• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    GEGE: A nemôžeš si pomocou cd-keyu aktivovať hru v steame?

    EZEE: Môžeme to skúsiť.
    GEGE
    GEGE --- ---
    mate nekdo zkusenosti s windows installer error 1772 ?

    mam originalku borderlands a nejdou mi naistalovat. rika mi to, ze si mam updatovat
    instalator, ale nemuzu ho najit pro win 7 64bit. google a ruzna fora mlci,
    oficialni stranka taky. mate s tim nejake zkusenosti?
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    Bohuzel ted nemam funkcni mikrofon, ale klidne se pripojim na nejaky voice com.
    EZEE
    EZEE --- ---
    dame komunikaci pres voice?
    EZEE
    EZEE --- ---
    parada jsme 4
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Večer sa môžem na také 2 - 3 hodky pridať ;)
    EZEE
    EZEE --- ---
    tesim se, rozjedem to znova? me to uz po 20. nezabije :D:D:D
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo pocitam cca na 19 taky ok
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    V Nyxi grupe na steamu jste oba? Prihodim si vas pripadne vecer do friendlistu a domluvime se. Ja teda pocitam, ze po te sedme bych na to mohl vlitnout..
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    Jak rikam, muzu vecer vcelku kdykoliv, staci rict.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Sosam bordery, vecer to mam a rad dam kdyz tu budu
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    ARAGOD: jj - sejmout toho trempa a mizis z Firestonu do dalsi lokace.
    Nicmene bych se primarne rad domluvil na tom spolecnem gameplayi. Tak urvete se dneska nekdo?
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    Bohuzel nemam paru kde jsem z hlediska progressu, pac to hraju prvne. Ale s hunterem jsem dost mozna u konce aktu 1, pac mam jit do dolu a dat nejakyho ultra bosse (lvl 18 quest). S zenskou jsem se moc daleko nedostal, ale jeli sme co-op s tomasem3333, ktery jede cihlu a mame stejny lvl (8-10 myslim).
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Bohuzel za huntera i buchtu uz jsem jel, tak jsem se chystal, ze zkusim zahrat nejaky support a vzal jsem si tepleho soldiera s vezickou.. :]]
    Daval jsem ted Firestone - tak dve a pul hodky gameplay a jsem taky kolem lvl10. Takze bud rozjedu jeste Bricka odznova anebo pockame na Ezeeho. S casem to mam taky vecne nakokot, ale dneska bych mel mit chvilku tak mezi sedmou a devatou +- nejaka hodinka a jsem otevreny navrhum..
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    Mam dva charaktery, jeden je hunter 15 a druhy zenska cca 8-10. Klidne muzeme dat dneska vecer.
    EZEE
    EZEE --- ---
    hej jdu do toho davam stahovat, cas je bohuzel relativny takze nevim jak to bude, ale velice rad bych se stebou dohodl na nejakym harmonogramu:)) pac to uz chci konecne s nekym projit komplet
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Kdo jste koupili tz Bordery a mate chut se nekdy urvat na nejaky coop? Zacal jsem kus sam, jsem kolem lvl 11, akorat opoustim Firestone...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    B_B: Myslis takove ty brejky? To je taky fajn, no .. :)
    B_B
    B_B --- ---
    WILDENBURY_SQ: mne se nejvic libi Boss wave u Mad Moxxi, to fakt reze :D
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Nejvic žeru "Skag gully combat" ... Ta je fakt peckova. Divokej zapad na jiny planete! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam