• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: Hele, fakt bych rad vedel o cem mluvis, ale na jakym jsi levelu at vim ze jeste nejsem tak daleko a nic mi zatim neuniklo?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    což ale nic nemění na tom, že v underdome prostě nejsem schopnej udělat 5x5 v čísle 1
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MASLIX: brokovnice se hodí, když bojuješ o život, ale mám teď tři alien rifles (sniper, shotgun a tu co střílí ty velký koule) a s těma se dá ve spojení s modem shock trooper mazat enemies v klidu
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: mam stejnej problem, snazim se vyvazit vybavu a mit klasickou kombinaci 1-kolt 2-brokovnice 3-assault 4-sniper...brokovnice mi zatim prisli jako nejslabsi typ zbrane a assault porad ne a ne najit nejaky extra kousek
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kurva mě tak sere, že furt nacházím milijón sniperek a dobrá assault rifle nikde
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Kdyz pisete naky spoily nebo hazite obrazky se zbranema, hodilo by se psat na jakym jste levelu. Bez toho si par rikam jak je mozny, ze uz nemam taky neco takovyho ve vybave? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Because you gain no experience from kills while in the Underdome, weapon proficiencies are not affected by kills in that area.

    proc ? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BTW, na samopaly mam 23 level, je tam nejaky strop ?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ja si du teda taky chvili dat, i kdyz je fakt na walkthrough 2 ten zombie island peklo. :(

    Zkousky pockaj, hra utece .. :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DR_K: To uz je jedno, doplnovani naboju taky neresim, ammo regenerace to pokryje v pohode. Dobry je u vojaka ze kdyz mam na max jeden skil, tka po zabiti prvniho nepritele se mi snizi recoil, zvysi fire rate a vubec, 76 naboju z Atlasu je venku za cca 1,5 sekundy :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DR_K: To musis ale nabijet :)

    nicmene verim ze vysypat ten zasobnik je otazka vterinky. Mel jsem jednu takovou pistolku kdysi taky, 20 naboku ji opustilo za cca 0,5 vteriny - asi by se pistolniovi hodila :)
    DR_K
    DR_K --- ---
    tak renonc rovnou jak vystrelim, ubyde naboj ze zasobniku a prida se do nevystrelenych ;] takze 15/585 plynule prechazi do 0/600
    DR_K
    DR_K --- ---
    OTAVA: jojo, vystrilim tech patnact naboju (12+3 loaded) a rovnou naskocej pri nabijeni zpet
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DR_K: chapu to spravne ze ammo uz vubec neubyva ?
    DR_K
    DR_K --- ---
    T_RAVEN: tu je

    a mod tuten

    sice ammo regeneration uz nepotrebuju, ale 72% fire rate je fajne ;]
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    JAACOB: Jojo, bloody messy super .. A řvou pekne taky, co vic si prat :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    nejlepsi kolt je stejne proste Bloody Chimera a hotovo.. Nic jineho nestrida elemental dmg, takze at ma kterakoli potvora jakoukoli odolnost na urcity elemental, tak ma sanci jen 1 ku 4, ze tu ranu zrovna vykryje.. hlavne paradni je, ze ze skupinky nepratel se jeden roztece, druhy shori, dalsi se rozpadne .. uplne uhnostroje :]]
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    DR_K: uka pistolku :)
    DR_K
    DR_K --- ---
    jo, taky mi padla docela pekna zlata pistolka, sice jen dvanact naboju v zasobniku, ale s modem "ammo is no longer the issue" a predevsim s 2x sanci podpalit - a hori zatim tak nejak vsichni ;)) k tomu jsem si hodil nakej peknej mod na pistolnika, nacpal vsecky body do gunslingera a prosel s tim konec zakladniho pribehu jako prd ;] takze jak se nekdo ptal na gunslingera, ano, docela se mi libi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam