• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    EZEE
    EZEE --- ---
    hej jdu do toho davam stahovat, cas je bohuzel relativny takze nevim jak to bude, ale velice rad bych se stebou dohodl na nejakym harmonogramu:)) pac to uz chci konecne s nekym projit komplet
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Kdo jste koupili tz Bordery a mate chut se nekdy urvat na nejaky coop? Zacal jsem kus sam, jsem kolem lvl 11, akorat opoustim Firestone...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    B_B: Myslis takove ty brejky? To je taky fajn, no .. :)
    B_B
    B_B --- ---
    WILDENBURY_SQ: mne se nejvic libi Boss wave u Mad Moxxi, to fakt reze :D
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Nejvic žeru "Skag gully combat" ... Ta je fakt peckova. Divokej zapad na jiny planete! :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Original zlodejinu jsem nenasel, takze alespon nejak in-game rip od rusaku.

    nic moc info, stahnete a uvidite, ogg, VBR (okolo 200 kbps) - kupodivu kvalita ujde.

    Uloz.to! - Borderlands soundtrack.rar
    http://www.ulozto.cz/7756868/borderlands-soundtrack-rar
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jezis nejak mi to zaclo chybet.. Vsichni ti badassove.. Ale znovu by me to prece nebavilo, jdu mrknout po soundtracku :)
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    A pak kde se berou ty vobrovský kostry po celý pandoře ... :-D
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    dík borci, myslel jsem si to, je to taková haluzka na konec knoxe. Taková srandička od tvúrců, aby se člověk nenudil, a proto se mi líbí bordellands, je v tom nápad. Mrknu na ty skrytý místa na wiki a pak si přehraju Robotí revoluci, naboostujem a jdem na krabáka. BTW prý má z něho vypadnout ultimátní zbraň.
    EZEE
    EZEE --- ---
    JANOS: joooo ja myslel primo u Knoxxe jak jsi v armory , jj tak to je Crawmerax, zase blbe ctu
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    no a kdyz to teda sesumirujem - NEMAS SANCI ^_^
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    taky si říkám, to už je moc velkej rozdíl, navíc taková bestie :) jdi nahonit levely, jinak nemáš šanci
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    FUNIAK: Pokud Δlvl=20, pak imho nemas sanci.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    HUGIN: jj - primo na tom linku jsou videonavody... jake zbrane pobrat na ty male mrdky a jak dojebat jeho... kazdopadne 20 lvl je propastny rozdil a budete tam do nej asi kropit docela dlouho... :]
    JANOS
    JANOS --- ---
    To neni Knox, to je naky Cravermax ne? A jsou na to triky kam se da schovat kde te nemuze zasahnout :) Ja nemam DLC tak nemam vlastni zkusenosti ale videl jsem na wiki.
    EZEE
    EZEE --- ---
    FUNIAK: hele da se dat ale musite bejt 4 nebo bejt fakt naboosteny, btw ta potvora je Knox :)
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    Pánové, chtěl bych se vás zeptat, na konci DLC secret armory of general knox, jak je tam ta vobluda na 61 levelu, jak jste ji zabili? jsme s kompadrem na 43 levelu a nemyslím že to je reálný ji zdolat. A jestli je tohle auditko už mrtvý, so whatever :-), budeme bůstovat levely.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    BORDERLANDS na Steamu za 6,6 EUR, pokud se koupí pack pro šest lidí.. Kdo má zájem? Piště do 16:30, pak jsem mimo komp a akce končí v 19:00.
    Kdo nemá zájem, tak akční cena pro jednoho je 9,9 EUR.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam