a nějak mi to nejde :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: Jj, chvilema uz jsem to skoro vzdaval, ale taky jsem vse dal :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    najít občas ty kusy zbraní nebo journals je fakt práce s mikroskopem :) ale zatím mám vše
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam