• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: nahodil jsem zatim jenom gamesu. Taham uz vsechny DLC, ale dam si to nejdriv znova - stejne potrebuju nalevelovat... jdu na Sledge..
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: mas vsechny datace?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: jsem minimalne do konce tydne na neschopence, takze muzu cca kdykoli :]
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: se pridam nekdy
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    hrejete nekdo jeste? Vcera jsem si to rozehral znova, jsem lvl 11, jeste jsem ani nezmasil Sledge, tak kdybyste nekdo mel zajem o sparring...
    EZEE
    EZEE --- ---
    na PC nejsou ted zadny zalozeny hry, nebo se mi to jen zda?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JANOS: ja na warez seru... takže asi tak...
    JANOS
    JANOS --- ---
    _KOFILA_: Jak si poresil update a dilema s 3.42 PS3 firmwarem? Datadisky zatim zadne nemam.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JANOS: ja jsem se toho taky trochu zažral .)
    zatím jsem level 26 a ten online je fajn neb občas někdo přijde a pomůže...
    až budeš online dej vědět, dáme pár misí spolu + na datadisky to asi bude potřeba :)
    ten splitscreen zatím nemám s kým hrát, manželka tak LBP :(
    JANOS
    JANOS --- ---
    Tak jsme o vikendu s manzelkou dali coop az na naky level 17. Je to opravdu super vec.
    Jen ted mam strasne dilema -- updatnout na 1.3.0? Updatne mi to PS3 na 3.42?
    Az to manzelku prestane bavit, tak muzu prubnout online...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    EZEE: nedá se hrát proti žádným hráčům, neb jest pouze coop multi :) a ne - s PS3 plajerem se jako PC juzr nespojíš ani do coop
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak me napada, da se hrat proti hracum co maji PS3?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    hraje tu někdo na ps3?
    EZEE
    EZEE --- ---
    da nekdo ?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    kurec ja to musim po mafii zase nainstalovat! :]
    LORTENZ
    LORTENZ --- ---
    hoja, máte někdo zkušenosti s borderlands na x360? spíš by mě zajímalo, jak bych tam moh dát dlc balíčky bez toho, abych rozmontovával disk, jestli by to šlo nějak přes flashku nebo tak něco...:-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Hraju ted underdome a kdyz jsem zjisatil ze lepsi nez kempit je obcas presprintovat tak jsem dohral prvni arenu na jeden zatah bez problem - tusim ze jenom jednou nebo dvakrat kdyz jsem se zasek o stenu jsem musel pri Horde Wave delat "fight for your live".

    Special abilitu temer nepouzivam, snad jenom pri Horde wave, tam se to obcas vyplati na odlakani pozornosti

    shodou okolnosti jsem daval prvni Burbii, jedu to podle cisel na dverich
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    DR_K: stahnuti nejnovejsich driveru to vyresilo :)
    uplne nejvic se mi na hre libi ta depth of field. bez ni by to nebyla takova graficka lahudka a skladam poklony radeon x1650, ze to vsechno dokaze vypocitat
    DR_K
    DR_K --- ---
    VOJTIDLO: tipuju, ze hra vyuziva vyssi verzi pixel shaderu, nez realne podporuje tva grafarna. pokud mas posledni directx, posledni ovladace na grafiku a vsechny patche borderlands, neni uz asi pomoci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam