• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    EZEE
    EZEE --- ---
    _KOFILA_: dyt jsem zkousel, jeee kolik sanci jsem tomu daval a vono nic :) ale zase pro me konzole maj vyhodu v nejakych hopsackach nebo karacu treba :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    EZEE: jak říkají větnamci: mušíš škušit... já bych myš a klávesnici nechtěl... chrochtám blakem v gauči .)
    EZEE
    EZEE --- ---
    _KOFILA_: no to bych teda nerekl ..:) hrat na xbox treba BFBC2 je silenost, kdyz vychazel HL1 na PS2 rikal jsem si ze to bude fakt divny...a taky ze je az do ted :)
    DR_K
    DR_K --- ---
    3D hry jdou hrat jakkoliv... kuprikladu ja je hraju s nintendo wiimote nastavenym jako lightgun (ano, nintendo wiimote jde pripojit k PC, je to totiz bluetooth;)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    WILDENBURY_SQ: nebudeš tomu věřit ale hraje se to výborně! .)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Pfiiii .. Na gaypadu jdou hrat 3D hry? Ja myslel, ze je to delany jen na Tekkena :)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Parime na PS3, a moc jinych veci nejde delat, pac se nam ma narodit potomek. Tak ho alespon zvukove indoktrinujeme k strileni :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    JANOS: ja chci taky zenu co pari PC hry! :))
    JANOS
    JANOS --- ---
    Tak jsme dali s manzelkou Moe&Marley, chcipli jsme jen asi trikrat :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo ok a bacha, DLC se musej instalovat po tom jak vysly, jinak je tam vsechny nebudes mit
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: nahodil jsem zatim jenom gamesu. Taham uz vsechny DLC, ale dam si to nejdriv znova - stejne potrebuju nalevelovat... jdu na Sledge..
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: mas vsechny datace?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: jsem minimalne do konce tydne na neschopence, takze muzu cca kdykoli :]
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: se pridam nekdy
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    hrejete nekdo jeste? Vcera jsem si to rozehral znova, jsem lvl 11, jeste jsem ani nezmasil Sledge, tak kdybyste nekdo mel zajem o sparring...
    EZEE
    EZEE --- ---
    na PC nejsou ted zadny zalozeny hry, nebo se mi to jen zda?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JANOS: ja na warez seru... takže asi tak...
    JANOS
    JANOS --- ---
    _KOFILA_: Jak si poresil update a dilema s 3.42 PS3 firmwarem? Datadisky zatim zadne nemam.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JANOS: ja jsem se toho taky trochu zažral .)
    zatím jsem level 26 a ten online je fajn neb občas někdo přijde a pomůže...
    až budeš online dej vědět, dáme pár misí spolu + na datadisky to asi bude potřeba :)
    ten splitscreen zatím nemám s kým hrát, manželka tak LBP :(
    JANOS
    JANOS --- ---
    Tak jsme o vikendu s manzelkou dali coop az na naky level 17. Je to opravdu super vec.
    Jen ted mam strasne dilema -- updatnout na 1.3.0? Updatne mi to PS3 na 3.42?
    Az to manzelku prestane bavit, tak muzu prubnout online...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam