• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    MASLIX: Jen si pockej, pak budou v shopech bezne veci za 2 mega, co budes chtit..

    Jinak krucifix ja mam takovej zasranej vztek doprdele to tak nenavidim!!! Zkurvena pojebana pica max moxxi, se kurva neda hrat na walkthrough 2
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Ja zas behem vcerejsi noci povysil z 27 na 30. Stalo me to 5 hodin zivota a spanek az ve ctyri rano. Myslim ze mam ve statusu neco pres 25 hodin hrani, zatim. Dyl jsem snad v zivote stravil uz jen nad kartama s babickou.

    A porad nechapu k cemu jsou shopy se zbranema, kdyz ty co clovek najde jsou zadarmo a s daleko lepsima vlastnostma. Aktualne mam 350,000$ a nevim co s nima.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ja uz jsem starej dedek, 45, co pak ..

    Za toho nabušenýho gaye me to tolik neba, i kdyz Berserk je fajn.
    DR_K
    DR_K --- ---
    hm, ja nejak podezrele rychle rostu, za poslednich par dni asi o 15 let, ted je mi myslim 39 a to jedu teprve zezacatku podruhe zakladni pribeh... asi bych mel rychle sehnat zombie, jinak uz na to budu prilis stary ;]
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    A byl jsem docela rad, kdyz skoncila ta ponura zombie atmosfera, ke konci uz me to stvalo .. Mad moxxi snad bude veselejsi :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jo a tahne mi na lvl 50, tak jeste honem zkusit druhy DLC a pak uz se snad konecne ucit :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Tak jsem dohral na walkthrough 2 Zombie island .. Zacatek byl peklo, pravy peklo, dva me poblili a byl konec. Ale pak jsem se rozjel a od lvl 40 to slo, mam presnou snajeprku s cca 800 dmg, pak v inventari docela rychlopalny snajperky s elemental damage (od kazdyho x4 a dmg okolo 500 .. 2.7 fire rate), spoustu peknejch pistoli a koltu..

    A undead Ned byl docela zlej. Jinak poho, ale ty poblijóni (defileri nebo jak...) me ze zacatku srali, neslo nic. :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    kua ja vubec nemam cas hrat:( chudak muj gunslighter zahali:(
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: dnes cerstvych 27
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MASLIX: a kolik ti vlastně je děvenko?
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: vsak pockejte az vyrostu a budu velkej hunter, tak vas vsechny preperu!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MASLIX: čum :) level jsem 33 soldier





    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    PRAASHEK: haha pockej si na zombie ala frankenstain :) mel sem jednu takovou badass pekne rozpracovanou a chtel sem ji dorazit revolverem se schock damage a byl sem velmi neprijemne zaskocen :)
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: Hele, fakt bych rad vedel o cem mluvis, ale na jakym jsi levelu at vim ze jeste nejsem tak daleko a nic mi zatim neuniklo?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    což ale nic nemění na tom, že v underdome prostě nejsem schopnej udělat 5x5 v čísle 1
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MASLIX: brokovnice se hodí, když bojuješ o život, ale mám teď tři alien rifles (sniper, shotgun a tu co střílí ty velký koule) a s těma se dá ve spojení s modem shock trooper mazat enemies v klidu
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: mam stejnej problem, snazim se vyvazit vybavu a mit klasickou kombinaci 1-kolt 2-brokovnice 3-assault 4-sniper...brokovnice mi zatim prisli jako nejslabsi typ zbrane a assault porad ne a ne najit nejaky extra kousek
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kurva mě tak sere, že furt nacházím milijón sniperek a dobrá assault rifle nikde
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Kdyz pisete naky spoily nebo hazite obrazky se zbranema, hodilo by se psat na jakym jste levelu. Bez toho si par rikam jak je mozny, ze uz nemam taky neco takovyho ve vybave? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Because you gain no experience from kills while in the Underdome, weapon proficiencies are not affected by kills in that area.

    proc ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam