• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    There are 20 hours left before the rebalancing patch. (refresh)
    EZEE
    EZEE --- ---
    Borderlands.Claptraps.New.Robot.Revolution.DLC-RELOADED
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Tak jsem zjistil, ze v General Knox Armory mi dal znovu ukol vybrat to stejnym zpusobem jeste Marcus z obchodu se zbranema. Ted uz jsem si nenechal ujit glitch s propadem pres podlahu. Uvnitr armoty pulhodinovy orgasmus z otvirani beden (ackoliv jsem ve finale pouzil jenom lepsi stit)... ale ten pocit, ze je clovek obsypany bednama.. :]]
    Jeste jsem pak cvicne rozjel druhy playthrought a byla docela sranda rostrikavat prumernym repeaterem na jednu ranu vsecky bandity a skagy... :D Halt druhy playthrought asi nepocital s projetim vsech DLC :]]
    (V nejakem interview to typek z gearboxu zminoval, ze budou upravovat obtiznosti patchem nebo dalsim DLC - nejsem si jisty). Kazdopadne nez se nalevelim na tu 61lvl svini na konci Knoxovy zbrojirny, to jeste asi nekolik dni zabere...lvl 46 se moc nechyta xP
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JAACOB: zapnu online (jeden klik) pak join nebo host public game a jedu... na dvě tlačítka jsem ve hře...
    jedu za sirenu, běhám v kotli vedle tanka, dozuju nepřátelé do toho phasewalk v kterém si dobíjím zdraví "občas (rozuměj stále) critial hit SMG...
    ta hra je v singlu velmi nudná... splitscreen s kamarádem a vínkem, nebo online .)
    dokonce jsme na ten zběsilý progress ve hře vymysleli kategorii obtížnosti: IGNORE .)
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: mam warez a normalne se napichnu i s datacema, kdyz jsme hrali s klukama ve 4rech a nekomu se neslo na nekoho napojit tak jsme si udelali XFire a pres ten to slapalo cajk
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Btw: kdo jste to rozjizdeli po netu... mate zaruceny postup? Zkousel jsem to ted letmo rozchodit pres Hamachi a ForceBindIP dle navodu, ale bezuspesne. Vim, ze kdyz jsme to mastili kdysy s kolegou, jeli jsme pres ten GameSpy, ale museli jsme zase nastavovat port forwarding... jak hrajete coop vy?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JAACOB: psal jsem to i na wiki borderlands a lidi mají stejný problém... asi nový bug, snad to opraví .)
    chtěl jsem si to projít ještě jednou a místo toho musím levelovat v DLC :(
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    _KOFILA_: asi je zbytecne ptat se, jestli jsi delal u kolegy taky druhy playthrought? :] Tak jinak uz nevim - ufouni! :]]]]
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JAACOB: to už jsem zkoušel.. nejde ani to .)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: jn - je sichta chodit pospolu - to ti neda, nebo nekdo nema cas nebo tak... ale tak jestli jsme se sesli a mel bys chut, proc ne? :]
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: ja mam taky tak nejak sirenu ;) ja uz to hraju tak po 10. a nikdy jsem se s nikym nikam poradne nedostal..bud to dohral pak sam beze me a nebo jsme na to srali
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    _KOFILA_: teoreticky by ses mohl pripojit k nekomu jinemu, kdo ten quest, na kterem jsi sekly, jeste nedelal. U nej kdyz to udelas, bude se ti taky pocitat a mohlo by te to pustit dal...
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: s tim jsi mel prijit minuly tyden - vcera jsem dojel komplet vcetne vsech DLC. Mozna bych si dal kousek na second playthrough, ale ty levely musi trochu sedet, mno...kdyz jsme to onehda zkouseli s kumpanem, meli jsme rozdil asi 7lvl a to uz proste nejde - bud to jeden ma hrozne jednoduche a neprijde ani k expum ani k itemum, anebo to ten druhy ma tezke, takze enemies jenom lechtas a druhy je musi kosit sam. Muzes pak leda delat support a zvedat kolegu ze zeme. Zato rychleji levelujes...
    Ja jsem ted lvl43 siren, takze kdyby byl zajem, muzem si dat, ale jak rikam - druhy playthrought, potreti to uz od zacatku nepojedu...
    Divam se ted na General Knox glitch, ale bohuzel to musis udelat predtim, nez to poprve vyberes, takze pro me uz nic...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    zajimave, dojel jsem poprve, chci to projit podruhe a ejhle, T.K. Baha sedí jak na židli venku, tak je oběšenej za svou jedinou nohu vevnitř...

    nemam tušení jak se to stalo, možná bug, možná když se jeden hráč objeví na terasce vzadu za domem a jiný veme za kliku, dveře se otevřou...

    každopádně nejde splnit ani jeden quest a další se neukážou...

    mám po postavě, evidentně neextistuje volba v nastavení vymazat questy a zacit druhe projiti hrou znovu .( za jinou postavu se mi to hrat nechce, stejně tak to prochazet znovu s tou samou...

    pech
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: Pane, ale VY JSTE ADOLF HITLER!
    EZEE
    EZEE --- ---
    PRAASHEK: kurva di do prdele s temadle nazorama, ja tomu nerozumim :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    bejt invalidní důchodce nebo Adolf Hitler, šel bych do toho...
    EZEE
    EZEE --- ---
    ...je tu nekdo kdo ma vsechny DLC a chce si dat celou kampan spolecne...? Pokud myslim spolecne, myslim tim od 0. LVL do uplnyho konce, zadny grindy kdyz je druhej (3.,4.) v praci apod..Proste dodelat ten celej pribeh ve 4..jak uz je u BL souzeno...
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: zaklad snad dojel kazdej..:) pokud chces hrat novej kontent (Neda, Armory, "zombie" atd.)...udelame nejakej team a pojedem ten pribeh spolu nee?! myslim si ze BL nam nabizej jedinecnou prilezitost hrat v coopu a prozivat ten pribeh spolecne...objevovat novy mista...ziskavat novy zbrane...atp. ..

    PS: nejlepsi orgac je to, kdyz najdes bug jak se dostat do Secret Armory of General Knox(samozrejme po tom co ho pokoris, jinak to nejde...teda myslim)...takovejch zbrani...,,,.,.,.,.,chcijes kamo!!:))
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    OT! :]
    Tak mam zaklad dojety.. jdu na Dr. Neda - konecne novy content... :]
    Chtel jsem se zepat. Jak fungujou ty DLC? S jakym se pocita LVLem? Anebo se to nejak prizpusobuje ci co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam