• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    gratuluju k dohrání playtrough 1!
    JANOS
    JANOS --- ---
    Tak jsme vcera v 23:45 dohrali s manzelkou coop playthrough 1, a dnes v 6:50 mi porodila syna. Je za to nejaky achievment unlocked? :) Kryci nazev pro dite je 'Skag pup' :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Mne uz zbejva jen Hell-Burbia na 2nd WT .. Ale uz to nehraju, prazdniny skoncily ..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já na tu hru nešáhl ani nepamatuju a to nemám dohranej ani jeden adon! asi za to může ta frustrace, že se mi ani za piču nepodařilo udělat aspoň jednu blbou arénu :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    za chvilku zacinam posledni DLC (doufam, ze jsem potahl dobrou verzi)...
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak co holoto kdo je pro spolecnej walktrought
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak co holoto kdo je pro spolecnej walktrought
    EZEE
    EZEE --- ---
    Hotfile.com: One click file hosting: Claptraps-New-Robot-Revolution-DLC-RELOADED_thierry0wnz.rar
    http://hotfile.com/dl/72611618/63174fe/Claptraps-New-Robot-Revolution-DLC-RELOADED_thierry0wnz.rar.html
    EZEE
    EZEE --- ---
    dopici ja uz bych to tak rad s nekym dohral...bud to nekdo dohraje pak sam nebo se na to vysere..uz me to mrda :(
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    tak co - mastite uz nekdo ty vzbourene claptrapy? :]
    Mam potahle doma, ale jeste jsem to nestacil rozjet... chci dojmy, kecy, prdy, at se trochu nazhavim, nez to tam pujdu rozstrilet na sracku :]]]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    There are 20 hours left before the rebalancing patch. (refresh)
    EZEE
    EZEE --- ---
    Borderlands.Claptraps.New.Robot.Revolution.DLC-RELOADED
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Tak jsem zjistil, ze v General Knox Armory mi dal znovu ukol vybrat to stejnym zpusobem jeste Marcus z obchodu se zbranema. Ted uz jsem si nenechal ujit glitch s propadem pres podlahu. Uvnitr armoty pulhodinovy orgasmus z otvirani beden (ackoliv jsem ve finale pouzil jenom lepsi stit)... ale ten pocit, ze je clovek obsypany bednama.. :]]
    Jeste jsem pak cvicne rozjel druhy playthrought a byla docela sranda rostrikavat prumernym repeaterem na jednu ranu vsecky bandity a skagy... :D Halt druhy playthrought asi nepocital s projetim vsech DLC :]]
    (V nejakem interview to typek z gearboxu zminoval, ze budou upravovat obtiznosti patchem nebo dalsim DLC - nejsem si jisty). Kazdopadne nez se nalevelim na tu 61lvl svini na konci Knoxovy zbrojirny, to jeste asi nekolik dni zabere...lvl 46 se moc nechyta xP
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JAACOB: zapnu online (jeden klik) pak join nebo host public game a jedu... na dvě tlačítka jsem ve hře...
    jedu za sirenu, běhám v kotli vedle tanka, dozuju nepřátelé do toho phasewalk v kterém si dobíjím zdraví "občas (rozuměj stále) critial hit SMG...
    ta hra je v singlu velmi nudná... splitscreen s kamarádem a vínkem, nebo online .)
    dokonce jsme na ten zběsilý progress ve hře vymysleli kategorii obtížnosti: IGNORE .)
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: mam warez a normalne se napichnu i s datacema, kdyz jsme hrali s klukama ve 4rech a nekomu se neslo na nekoho napojit tak jsme si udelali XFire a pres ten to slapalo cajk
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Btw: kdo jste to rozjizdeli po netu... mate zaruceny postup? Zkousel jsem to ted letmo rozchodit pres Hamachi a ForceBindIP dle navodu, ale bezuspesne. Vim, ze kdyz jsme to mastili kdysy s kolegou, jeli jsme pres ten GameSpy, ale museli jsme zase nastavovat port forwarding... jak hrajete coop vy?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JAACOB: psal jsem to i na wiki borderlands a lidi mají stejný problém... asi nový bug, snad to opraví .)
    chtěl jsem si to projít ještě jednou a místo toho musím levelovat v DLC :(
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    _KOFILA_: asi je zbytecne ptat se, jestli jsi delal u kolegy taky druhy playthrought? :] Tak jinak uz nevim - ufouni! :]]]]
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JAACOB: to už jsem zkoušel.. nejde ani to .)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: jn - je sichta chodit pospolu - to ti neda, nebo nekdo nema cas nebo tak... ale tak jestli jsme se sesli a mel bys chut, proc ne? :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam