• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    EZEE
    EZEE --- ---
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    EZEE: Dělal wafle? :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    PETRPEDROS: cece ja mel takovej krutoprisnej raketomet, uplne jsem cumel co to umi :)) todle nevim kde vzit
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Tyjo ja mam skoro pocit, ze padala z nejakeho questu nebo bossfightu.. nebo se pletu? Mam pocit, ze jsem na ni narazel pravidelne, akorat byla slabsi protoze jsem jel jenom prvni walkthrough..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PETRPEDROS: no dyť jo, záleží na tom, kde na ni narazíš a mívá i různé vlastnosti
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PRAASHEK: Tahle je ale úrověň 68 a ta co jsem poslal sem obrazek je úroveň 49 to bych mohl byt superfrajer už od pár levelů dřív :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Volcano - Borderlands Wiki - Walkthroughs, Weapons, Classes, Character builds, Enemies, DLC and more!
    http://borderlands.wikia.com/wiki/Volcano
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PETRPEDROS: nejspíš náhodně
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nevíte kde seženu tuhletu zbraň?

    LENNOX
    LENNOX --- ---
    Borderlands 2 officially announced :)

    Borderlands 2 Official Website
    http://www.borderlands2.com/
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PETRPEDROS: to mozna jo, ale jsi v te hre uplne k hovnu, protoze jakmile vystrcis palici, jsi mrtvy..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JAACOB: Ono je stejne rychli kdyz jsi na prvni urovni a prizevlis se ke skupine na 69 urovni .. to ti tam skacou new levely jak o zivot :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    taky jsem si kdysi sahl na willowtree - jenom jsem si hral. Ale kdyz clovek vidi, jak jednoduse se da prepsat level v jednom textboxu, nejak pak prichazi o ten pozitek ze hry.. 4fun okej, ale jinak to uplne degraduje zabavu a radost z progresu...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PRAASHEK: S poctivostí prý nejdál dojdeš ... Tenhle tam došel bez a ještě za 2 minuty :(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PETRPEDROS: no poctivě asi ne :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Jak tohle probůh udělal???

    ‪Level 50 in 2 min [ Borderlands ]‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=km4BrNveaWU&feature=related
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Dostali jste se do té tajné místnosti v DLC General Knox??? Je tam spousty zbraní :D
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JAACOB: Jojo a pokazde co jsme se zanim znovu vydali tak byl silnejsi a me pribylo vice zkušeností.. Nejlépe ho takhle potrápit párkrát za sebou a jsi vyexpený až na 69 level :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PETRPEDROS: no tak jestli to nahodou nebude ono.. Ve wiki pisou, ze ma o 4 lvly vic nez ty, minimalne 64, max. 72. Takze asi dost zalezi na jakem lvlu byl. Jestli byl dle nejslabsiho typka 64lvl, tak mu ten vas kolega mohl slusne nalozit. Ctyri levely nahoru nebo dolu - to uz je dost podstatny rozdil...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JAACOB: Prosimte byli jsme 3 na prvni pokus jsme ho dali hned a hned sem dostal taky 2 nove levely a tak jsme ho zkusili jeste parkrat a dalsi levely navic :D staci vyjed tim vytahem nahoru zabit ho sebrat co muzes sjed dolu vyjid z mapy a vratit se takhle to zopakujes tak 2x a mas o x levelu navic :D

    Pomahal nam typ na 69 urovni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam