• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    S tou zabavou bych to zase neprehanel :), docela se to da, ale nejak extremne me to zrovna nechytlo.
    EZEE
    EZEE --- ---
    je to lehky a mega zabavny
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ja jsem klidne pro... :D Ted jsem si to poridil takze uplny zacatecnik ale urcite se do toho dostanu...
    EZEE
    EZEE --- ---
    parili jsme s jacobem a aragodem, kdyz jsme 4 tak uz konecne zase muzeme zacit ne?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Až na Ezeeho to je starý pařič...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Paří to někdo na steamu???
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    mno a ja zrovna prisel jakoze by to slo... :/
    EZEE
    EZEE --- ---
    jsem out
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    Napodobne, jeste tedka je mi blbe ze vcerejsiho "jednoho".
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    mozna.. uvidim jestli po hokeji vyhniju u pokra anebo se uz dneska na tu knaipu pro zmenu vymrdam.. detox by vcelku pomohl, pze uz liju skoro v kuse tak od minule stredy.. Kdyztak se vecer ozvu..
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak co hosi? dneska kolem 21?
    EZEE
    EZEE --- ---
    jj jsem out taky
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    no dneska uz to tak jako tak asi nedam.. :/ Tak pozdeji...
    EZEE
    EZEE --- ---
    ya man
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    mkay... ja stejne jestli budu moct, tak pocitam az tak od desiti... Bud tady nebo steam...
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak zase na druhou stranu ty XP tomu kdo zaspal vyjedou celkem rychle... uvidime vecer ok?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Kurec navecer bych mozna chvilku dal, kdybych stihl praci nejak rozumne.. Jestli chces pockat, tak ok. Na vikend ale jedu po ctvrt roce domu zase, tak nemuzu...
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ja taky nehral, kvuli shopu, dneska budu dom po 21. tak bych klido dal, ale hodilo by se mi taky vic pockat na Aragoda
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    Ja jsem ted nehral vubec, mam toho fakt moc. Snad o vikendu, nebo pristi tyden.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE, ARAGODe a spol. - hrali jste jeste, nebo jste furt kolem toho lvl 30? Doufam, ze se zas brzo urvu a dal bych si, ale jestli potrebuju neco nalevelit, tak dejte vedet...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam